głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maadziaa17 jeśli mnie uderzysz. ! . nie łudź się że Ci nie oddam. ! .. jeśli na mnie głos podniesiesz. ! . nie myśl że będę spokojna. ! .. jeśli zaczniesz na mnie krzyczeć

maadziaa17

maadziaa17.moblo.pl
jeśli mnie uderzysz. ! . nie łudź się że Ci nie oddam. ! .. jeśli na mnie głos podniesiesz. ! . nie myśl że będę spokojna. ! .. jeśli zaczniesz na mnie krzyczeć. ! . n
jeśli mnie uderzysz. ! . nie łudź... teksty

maadziaa17 dodano: 23 grudnia 2010

jeśli mnie uderzysz. ! . nie łudź się że Ci nie oddam. ! .. jeśli na mnie głos podniesiesz. ! . nie myśl że będę spokojna. ! .. jeśli zaczniesz na mnie krzyczeć. ! . nie oczekuj. ! że wysłucham w milczeniu. ! .. jeśli wyjdziesz raz. ! . już powrotu nie będzie. ; )

Ten Jego łobuzerski uśmiech . teksty

maadziaa17 dodano: 23 grudnia 2010

Ten Jego łobuzerski uśmiech .

  gdzie byłaś?   na spacerze.... teksty

maadziaa17 dodano: 23 grudnia 2010

- gdzie byłaś? - na spacerze. - pachniesz papierosami i męskimi perfumami, dziecko! - pachnę miłością mojego życia, mamo.

Wariatka.! Mająca swój świat i... teksty

maadziaa17 dodano: 23 grudnia 2010

Wariatka.! Mająca swój świat i swoich ludzi w nim. :) Optymistka, pesymistka, realistka.. połączenie tych trzech rzeczy w zależności od dnia i nastroju. ;D Buntowniczka.! O tak.! Bo przecież wszystko jest pfee.. Zazdrośnica - i dobrze.! Walczę o swoje. Obrażalska- pff.. Bo mam za co. Marzycielka -wielka! Senne marzenia, słodkie sny.. Kochająca się śmiać ..Z wszystkiego.! Nawet z siebie. Inna od innych. Jedna na milion.. ooO.! Z własnymi pomysłami na życie całkiem ambitnymi. :D Tolerancyjna.. ^^ Diabeł wcielony. Tzn. Co złego to nie ja! ;D Zbyt dobra dla niedobrych..! ;** yhym..

teoretycznie miała na niego wyjebane... teksty

maadziaa17 dodano: 23 grudnia 2010

teoretycznie miała na niego wyjebane , ale praktycznie to przegryzała wargi gdy ktoś wypowiedział jego imię .

miał takie chore przyzwyczajenie do... teksty

maadziaa17 dodano: 23 grudnia 2010

miał takie chore przyzwyczajenie do wpieprzania się w moje życie, kiedy tylko zaczynało mi się układać.

I potrafię 20 razy przeczytać od... teksty

maadziaa17 dodano: 19 grudnia 2010

I potrafię 20 razy przeczytać od ciebie tego samego sms, bo daję mi on tyle radości jakbym czytała go po raz pierwszy.

jedyne czego żałuję to tych... teksty

maadziaa17 dodano: 19 grudnia 2010

jedyne czego żałuję to tych, jesiennych wieczorów, kiedy nie ma Ciebie przy mnie, a ciepły koc i gorący kubek kakao, musi mi zastępować Ciebie, Twoje 36,6C i te pocałunki, które pozwalały mi się poczuć, jak w środku upalnego lata.

uwielbiam gdy palisz . uwielbiam ten... teksty

maadziaa17 dodano: 19 grudnia 2010

uwielbiam gdy palisz . uwielbiam ten dym , który wydychasz . uwielbiam wtedy ten twój wyraz twarzy , taki luzacki , mówiący , że masz wyjebane za nas wszystkich . i wiesz co ? mi szlugi są niepotrzebne . twój sposób palenia , bycia - jest o wiele uzależniający .

Ludziom wmawia się  że kiedy się... teksty

maadziaa17 dodano: 19 grudnia 2010

Ludziom wmawia się, że kiedy się kocha to się czeka. I ludzie czekają na coś co nigdy - spójrzmy prawdzie w oczy - nie nadejdzie.

chuj wiesz  kochana. poznałaś tylko... teksty

maadziaa17 dodano: 19 grudnia 2010

chuj wiesz, kochana. poznałaś tylko sposób w jaki całuje, jak bardzo namiętnie może pracować Jego język, jak szybko może ściągnąć z Ciebie ubrania. tak na prawdę nigdy szczerze z Nim nie rozmawiałaś. nie wiesz jaki jest wrażliwy i jak wielkie ma serducho. nie masz pojęcia o tym jak wielkim potrafi być romantykiem, przygotowując kolację ze świecami, która wcale nie zakończy się seksem. nie znasz Go. jedyne co Was łączy to pragnienie, a Ty milisz to z miłością.

 .spoglądasz w lustro. widzisz... teksty

maadziaa17 dodano: 30 listopada 2010

`.spoglądasz w lustro. widzisz przekrwione, podkrążone oczy, czarne smugi na policzkach od tuszu do rzęs, popękane usta i roztrzepane włosy. efekty uboczne nieodwzajemnionej miłości .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV