głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pomyśl czy to ci się opłaca... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 czerwca 2014

pomyśl czy to ci się opłaca, wszystko to, co robisz do ciebie wraca. uważaj na jaki grunt wkraczasz, niektórych błędów sam sobie nie wybaczasz.

a jeśli kiedykolwiek pomyślisz  że... teksty

maaaaagdaaa dodano: 15 czerwca 2014

a jeśli kiedykolwiek pomyślisz, że już mi nie zależy, pierdolnij się w głowę, debilu.

To dziwne kiedy mijają dni  tygodnie... teksty

maaaaagdaaa dodano: 15 czerwca 2014

To dziwne kiedy mijają dni, tygodnie, miesiące po rozstaniu. Czasami masz już kompletnie wyjebane, a potem przychodzi taki moment że oddał byś wszystko za jedną chwilę spędzoną z Tą osobą. Uświadamiasz sobie jak dużo was łączyło. I tęsknisz, tęsknisz bo wiesz że to już nigdy nie wróci, że tego nie da się naprawić.

a ten żart znacie?   'dla Ciebie... teksty

maaaaagdaaa dodano: 15 czerwca 2014

a ten żart znacie? - 'dla Ciebie wszystko'..

przeglądnij całe archiwum na gg.... teksty

maaaaagdaaa dodano: 14 czerwca 2014

przeglądnij całe archiwum na gg. przeczytaj każdego Naszego smsa. przypomnij sobie każdą spędzoną wspólnie chwilę. naprawdę nie drgnie Ci nawet ta pieprzona powieka, i nic nie ściśnie Cię w sercu ? nie wierzę, kurwa..

Nie tęsknisz tak do końca za Nim... teksty

maaaaagdaaa dodano: 14 czerwca 2014

Nie tęsknisz tak do końca za Nim samym. Tęsknisz bardziej za tym jak było. Tęsknisz za sms'ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. Tęsknisz za tym by ktoś zapytał jak minął Ci dzień. Tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać na Twojej twarzy uśmiech. Przytakujesz, prawda? To dodam jeszcze jedno - tęsknisz za tym by być komuś potrzebna, za tym by Twoja osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna. skąd wiem? Kurwa, też za tym tęsknię.

''Jak zapytasz jak się trzymam... teksty

maaaaagdaaa dodano: 14 czerwca 2014

''Jak zapytasz jak się trzymam, wiedz że nie trzymam się wcale. Nie wiem co ze sobą zrobić i nie wiem co będzie dalej. Czuję ból w żołądku w głowie, dziwnie mi bije serce. Wiem że znasz to, ale ja mam dzisiaj tego dużo więcej.''

Nie mam w archiwum rozmów z Nim  bo... teksty

maaaaagdaaa dodano: 14 czerwca 2014

Nie mam w archiwum rozmów z Nim, bo nigdy nie przypuszczałam, że nie pojawią się następne. Potrafiłabym opisać nasz pierwszy pocałunek co do każdego pociągnięcia nosem w gwałtownym oddechu, lecz nigdy nie umiałabym unaocznić ostatniego, bo nie miał nim być. Nie pamiętam, jak odchodził, nie wiem, kiedy zamknął za sobą drzwi, nie wiem co mówił. Odgłos pękającego serca zagłuszył każde z Jego słów.

I co mam Ci powiedzieć? Że za... teksty

maaaaagdaaa dodano: 14 czerwca 2014

I co mam Ci powiedzieć? Że za każdym razem, gdy pomyślę o Tobie, moje serce prawie łamie żebro? Że nie mogę opanować swoich emocji, kiedy rozmawiamy? Że mam ochotę przejechać te dziesiątki kilometrów i tak po prostu bez słowa wpaść w twoje ramiona? Tak, mam się dobrze, dziękuję

 przez pryzmat czasu patrzę na Nas... teksty

maaaaagdaaa dodano: 9 marca 2014

"przez pryzmat czasu patrzę na Nas, na każdy z tych szczerych uśmiechów, przepełnionych prawdziwym szczęściem, na wszystko to co teraz nadal mogłoby być wspólne. na tamte chwile, kiedy liczyła się jedynie obecność, kiedy to liczyliśmy się jedynie My, te chwile miały trwać już wiecznie, a nie tak po prostu, po chwili, przeminąć bezpowrotnie. przecież mieliśmy być, bez względu na wszystko inne, pamiętasz? "

Jestem ciekawa co tam u niego  co... teksty

maaaaagdaaa dodano: 9 marca 2014

Jestem ciekawa co tam u niego, co dziś robił, jaki ma humor, jak mu się spało, czy zrobił już ćwiczenia, jak tam w szkole, jakie są jego plany na jutro. Czy kiedykolwiek przechodzę mu przez myśl. Czy czasami wieczorem jak nie może zasnąć myśli o tym co było kiedyś. Czy myśli, że jestem ładna, przecież kiedyś tak mu się podobałam. Co czuje jak patrzy na moje nowo dodane zdjęcie..Czy myśli "kurde mogłem ją mieć", czy może "ja pierdole to był najgorszy okres w moim życiu"...

 Jest tak samo  może tylko trochę... teksty

maaaaagdaaa dodano: 9 marca 2014

"Jest tak samo, może tylko trochę smutno, i nie mówisz 'dobranoc' i nie mogę przez to usnąć. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV