głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Tylko ona widziała mnie w stanie... teksty

maaaaagdaaa dodano: 24 sierpnia 2013

Tylko ona widziała mnie w stanie opłakanym i zapłakanym- z pokręconymi od wilgoci włosami, rozmazanym , tuszem, z zaczerwieniałymi policzkami i podkrążonymi oczami, w starym dresie i kapciach z dziurami. Tylko ona potrafiła otrzeć mi łzy nie używając do tego chusteczki.Tylko ona skopała by tyłek każdemu frajerowi który by mnie dotknął. Tylko ona ma tak samo zrytą banię jak ja. Tylko ona wie o mnie wszystko i tylko ona tego nie wykorzysta.

jaakie prawdziwe. :  teksty maaaaagdaaa dodał komentarz: jaakie prawdziwe. :) do wpisu 24 sierpnia 2013
Z czasem zauwazysz  że już na jego... teksty

maaaaagdaaa dodano: 23 sierpnia 2013

Z czasem zauwazysz, że już na jego widok nie szaleje ci serce. Z czasem zrozumiesz, że z każdym wypowiedzianym słowem cię ranił. Z czasem zrozumiesz,że potrafił tylko pięknie kłamać. Z czasem... z czasem uwolnisz swoje serce z pod jego uroku i wiązanki słów, którymi cię codziennie karmił, które doprowadziły do uzależnienia, które zatruły twoje serce. Z czasem zapomnisz...

nie odkładaj mnie na potem  bo potem... teksty

maaaaagdaaa dodano: 23 sierpnia 2013

nie odkładaj mnie na potem, bo potem mnie już nie będzie.

Są takie słowa i emocje  których... teksty

maaaaagdaaa dodano: 23 sierpnia 2013

Są takie słowa i emocje, których nigdy nie zapomnisz.

Mimo  że już ze sobą nie gadamy i... teksty

maaaaagdaaa dodano: 23 sierpnia 2013

Mimo, że już ze sobą nie gadamy i udajemy, że mamy się gdzieś, to gdybyś zadzwonił do mnie w środku nocy i powiedział, że coś Ci się stało, to przybiegłabym do Ciebie z pomocą - najszybciej, jak to możliwe.

  a marzenia to Ty jakieś masz?... teksty

maaaaagdaaa dodano: 22 sierpnia 2013

- a marzenia to Ty jakieś masz? - wypierdalaj to się jedno spełni.

I choć czasami cholernie trudno... teksty

maaaaagdaaa dodano: 22 sierpnia 2013

I choć czasami cholernie trudno zapomnieć o tym co było, ja i tak jeszcze próbuje. Często zaczynam od nowa, myślę sobie, że może kiedyś zacznie Ci zależeć. Staram się jak idiotka.

Nie zliczysz  ile razy mówiłaś... teksty

maaaaagdaaa dodano: 22 sierpnia 2013

Nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okej, a tak naprawdę rozpierdalało cię od środka. Nie zliczysz, ile razy uśmiechnęłaś się, chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on cię kocha. Nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś, na czym ci cholernie zależało. Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. Nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało ci na drodze.

szła przed siebie  drobne krople... teksty

maaaaagdaaa dodano: 22 sierpnia 2013

szła przed siebie, drobne krople deszczu opadały na jej twarz mieszając się ze łzami. w jej myślach chodziło tylko jedno pytanie 'dlaczego?'. przed nią szła grupka chłopaków, którzy powtarzali do jednego : 'ty jesteś pojebany, co ty narobiłeś, idź ty się lecz, wszystko spieprzyłeś' chłopak szedł ze spuszczoną głową. kiedy się odezwał poznała jego głos, to był on, nogi się pod nią ugięły, miała ochotę położyć się na środku ulicy i zwijać się z płaczu. minęła grupkę chłopaków i poszła dalej, poczuła jak każdy z nich się za nią odwrócił, wtedy ktoś złapał ją za rękę, kiedy się odwróciła zobaczyła jego. - przepraszam, wiem.. jestem skurwysynem, nie zasługuję na ciebie ale kocham cię w chuj i bardzo mi na tobie zależy, proszę cię, daj mi szansę, obiecuję że cię nie zawiodę. - kiedy skończył mówić próbowała odejść, nie mogła odciągnąć swojej dłoni od jego. - zrozum kurwa, nie daje bez ciebie rady. - krzyknął. zbliżyła się do niego, wtedy on złączył swoje usta z jej.

Są w twoim życiu tacy ludzie... teksty

maaaaagdaaa dodano: 22 sierpnia 2013

Są w twoim życiu tacy ludzie, którym wolno wszystko. Czytać twoje sms'y, budzić cię o 4 rano, mówić do Ciebie w ten najbardziej znienawidzony sposób, prawda? Tak, to są przyjaciele.

Naj­pierw Ci się po­doba   tyl­ko... teksty

maaaaagdaaa dodano: 26 stycznia 2013

Naj­pierw Ci się po­doba - tyl­ko ty­le. później zauważasz, że ob­chodzi Cię to z kim ga­da, ja­kie ma ko­leżan­ki. ko­lej­nym eta­pem jest ogar­nięcie czy nie ma dziew­czy­ny - cho­ciaż jeszcze wy­pierasz się, że pod żad­nym po­zorem On Ci się nie po­doba. w końcu przyz­na­jesz przy­jaciółce - zaurocze­nie. trwa to dość długo. jest ogląda­nie się za Nim na uli­cy, śledze­nie Je­go życiory­su i usiłowa­nie wpi­sania się w niego. w końcu zaczy­nasz czuć, że ser­ce inaczej py­ka - kochasz Go, ale uda­jesz przed sobą, że to nie praw­da. bo prze­cież jes­teś zimną i be­zuczu­ciową pa­nienką. po pa­ru miesiącach przyz­na­jesz się już jaw­nie, że Go kochasz i nie będziesz pot­ra­fiła żyć bez Je­go wi­doku. cały ten pro­ces tyl­ko po to , by później się do­wie­dzieć jak bar­dzo On kocha inną..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV