głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovedistance Skoczyłbyś za mną gdybym wyskoczyła przez okno? Pojechałbyś za mną gdybym ruszyła samochodem w nieznane i próbowała uciec? Poszedłbyś za mną gdybym o trzej nad

lovedistance

lovedistance.moblo.pl
Skoczyłbyś za mną gdybym wyskoczyła przez okno? Pojechałbyś za mną gdybym ruszyła samochodem w nieznane i próbowała uciec? Poszedłbyś za mną gdybym o trzej nad rane
Skoczyłbyś za mną gdybym... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

Skoczyłbyś za mną, gdybym wyskoczyła przez okno? Pojechałbyś za mną, gdybym ruszyła samochodem w nieznane i próbowała uciec? Poszedłbyś za mną, gdybym o trzej nad ranem zdecydowała się na spacer? Wszedłbyś za mną na dach wieżowca, gdybym zapragnęła popatrzeć na Warszawę z innej perspektywy? Poszedłbyś za mną do centrum handlowego, gdybym chciała pobiegać po sklepach? Stanąłbyś w mojej obronie, gdybym sama nie dawała już rady? Dokończyłbyś za mnie zdanie, gdyby zabrakło mi słów? Pomógłbyś mi uporać się z zadaniem z chemii, fizyki czy innego przedmiotu, gdybym sama nie wiedziała jak je rozwiązać? Zrobiłbyś za mnie krok w przód, gdybym bała się zostawić przeszłość? Trzymałbyś mnie za rękę, gdybym obawiała się, że zgubię się w tym wielkim świecie? Ogrzałbyś moje serce, gdyby znowu stało się zimną skałą? Odpowiedziałbyś na moje "Kocham Cię", gdybym wyszeptała Ci te słowa ledwie słyszalnym, zaspanym głosem?

Potrzebuję Cię bardziej niż tlenu. teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

Potrzebuję Cię, bardziej niż tlenu.

czuję jak to się robi chore jak z... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

czuję jak to się robi chore, jak z dnia na dzień mam coraz większą obsesję na Twoim punkcie, wszystko kręci się wokół Ciebie. nie potrafię opisać tego jak mocne jest uczucie którym Cię darzę, jak cholernie zależy mi na Tobie i Twoim szczęściu, nie pojmiesz tego ile znaczy dla mnie Twój uśmiech jak cudownie czuję się gdy jesteś przy mnie. nigdy dla nikogo nie byłam tak ważna, nigdy nikt nie oddal mi siebie w takim stopniu, pierwszy raz w swoim życiu mogę śmiało powiedzieć że jestem szczęśliwa, szczęśliwa dzięki Tobie.

nienawidzę Cię za to  że dajesz... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

nienawidzę Cię za to , że dajesz mi tyle powodów do tego by Cię kochać , jestem chora na Twoim punkcie kurwa mać .

nie miałam pojęcia że człowiek... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

nie miałam pojęcia, że człowiek może się tak uzależnić od drugiej osoby .

Najgorszy jest ból tam w sercu gdy... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

Najgorszy jest ból, tam w sercu, gdy na kimś się zawiedziesz. Jak osoba, po której nigdy byś się tego nie spodziewał, rani. Kiedy zaufany człowiek, niszczy wszystko, co razem stworzyliście. Najtrudniejsze jest wymazanie złych rzeczy z pamięci, nie wspomnę już o przebaczeniu, które w wielu przypadkach wydaje się być niemożliwe.

Nie wiem jakby wyglądało moje... teksty

lovedistance dodano: 19 sierpnia 2013

Nie wiem, jakby wyglądało moje obecne życie bez Niego. Czy pojawiałby się codzienny uśmiech na mojej twarzy? Zapewne nie. Nawet nie wie, jak często, właśnie w nieświadomy sposób swoją krótką czasami wiadomością sprawia mi radość na sercu. Nie musi być przy mnie codziennie, nie musi codziennie słuchać mojego marudzenia, bo wiem, że czasami jestem nie do wytrzymania ze swoim zmiennym nastrojem.. Lecz wiesz, ja doceniam sam fakt, że On jest, że jest tu przy mnie swoim sercem. Nieważne, ile Nas dzieli kilometrów. Ja czuję po prostu Jego obecność. A to sprawia, że rzeczywistość, w której żyje się zmienia. I gdybym mogła dziękowałabym nie tylko Bogu za to, że postawił Go na mojej drodze, ale też losowi, który sprawił, że mieliśmy możliwość wzajemnego poznania się.

 To że nie okazuję moich uczuć... teksty

lovedistance dodano: 3 sierpnia 2013

"To, że nie okazuję moich uczuć wobec Ciebie wcale nie znaczy że ich nie mam. Wręcz przeciwnie - przerastają mnie."

Uzależniał się od niej próbując... teksty

lovedistance dodano: 3 sierpnia 2013

Uzależniał się od niej, próbując uzależnić ją od siebie.

1. Dzień dobry kochanie. To zdanie... teksty

lovedistance dodano: 22 lipca 2013

1. Dzień dobry kochanie. To zdanie chciałbym usłyszeć z Twoich ust codziennie. Szkoda, że nie mogę podawać Ci kawy do łóżka i oglądać Twojej zaspanej twarzy zaraz po przebudzeniu. Chciałbym otwierać oczy z Tobą po mojej stronie, a nie tylko w myślach. Może i to bolesne, ale odczuwam Twoją obecność nawet wtedy, kiedy nie możesz być obok mnie. Pociesza mnie jedynie to, że jesteśmy pod tym samym niebem i być może jesteśmy skąpani pod światłem tej samej gwiazdy, a jeśli spojrzę w górę jest możliwość, że patrzę w to samo miejsce, co Ty. Nie wiedziałem, że odległość jest w stanie zwiększyć miłość między dwojgiem ludzi. Myślałem, że to może tylko wyeliminować uczucia. Ale to co czuję do Ciebie przekroczyło wszystko to, co wiedziałem o miłości. To jest dużo więcej niż miłość. Jesteś kobietą, z którą chcę dzielić każdy moment, każdy szczegół mojego życia. Ta odległość nie jest nawet przeszkodą, choć kilometry są irytujące- moja miłość do Ciebie rośnie każdego dnia coraz bardziej.
Autor cytatu: przypadkowy

2. I proszę Cię kochanie wtedy... teksty

lovedistance dodano: 22 lipca 2013

2. I proszę Cię kochanie, wtedy kiedy patrzysz w niebo, pamiętaj, że jesteśmy pod nim razem i że pewnego dnia nie będziemy musieli zerkać w niebo, aby poczuć się jednością. Będziemy pod jednym dachem, w tym samym łóżku, na takich samych arkuszach. Nie będziemy musieli nic sobie wyobrażać, tylko codziennie szeptać sobie do ucha ciche "kocham Cię" Moje szczęście stało się częścią Ciebie, a Ty częścią, a nawet całością mnie. Będę mógł komplementować Twój uśmiech z bliska i powodować go za każdym razem. Mam nadzieję, że tak będzie i wiem, że warto czekać. Więc to nie będzie łatwe. To będzie bardzo trudne, a musimy pracować nad tym codziennie. Ale chcę, chcę się w to angażować, bo chcę Ciebie. Chcę Cię na zawsze. Ty i ja, na co dzień. Kiedyś będę mógł pocałować Cię w usta i powiedzieć "dobranoc kochanie " i po prostu położyć się obok Ciebie, poczekać na kolejny dzień i robić to do końca swoich dni.
Autor cytatu: przypadkowy

odległość nie jest nawet... teksty

lovedistance dodano: 22 lipca 2013

odległość nie jest nawet przeszkodą, choć kilometry są irytujące- moja miłość do Ciebie rośnie każdego dnia coraz bardziej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV