 |
lovemeformex33.moblo.pl
.KUPIĘ SZCZĘŚCIE .! Używane lub nowe. Cena nie gra roli. fejs .
|
|
 |
~ .KUPIĘ SZCZĘŚCIE .! Używane lub nowe. Cena nie gra roli. / fejs .
|
|
 |
~ .Pozwolił ci ktoś wpierdalać się z butami do mojego życia !? - Przecież ja nic nie zrobiłem ! - Niee no, sama sobie taki rozpierdol w sercu urządziłam ! / fejs .
|
|
 |
~ .- Cii... słyszysz ? Coś jakby drapie o drzwi. - Nie przejmuj się, to moja miłość. Zamknęłam kurwę w łazience, ponieważ zanadto mnie rozpraszała. / fejs .
|
|
 |
~. I to twoje wzbudzanie we mnie zazdrości. Daruj sobie te tanie teksty nie naprawisz tego co zrobiłeś tylko jeszcze bardziej to zepsujesz. / fejs .
|
|
 |
~ .Z tego "szczęścia" to aż się skakać chce... najlepiej z mostu i pod pociąg. / fejs .
|
|
 |
~ .A gdyby świat leżał u Twych stóp ? - Wtedy mogłabym go niechcąco nadepnąć. / fejs .
|
|
 |
~ .- co robisz ? - zbieram chusteczki , są porozrzucane chyba po całym pokoju . - aż tak bardzo za mną tęsknisz ?! - co ?! popierdoliło Cie ?! katar mam ! / fejs .
|
|
 |
~ .- Jak pójdę do nieba i spotkam Amora, to wsadzę mu ten jego łuk w dupę ! / fejs .
|
|
 |
~ .Ja tam jeszcze niedzielą żyję, a tu mi się poniedziałek przez okno wpierdala. / fejs .
|
|
 |
~ .Ty masz nowego chłopaka? - Nie, kurwa! starego wyprałam w perwollu! / fejs .
|
|
 |
~. Ty i wiele twoich twarzy, twoje szybko rozprzestrzeniające się kłamstwa i poniżenie. Chodzę ze spuszczoną głową i próbuję się od ciebie odciąć bo nigdy ci nie zaimponuję, ale teraz raz na zawsze sobie daruję. / fejs .
|
|
 |
~ .Za oknem napierdala słońce, ptaszki ćwierkają, a mi się kurwa i tak nie chce wstawać z łóżka . / fejs .
|
|
|
|