głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey nie warto starać się zatrzymywać przy sobie ludzi przebaczając im każdy błąd spędzać z nimi czas i każdego dnia obdarzać większym zaufaniem. oni później i tak d

lovey

lovey.moblo.pl
nie warto starać się zatrzymywać przy sobie ludzi przebaczając im każdy błąd spędzać z nimi czas i każdego dnia obdarzać większym zaufaniem. oni później i tak dokopią C
nie warto starać się zatrzymywać... teksty

lovey dodano: 14 czerwca 2013

nie warto starać się zatrzymywać przy sobie ludzi, przebaczając im każdy błąd, spędzać z nimi czas i każdego dnia obdarzać większym zaufaniem. oni później i tak dokopią Ci tak mocno, że stracisz wiarę w innych.

 Chcesz zabić z zazdrości? To nie... teksty

lovey dodano: 14 czerwca 2013

"Chcesz zabić z zazdrości? To nie jest rozwiązanie lepiej pokaż mu co stracił, powiedz, że jest tylko chamem i że łzy kobiety dla faceta są porażką jeśli z nim jest inaczej, to jest z nim coś nie halo. Do góry głowa, będziesz cierpieć dla frajera? który nie ma sumienia, jak szmatą Tobą poniewiera."

Kocham usiąść z browcem przy... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Kocham usiąść z browcem przy ziomach i słuchać najlepszych rapowych płyt w samochodach i w klubach i w domach mam taką jazdę, kocham słuchać ich po przebudzeniu i zanim zasnę. Kocham graffiti i komiksy z dzieciństwa i to jak jesteśmy podpici i jedziemy freestyle.

  Nigdy w całym swoim życiu nie... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

- Nigdy w całym swoim życiu nie byłam bardziej szczęśliwa. - Ja też. - Tak szczęśliwy, że mógłbyś dotknąć palcem nieba? - Nie, o wiele bardziej... Przynajmniej trzy metry ponad niebem.

Napij się ze mną wina  napij się... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Napij się ze mną wina, napij się ze mną wódki. Zapalimy papierosa, utopimy smutki.

I dziś pijemy za wszystkich... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

I dziś pijemy za wszystkich fałszywych przyjaciół, za zranione uczucia, za wszystkich tych którzy nas zostawili, za każdą osobę przez którą wylaliśmy chociażby i jedną łzę, bądź na naszej twarzy zagościł przez nich smutek. Wasze zdrowie.

Żyje swoim życiem  w Twoje nie... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Żyje swoim życiem, w Twoje nie ingeruje. Zaglądasz w moje , jesteś ciekawskim chujem.

Chcesz  żeby było dobrze? Walcz o to. teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Chcesz, żeby było dobrze? Walcz o to.

Pozwól mi nadal szaleć za Tobą... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Pozwól mi nadal szaleć za Tobą , Jak menel za flaszką , Jak desperat nad przepaścią ♥

wiem jak to jest  gdy na niczym Ci... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

wiem jak to jest, gdy na niczym Ci nie zależy, żyjesz bo żyjesz, tak naprawdę wciąż leżysz .

igdy nie wiadomo  który dzień w... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

igdy nie wiadomo, który dzień w życiu będzie naprawdę najważniejszy. Nie dostrzeżesz najważniejszego dnia w swoim życiu, aż się okaże, że właśnie go przeżywasz. To dzień, w którym czemuś lub komuś się poświęcasz. Dzień, gdy pęka Ci serce. Dzień, w którym poznajesz bratnią duszę. Dzień, w którym zdajesz sobie sprawę, że nie starczy czasu, bo chcesz żyć wiecznie. To właśnie te dni są najważniejsze, idealne.

Właśnie w tej sekundzie ktoś... teksty

lovey dodano: 13 czerwca 2013

Właśnie w tej sekundzie ktoś umarł. W tej sekundzie ktoś się narodził. W tej sekundzie ktoś walczy o coś, co ma każdy z nas, coś co jest tak naprawdę najważniejsze - życie. Przyznaj się, czekasz na coś, co tak naprawdę nigdy się nie wydarzy. Przyznaj się, że nie umiesz docenić tego, na co właśnie patrzysz. Nie umiesz zadbać o siebie, a tym bardziej o drugiego człowieka. Pogłębiająca się rana na Twoim sercu mogłaby być zaszyta, gdybyś tylko chciał. Uważnie spójrz na swoje odbicie w lustrze i zadaj sobie pytanie - czy jesteś szczęśliwy? Zwolnij, zastanów się i żyj chwilą. Ciesz się każdą sekundą, jakby to była ostatnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV