głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovedistance moje serce pragnie najwyżej tylko Ciebie. czuję jak z każdym dniem chce Ciebie jeszcze więcej i więcej. to uczucie wydawało się że nie przetrwa przez ciągłe kłó

lovedistance

lovedistance.moblo.pl
moje serce pragnie najwyżej tylko Ciebie. czuję jak z każdym dniem chce Ciebie jeszcze więcej i więcej. to uczucie wydawało się że nie przetrwa przez ciągłe kłótnie i ni
moje serce pragnie najwyżej tylko... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

moje serce pragnie najwyżej tylko Ciebie. czuję jak z każdym dniem chce Ciebie jeszcze więcej i więcej. to uczucie wydawało się, że nie przetrwa przez ciągłe kłótnie i nieporozumienia, a tak naprawdę wciąż wzrasta. ono wybrało Ciebie, zaakceptowało całego. ja również.

każda kolejna rozmowa z Tobą to... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

każda kolejna rozmowa z Tobą to kolejny powód by się w Tobie zakochać.

powiedz mi proszę kiedy... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

powiedz mi proszę, kiedy przestaniesz mnie kochać, żebym mogła mniej cierpieć. powiedz mi proszę, kiedy poznasz kogoś lepszego, żebym miała pewność, że jestem beznadziejna. powiedz mi proszę, kiedy Twoje serce pokocha inną kobietę, żebym mogła znienawidzić siebie, Ciebie, Ją i dosłownie wszystkich. powiedz mi to, a zabijesz mnie i wszystkie pozytywne uczucia jakie mam. zniszczysz mnie w bardzo łatwy sposób, jeśli tylko tego chcesz

Skoczyłbyś za mną gdybym... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

Skoczyłbyś za mną, gdybym wyskoczyła przez okno? Pojechałbyś za mną, gdybym ruszyła samochodem w nieznane i próbowała uciec? Poszedłbyś za mną, gdybym o trzej nad ranem zdecydowała się na spacer? Wszedłbyś za mną na dach wieżowca, gdybym zapragnęła popatrzeć na Warszawę z innej perspektywy? Poszedłbyś za mną do centrum handlowego, gdybym chciała pobiegać po sklepach? Stanąłbyś w mojej obronie, gdybym sama nie dawała już rady? Dokończyłbyś za mnie zdanie, gdyby zabrakło mi słów? Pomógłbyś mi uporać się z zadaniem z chemii, fizyki czy innego przedmiotu, gdybym sama nie wiedziała jak je rozwiązać? Zrobiłbyś za mnie krok w przód, gdybym bała się zostawić przeszłość? Trzymałbyś mnie za rękę, gdybym obawiała się, że zgubię się w tym wielkim świecie? Ogrzałbyś moje serce, gdyby znowu stało się zimną skałą? Odpowiedziałbyś na moje "Kocham Cię", gdybym wyszeptała Ci te słowa ledwie słyszalnym, zaspanym głosem?

Potrzebuję Cię bardziej niż tlenu. teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

Potrzebuję Cię, bardziej niż tlenu.

czuję jak to się robi chore jak z... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

czuję jak to się robi chore, jak z dnia na dzień mam coraz większą obsesję na Twoim punkcie, wszystko kręci się wokół Ciebie. nie potrafię opisać tego jak mocne jest uczucie którym Cię darzę, jak cholernie zależy mi na Tobie i Twoim szczęściu, nie pojmiesz tego ile znaczy dla mnie Twój uśmiech jak cudownie czuję się gdy jesteś przy mnie. nigdy dla nikogo nie byłam tak ważna, nigdy nikt nie oddal mi siebie w takim stopniu, pierwszy raz w swoim życiu mogę śmiało powiedzieć że jestem szczęśliwa, szczęśliwa dzięki Tobie.

nienawidzę Cię za to  że dajesz... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

nienawidzę Cię za to , że dajesz mi tyle powodów do tego by Cię kochać , jestem chora na Twoim punkcie kurwa mać .

nie miałam pojęcia że człowiek... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

nie miałam pojęcia, że człowiek może się tak uzależnić od drugiej osoby .

Najgorszy jest ból tam w sercu gdy... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

Najgorszy jest ból, tam w sercu, gdy na kimś się zawiedziesz. Jak osoba, po której nigdy byś się tego nie spodziewał, rani. Kiedy zaufany człowiek, niszczy wszystko, co razem stworzyliście. Najtrudniejsze jest wymazanie złych rzeczy z pamięci, nie wspomnę już o przebaczeniu, które w wielu przypadkach wydaje się być niemożliwe.

Nie wiem jakby wyglądało moje... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

Nie wiem, jakby wyglądało moje obecne życie bez Niego. Czy pojawiałby się codzienny uśmiech na mojej twarzy? Zapewne nie. Nawet nie wie, jak często, właśnie w nieświadomy sposób swoją krótką czasami wiadomością sprawia mi radość na sercu. Nie musi być przy mnie codziennie, nie musi codziennie słuchać mojego marudzenia, bo wiem, że czasami jestem nie do wytrzymania ze swoim zmiennym nastrojem.. Lecz wiesz, ja doceniam sam fakt, że On jest, że jest tu przy mnie swoim sercem. Nieważne, ile Nas dzieli kilometrów. Ja czuję po prostu Jego obecność. A to sprawia, że rzeczywistość, w której żyje się zmienia. I gdybym mogła dziękowałabym nie tylko Bogu za to, że postawił Go na mojej drodze, ale też losowi, który sprawił, że mieliśmy możliwość wzajemnego poznania się.

 To że nie okazuję moich uczuć... teksty

lovedistance dodano: 3 sierpnia 2013

"To, że nie okazuję moich uczuć wobec Ciebie wcale nie znaczy że ich nie mam. Wręcz przeciwnie - przerastają mnie."

Uzależniał się od niej próbując... teksty

lovedistance dodano: 3 sierpnia 2013

Uzależniał się od niej, próbując uzależnić ją od siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV