głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chcę Cię takiego  jak kiedyś. teksty

maaaaagdaaa dodano: 19 kwietnia 2012

chcę Cię takiego, jak kiedyś.

Złap oddech  głęboko w płuca i... teksty

maaaaagdaaa dodano: 19 kwietnia 2012

Złap oddech, głęboko w płuca i udowodnij, że jesteś lepszy od szarego przechodnia.

Ona potrzebuje Cię kurewsko bardzo i... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 kwietnia 2012

Ona potrzebuje Cię kurewsko bardzo i Ty również potrzebujesz jej bardzo. Zacznijcie wierzyć w to twardo Ty nic nie pisz schowaj telefon w dłonie, Ty zaciśnij mocno dłonie, załóż kaptur i idź do niej.

Nowa wiadomość   'Źle jest  będę... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 kwietnia 2012

Nowa wiadomość - 'Źle jest, będę za pięć minut'. Związałam pospiesznie włosy w niesforny kucyk, zarzuciłam pidżamę w misie za dużą bluzę, na stopy wsunęłam puchate kapcie. Kiedy chwilę potem rozbrzmiał dzwonek od razu doskoczyłam do drzwi otwierając je. Mój wzrok mimowolnie zatrzymał się na Jego rękach, w których nie trzymał żadnej butelki wódki, czy wina. Zanim zdążyłam o to zapytać, poczułam Jego wargi na swoich. Odsunął mnie od siebie na nikłą odległość. Wciąż czułam ciepło Jego oddechu na policzkach. - Nie potrafię bez Ciebie. Nie oddalaj się nigdy więcej. Nigdy, rozumiesz? - szepnął opierając się swoim czołem o moje.

zwyczajnie doszłam do etapu w... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 kwietnia 2012

zwyczajnie doszłam do etapu w którym chcę odpocząć. usiąść ot tak na krawężniku, i przeczekać. odetchnąć, wziąć głębsze oddechy, pomyśleć. mam dość walki z myślami, walki z Nim, z życiem. dość wyrzutów o to, że nie walczyłam do końca, że tamtego wiosennego popołudnia tak po prostu zgodziłam się na koniec tego, co nas łączyło.

za dużo przeklinam. za mało... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 kwietnia 2012

za dużo przeklinam. za mało słucham innych. zbyt wiele czasu spędzam na opierdalaniu się. sarkazm to moje drugie imię, a ironię mam w małym palcu. nie jestem zbyt mądra ani piękna, ale jakoś sobie z tym radzę. czasami jestem infantylna i rzadko cokolwiek mi się udaje. ale znajdziesz chyba we mnie też jakiś powód, żeby mnie pokochać, co?

Kłócili się  było ich słychać w... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 kwietnia 2012

Kłócili się, było ich słychać w całym bloku. Nie byli parą. Uderzyła go w ramię, tak mocno, że aż się cofnął, ale odzyskał równowagę i podszedł bliżej niej. Cholerne 1,80 cm krzyczało coś do niej powodując, że wściekłość wciąż rosła. Odwróciła się łapiąc za włosy 'Czy Ty w ogóle siebie słyszysz?! Nawet nie jesteśmy parą, a robisz mi afery o jakiegoś gościa ze szkoły! Ogarnij się w końcu!' Zabrakło jej tchu. Wyprostował się,ścisnął dłonie w pięści i czekał. 'I co? Mam Cię może jeszcze przeprosić?!' Podparła się pod boki. Widziała jego żyły na szyi,słyszała, jak głośno oddycha,a jego oczy zdawały się mówić, że ma ochotę coś rozjebać. Jednak on odwrócił się na pięcie i skierował ku drzwiom pokoju. Był już w kuchni, kiedy krzyknęła najgłośniej, jak mogła "Kocham Cię! No kocham Cię, do jasnej cholery!' Wrócił się. Spojrzała na niego przepraszającymi oczyma. 'Kocham, no.' Szepnęła bardziej do siebie. Podszedł do niej i z całej siły przytulił do piersi.

Milczę  choć chciałabym Ci tyle... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 kwietnia 2012

Milczę, choć chciałabym Ci tyle powiedzieć.Stoję w bezruchu, choć w myślach już jestem przy Tobie.Czuję, jak szanse przelatują mi przez palce.

Znasz ją? I pozwoliłeś sam sobie... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 kwietnia 2012

Znasz ją? I pozwoliłeś sam sobie pozwolić jej odejść? - Tak. - A czy wiedziałeś, że ona lubi wychylać się wieczorami przez okno i palić? Czy wiedziałeś, że poświęca cały dzień na udawaniu silnej i odsuniętej od zła świata by wieczorami żywić swą poduszkę łzami? Czy wiedziałeś, że gdy prawy kącik jej ust unosi się wyżej niż lewy jest cholernie zadowolona i zrobiło jej się ciepło na sercu? A pro po serca... wiedziałeś, że obiecała sobie, że w razie kolejnej jego awarii nie chce prowadzić monotonii i pustki życia, od poranku do zmierzchu w cierpieniu, łzach i teatrze? To tak naprawdę... nic o niej nie wiedziałeś, a pozwoliłeś jej odejść.

Nienawidzę cię za moment  w którym... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 kwietnia 2012

Nienawidzę cię za moment, w którym sprawiłeś, że w oczach stanęły mi łzy.

bo w życiu przychodzi taki moment... teksty

maaaaagdaaa dodano: 16 kwietnia 2012

bo w życiu przychodzi taki moment, że ktoś staje się dla Ciebie wszystkim.

a dziś  po tym wszystkim   jestem... teksty

maaaaagdaaa dodano: 16 kwietnia 2012

a dziś, po tym wszystkim - jestem szczęśliwa bez ciebie,uwierzysz ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV