głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Mówiłam Ci że będziesz przez niego cierpieć. Mówiłaś. A ja jak zwykle nie słuchałam bo patrząc w jego oczy widziałam cholerną miłość gdy na mnie spoglądał. Nie

lovey

lovey.moblo.pl
Mówiłam Ci że będziesz przez niego cierpieć. Mówiłaś. A ja jak zwykle nie słuchałam bo patrząc w jego oczy widziałam cholerną miłość gdy na mnie spoglądał. Ni
 Mówiłam Ci  że będziesz przez... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

-Mówiłam Ci, że będziesz przez niego cierpieć. -Mówiłaś. A ja jak zwykle nie słuchałam, bo patrząc w jego oczy widziałam cholerną miłość, gdy na mnie spoglądał. -Nie widziałaś. Chciałaś widzieć..

Dziewczyno. Wiem  że zaboli  prawda... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

Dziewczyno. Wiem, że zaboli, prawda boli, uświadomienie sobie jej jest koszmarne, ale tak trzeba. Nie ma, że jest nieśmiały, że zajęty, że po prostu nigdy nie pisze pierwszy, bo nie lubi. NIE MA. Jak komuś zależy to zawsze się stara, choćby w minimalnym stopniu. Jak mu zależy to zrobi wszystko żebyś o nim nie zapomniała. Przyjmij to do wiadomości i przestań czekać jeśli on nie czeka na Ciebie. Kurewsko bolesne, nie? Ale tak właśnie trzeba. Nie możesz stać w miejscu, musisz iść do przodu, otrzeć łzy, podnieść głowę i choćbyś miała potykać się na każdym kroku : IDŹ. Pokaż, że jesteś więcej warta niż wszystkie dziewczyny,które on mógł kiedykolwiek poznać, pokaż szacunek do samej siebie. Sięgaj po marzenia, a nie po kolejną chusteczkę

Nie zmieniaj się dla kogoś! Pracuj... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

Nie zmieniaj się dla kogoś! Pracuj nad soba tylko i wyłącznie dla siebie. To Ty masz popatrzeć w lustro i widzieć tego kim jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań..

 Gdy dzieciak ma przy sobie jointa od... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

"Gdy dzieciak ma przy sobie jointa od razu go zamykają, a gdy kobieta jest bita i maltretowana przez męża policja jest bezradna"

Wszyscy mamy blizny. Wszyscy mamy... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

Wszyscy mamy blizny. Wszyscy mamy historie..

Nie umiem powiedzieć  Kochałam Go... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

Nie umiem powiedzieć, Kochałam Go tak bardzo, że pozwoliłam mu odejść. Nie walczyłam, bo uważałam, że nie ma sensu- jeśli ktos nie może zdecydować się sam na to czego chce, to znaczy, że nie ma po co walczyć. Co pozostało? Kilka fajnych wspomnień, gorycz w sercu i żal, że to co było jest już tylko w moim sercu. Co najgorsze wydaje mi się chwilami, że już nic pięknego mnie nie spotka. Czuję się przegrana, bo nie mam swojej miłości. Czasami zastanawiam się ile czasu zajmie mi zapominanie. Rok...? Dwa...? I wtedy dziękuję Bogu, że żyje się tylko raz, bo więcej nie dałabym rady..

Zabolało. Nawet nie wiesz jak... teksty

lovey dodano: 19 maja 2013

Zabolało. Nawet nie wiesz jak bardzo. Skończyło się coś czego właściwie nie było, ale Ciebie przecież to nie obchodzi, nie wiesz, że cierpię. Nie wiesz, ze analizuje każda rozmowę i szukam w niej chwili gdy mnie doceniałeś. Tylko tyle mi pozostało.

Co  mam teraz płakać  bo znowu coś... teksty

lovey dodano: 19 maja 2013

Co, mam teraz płakać, bo znowu coś się spieprzyło? Musiałabym przepłakać całe życie, kochanie. A prawdziwych powodów do płaczu niewiele. I płakać za Tobą też nie warto.

jeśli masz coś do mnie  napisz to... teksty

lovey dodano: 19 maja 2013

jeśli masz coś do mnie, napisz to proszę na kartce, włóż do koperty i wsadź sobie w dupę.

czasem trzeba uwierzyć w to  że... teksty

lovey dodano: 19 maja 2013

czasem trzeba uwierzyć w to, że kiedyś będzie lepiej.

Bo życie masz tylko jedno. Nie... teksty

lovey dodano: 19 maja 2013

Bo życie masz tylko jedno. Nie zmarnuj go.

Jak kiedyś spotkam Amora to wezmę... teksty

lovey dodano: 19 maja 2013

Jak kiedyś spotkam Amora to wezmę od niego ten łuk i wsadzę mu go w dupę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV