głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maadziaa17 Wiesz co boli najbardziej? Patrzysz na niego i wiesz że on nigdy nie będzie Twój. Twoja podświadomość widzi jej linie papilarne odbite na jego dłoniach ślad jej

maadziaa17

maadziaa17.moblo.pl
Wiesz co boli najbardziej? Patrzysz na niego i wiesz że on nigdy nie będzie Twój. Twoja podświadomość widzi jej linie papilarne odbite na jego dłoniach ślad jej ust na
Wiesz co boli najbardziej? Patrzysz... teksty

maadziaa17 dodano: 18 marca 2012

Wiesz co boli najbardziej? Patrzysz na niego i wiesz, że on nigdy nie będzie Twój. Twoja podświadomość widzi jej linie papilarne odbite na jego dłoniach, ślad jej ust na jego wargach. Mimo wszystko sama nie potrafisz iść do przodu. I niby z nim rozmawiasz i wmawiasz sobie, że to tylko kolega, a tak naprawdę wydaję się, że to cząstka Ciebie w innym ciele. Zapominasz o nim setki razy dziennie,tysiące przelanych łez, dziesiątki nieprzespanych nocy. Szczęście mi się nie przydarza.

Nie znajduj nikogo innego po to by... teksty

maadziaa17 dodano: 18 marca 2012

Nie znajduj nikogo innego po to by zapomnieć o tym kogo kochasz, bo i tak Ci się to nie uda :) Twoje serce zawsze będzie należało do tej jednej jedynej o wyjątkowej osoby ♥ .!

Ona rozkochała w sobie mnóstwo... teksty

maadziaa17 dodano: 18 marca 2012

Ona rozkochała w sobie mnóstwo chłopaków którzy zamiast na wolności siedzą w baraku za kratą nie warto oddawać jej serce bo wciąga kochanków w bagno, na dno i puścić nie chce

Jeśli chcesz wiedziec coś o mnie to... teksty

maadziaa17 dodano: 18 marca 2012

Jeśli chcesz wiedziec coś o mnie to coś Ci zdradzę - miłosc dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze, bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię. Mój narkotyku, mój tlenie.

Cieszę się  że należysz do tych... teksty

maadziaa17 dodano: 18 marca 2012

Cieszę się, że należysz do tych mężczyzn których nie interesuje zdanie innych. .. sam nie raz mi powtarzasz,że ludzie zawsze gadają, szczególnie Ci,którzy nie mają odwagi żyć tak jak MY ♥. to MY ♥ mamy patrzeć w lustro i widzieć tych ludzi którymi jesteśmy, a nie marionetki uszyte z ludzkich upodobań ♥ .! takiego Cię Kocham ♥

Nie zapomnę Cię. Nieważne ile... teksty

maadziaa17 dodano: 2 marca 2012

Nie zapomnę Cię. Nieważne ile bólu przez Ciebie doświadczyłam, ile nocy przepłakałam i ile dusiłam w sobie. Nie zapomnę, bo mimo wszystko potrafiłeś sprawić, że czułam się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, chociaż na kilka chwil.

Przypomisz sobie kiedyś o mnie. Nie... teksty

maadziaa17 dodano: 2 marca 2012

Przypomisz sobie kiedyś o mnie. Nie mówię, że jutro, pojutrze, czy za miesiąc. Ale przyjdzie taki czas, że zaczniesz dumać nad swoim życiem. Przypomni Ci się mój uśmiech. To, że potrafiłam wyciągnąć Cię z dołka jednym słowem. Postanowisz wrócić, a ja nie będę w stanie Ci zaufać tak jak dawniej. Ten okrutny los nas zniszczył kochaniee.

 .Twierdził  że może mieć każdą... teksty

maadziaa17 dodano: 18 luty 2012

`.Twierdził, że może mieć każdą, udowodniłam mu, że nie.

 .wiemy to oboje   zmiękniesz .! teksty

maadziaa17 dodano: 18 luty 2012

`.wiemy to oboje , zmiękniesz .!

 . Jeśli ktos nie pił taniego wina... teksty

maadziaa17 dodano: 18 luty 2012

`. Jeśli ktos nie pił taniego wina to dla mnie jest podejrzany bo albo był wychowany w jakims obrzydliwym luksusie i nie zna życia , albo nigdy nie byl młody.

 . był   jest   będzie frajerem . teksty

maadziaa17 dodano: 18 luty 2012

`. był , jest , będzie frajerem .

 .Chyba się wypalam ... teksty

maadziaa17 dodano: 18 luty 2012

`.Chyba się wypalam ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV