głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Żyje swoim życiem w Twoje nie ingeruje. Zaglądasz w moje jesteś ciekawskim chujem. Chcesz żeby było dobrze? Walcz o to. Pozwól mi nadal szaleć za Tobą Jak menel

lovey

lovey.moblo.pl
Żyje swoim życiem w Twoje nie ingeruje. Zaglądasz w moje jesteś ciekawskim chujem.
Żyje swoim życiem  w Twoje nie... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Żyje swoim życiem, w Twoje nie ingeruje. Zaglądasz w moje , jesteś ciekawskim chujem.

Chcesz  żeby było dobrze? Walcz o to. teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Chcesz, żeby było dobrze? Walcz o to.

Pozwól mi nadal szaleć za Tobą... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Pozwól mi nadal szaleć za Tobą , Jak menel za flaszką , Jak desperat nad przepaścią ♥

wiem jak to jest  gdy na niczym Ci... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

wiem jak to jest, gdy na niczym Ci nie zależy, żyjesz bo żyjesz, tak naprawdę wciąż leżysz .

igdy nie wiadomo  który dzień w... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

igdy nie wiadomo, który dzień w życiu będzie naprawdę najważniejszy. Nie dostrzeżesz najważniejszego dnia w swoim życiu, aż się okaże, że właśnie go przeżywasz. To dzień, w którym czemuś lub komuś się poświęcasz. Dzień, gdy pęka Ci serce. Dzień, w którym poznajesz bratnią duszę. Dzień, w którym zdajesz sobie sprawę, że nie starczy czasu, bo chcesz żyć wiecznie. To właśnie te dni są najważniejsze, idealne.

Właśnie w tej sekundzie ktoś... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Właśnie w tej sekundzie ktoś umarł. W tej sekundzie ktoś się narodził. W tej sekundzie ktoś walczy o coś, co ma każdy z nas, coś co jest tak naprawdę najważniejsze - życie. Przyznaj się, czekasz na coś, co tak naprawdę nigdy się nie wydarzy. Przyznaj się, że nie umiesz docenić tego, na co właśnie patrzysz. Nie umiesz zadbać o siebie, a tym bardziej o drugiego człowieka. Pogłębiająca się rana na Twoim sercu mogłaby być zaszyta, gdybyś tylko chciał. Uważnie spójrz na swoje odbicie w lustrze i zadaj sobie pytanie - czy jesteś szczęśliwy? Zwolnij, zastanów się i żyj chwilą. Ciesz się każdą sekundą, jakby to była ostatnia.

Ból znów żyje i nie możesz... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Ból znów żyje i nie możesz pozwolić temu umrzeć. Wierzysz, że nigdy nie znajdziesz powodu, by znów zacząć kochać.

Choć nie zna mnie nikt  oceniają... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Choć nie zna mnie nikt, oceniają według siebie, jak możecie mnie oceniać, jak nie znacie nawet siebie.

największym błędem jest to  że... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

największym błędem jest to, że nie przystępujemy do walki z góry zakładając, że nie mamy szans na wygraną. dopiero w obliczach śmierci dochodzi do nas ile mieliśmy szans na bycie szczęśliwym. i jak wielu z nich, nawet nie spróbowaliśmy wykorzystać.

Nasz związek przetrwa. a wiesz... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Nasz związek przetrwa. a wiesz, skąd to wiem? ponieważ wciąż pierwszą rzeczą, którą chcę zrobić każdego ranka, to zobaczyć Twoją twarz.

DZIEWCZYNO! wiesz jak zemścić się... teksty

lovey dodano: 12 czerwca 2013

DZIEWCZYNO! wiesz jak zemścić się na facecie który Cię zdradził? 1. schlej go w trzy dupy. 2. odwieź do domu. 3. rozbierz do naga. 4. ułóż w łóżku. 5. zostaw na stole kartkę: "Byłeś wspaniały! Te noc zawsze będę pamiętał! Całuje, Roman. ;D

Jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

lovey dodano: 12 czerwca 2013

Jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV