głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maadziaa17 . Uwielbia całować mnie w usta ubrudzone gorącą czekoladą uwielbia wplątywać ręce w moje nierozczesane włosy gdy tylko na moich ustach pojawia się błyszczyk na

maadziaa17

maadziaa17.moblo.pl
. Uwielbia całować mnie w usta ubrudzone gorącą czekoladą uwielbia wplątywać ręce w moje nierozczesane włosy gdy tylko na moich ustach pojawia się błyszczyk natyc
 . Uwielbia całować mnie w usta... teksty

maadziaa17 dodano: 1 grudnia 2011

`. Uwielbia całować mnie w usta ubrudzone gorącą czekoladą , uwielbia wplątywać ręce w moje nierozczesane włosy , gdy tylko na moich ustach pojawia się błyszczyk natychmiast wyciera go delikatnie koniuszkiem palca powodując dreszcze na moim całym ciele . Kocha we mnie tą nieostrożność , to że w każdej chwili mogę sobie zrobić krzywdę przez swoją nieostrożność ... odpowiada mu sposób mojej dziecinności jaką mimo 18 lat w sobie mam. ♥

 .Tak  jestem egoistką... teksty

maadziaa17 dodano: 1 grudnia 2011

`.Tak, jestem egoistką, materialistką, zachowuję się jak sucz, dużo piję, jestem nałogową palaczką i najbardziej na świecie kocham siebie, ale co cię to kurwa obchodzi .?

 . Coś go diametralnie zmieniło.... teksty

maadziaa17 dodano: 1 grudnia 2011

`. Coś go diametralnie zmieniło. Nie wiem co ale strasznie zabolała mnie jego decyzja. Kiedyś nigdy by tak nie postąpił. Nie zachował się jak skończony idiota. "Stary" on by walczył .

‎ . Bądź takim mężem dla swojej... teksty

maadziaa17 dodano: 1 grudnia 2011

‎`. Bądź takim mężem dla swojej żony, jakiego chciałbyś aby miała Twoja córka. ♥

 . możesz mnie poniżać  mówić mi... teksty

maadziaa17 dodano: 28 listopada 2011

`. możesz mnie poniżać, mówić mi prosto w twarz jaką suką jestem, wyzywać od najgorszych, jakimkolwiek slangiem - spoko. ale na jedno nigdy Ci nie pozwolę - powiedz słowo na kogoś mi bliskiego, a wtedy nie będzie już tak fajnie. nigdy nie dam pojeżdzać po przyjaciołach czy rodzinie - nie w mojej obecności, zapamiętaj to sobie.

 . wszystko sprowadza się do tego... teksty

maadziaa17 dodano: 28 listopada 2011

`. wszystko sprowadza się do tego, żeby stanąć prosto, spojrzeć ludziom prosto w oczy, błysnąć zabójczym uśmiechem i powiedzieć: 'spierdalajcie, jestem boska'.

przyszło mi zapłacić wysoką cenę... teksty

maadziaa17 dodano: 28 listopada 2011

przyszło mi zapłacić wysoką cenę, by zdobyć to, co mam. musiałam wyrzec się wielu rzeczy, których niegdyś pragnęłam, zrezygnować z tylu dróg, które otwierały się przede mną. poświęciłam wszystkie marzenia w imię jednego, najważniejszego-spokoju ducha. i za nic nie chciałam tego spokoju utracić

Mężczyźni jej pragnęli. Dlatego... teksty

maadziaa17 dodano: 28 listopada 2011

Mężczyźni jej pragnęli. Dlatego wykorzystywała ich bez skrupułów. Nie jej wina, że na to pozwalali.

Nie pytaj mnie dlaczego Cię kocham... teksty

maadziaa17 dodano: 28 listopada 2011

Nie pytaj mnie dlaczego Cię kocham, musiałabym Ci wytłumaczyć dlaczego żyję. ♥

Chcę usłyszeć jak mówisz :  To... teksty

maadziaa17 dodano: 28 listopada 2011

Chcę usłyszeć jak mówisz : "To moja kobieta!", TAK! chwal się mną, bądź ze mnie dumny, chcę być ozdobą Twą, chcę być najpiękniejszą w oczach Twoich, tak jak Ty ideałem jesteś w moich!

Kiedy słuchasz serca   nie opuszczaj... teksty

maadziaa17 dodano: 28 listopada 2011

Kiedy słuchasz serca , nie opuszczaj głowy i pamiętaj żeby patrzeć pod nogi.

Stary   kobietę się kocha   mimo... teksty

maadziaa17 dodano: 28 listopada 2011

Stary , kobietę się kocha , mimo wszystko . Po to jest . Masz z Nią sypiać , masz doznawać z Nią nowych doświadczeń , ma być wam cudownie - ale nie tylko wokół tego to się kręci . Przytulaj Ją . Daj Jej swoją bluzę , gdy będzie marzła i daj serce , kiedy Ona odda Ci swoje . Zważywszy na to , że jest delikatniejsza , kurwa , nie rań jej .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV