głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Nie pragnę zemsty nie pragnę Ciebie już nie warto. Jestem ciekawa jak byś zareagował gdybyś odebrał telefon i dowiedział się że mnie już nie ma... Nagle zdajesz

lovey

lovey.moblo.pl
Nie pragnę zemsty nie pragnę Ciebie już nie warto.
Nie pragnę zemsty  nie pragnę... teksty

lovey dodano: 25 maja 2013

Nie pragnę zemsty, nie pragnę Ciebie, już nie warto.

Jestem ciekawa jak byś zareagował... teksty

lovey dodano: 25 maja 2013

Jestem ciekawa jak byś zareagował, gdybyś odebrał telefon i dowiedział się że mnie już nie ma...

Nagle zdajesz sobie sprawę  że to... teksty

lovey dodano: 25 maja 2013

Nagle zdajesz sobie sprawę, że to już koniec. Naprawdę. Nie ma drogi powrotnej, jest Ci żal. Próbujesz sobie przypomnieć kiedy to wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześnie, o wiele za wcześnie. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że nic nie zdarza się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo. Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo.

był sobie chłopak i dziewczyna... teksty

lovey dodano: 25 maja 2013

był sobie chłopak i dziewczyna zaczyna się jak zawsze jak zawsze nie wytrzymał związek poległ w swoim czasie i narazie..

Każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

lovey dodano: 24 maja 2013

Każdy z nas ma osobę, której chce po­wie­dzieć nie od­chodź. Każdy z nas ko­goś kocha. Każdy z nas przez ko­goś cier­pi, cier­piał, lub cier­pieć będzie. Każdy z nas ma uczu­cia, na­wet jeśli uk­ry­te gdzieś głębo­ko na dnie. Każdy z nas ma wspom­nienia, które, gdy się po­jawiają, przyp­ra­wiają o łzy, mam takich pełno.

Możesz zniknąć  jasne. Nie odzywaj... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

Możesz zniknąć, jasne. Nie odzywaj się, proszę bardzo. Spotykaj się z innymi, Twoja sprawa. Rzucaj słuchawką, zrozumiem. Mam tylko nadzieję, że nie będziesz zbytnio zawiedziony, jeśli zamienimy się rolami.

 Mówiłam Ci  że będziesz przez... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

-Mówiłam Ci, że będziesz przez niego cierpieć. -Mówiłaś. A ja jak zwykle nie słuchałam, bo patrząc w jego oczy widziałam cholerną miłość, gdy na mnie spoglądał. -Nie widziałaś. Chciałaś widzieć..

Dziewczyno. Wiem  że zaboli  prawda... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

Dziewczyno. Wiem, że zaboli, prawda boli, uświadomienie sobie jej jest koszmarne, ale tak trzeba. Nie ma, że jest nieśmiały, że zajęty, że po prostu nigdy nie pisze pierwszy, bo nie lubi. NIE MA. Jak komuś zależy to zawsze się stara, choćby w minimalnym stopniu. Jak mu zależy to zrobi wszystko żebyś o nim nie zapomniała. Przyjmij to do wiadomości i przestań czekać jeśli on nie czeka na Ciebie. Kurewsko bolesne, nie? Ale tak właśnie trzeba. Nie możesz stać w miejscu, musisz iść do przodu, otrzeć łzy, podnieść głowę i choćbyś miała potykać się na każdym kroku : IDŹ. Pokaż, że jesteś więcej warta niż wszystkie dziewczyny,które on mógł kiedykolwiek poznać, pokaż szacunek do samej siebie. Sięgaj po marzenia, a nie po kolejną chusteczkę

Nie zmieniaj się dla kogoś! Pracuj... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

Nie zmieniaj się dla kogoś! Pracuj nad soba tylko i wyłącznie dla siebie. To Ty masz popatrzeć w lustro i widzieć tego kim jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań..

 Gdy dzieciak ma przy sobie jointa od... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

"Gdy dzieciak ma przy sobie jointa od razu go zamykają, a gdy kobieta jest bita i maltretowana przez męża policja jest bezradna"

Wszyscy mamy blizny. Wszyscy mamy... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

Wszyscy mamy blizny. Wszyscy mamy historie..

Nie umiem powiedzieć  Kochałam Go... teksty

lovey dodano: 23 maja 2013

Nie umiem powiedzieć, Kochałam Go tak bardzo, że pozwoliłam mu odejść. Nie walczyłam, bo uważałam, że nie ma sensu- jeśli ktos nie może zdecydować się sam na to czego chce, to znaczy, że nie ma po co walczyć. Co pozostało? Kilka fajnych wspomnień, gorycz w sercu i żal, że to co było jest już tylko w moim sercu. Co najgorsze wydaje mi się chwilami, że już nic pięknego mnie nie spotka. Czuję się przegrana, bo nie mam swojej miłości. Czasami zastanawiam się ile czasu zajmie mi zapominanie. Rok...? Dwa...? I wtedy dziękuję Bogu, że żyje się tylko raz, bo więcej nie dałabym rady..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV