głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Do mnie się nie wraca. Ode mnie się nie odchodzi. W głębi duszy wiem że masz choć odrobinę ludzkich uczuć. I to jest właśnie tak . Po odejściu od siebie ... nie

love0space

love0space.moblo.pl
Do mnie się nie wraca. Ode mnie się nie odchodzi.
Do mnie się nie wraca. Ode mnie się... teksty

love0space dodano: 6 luty 2012

Do mnie się nie wraca. Ode mnie się nie odchodzi.

W głębi duszy wiem  że masz choć... teksty

love0space dodano: 6 luty 2012

W głębi duszy wiem, że masz choć odrobinę ludzkich uczuć.

I to jest właśnie tak . Po... teksty

love0space dodano: 5 luty 2012

I to jest właśnie tak . Po odejściu od siebie ... nie wiesz co ze sobą zrobić. Nie wiesz od czego zacząć . Nie wiesz czy najpierw masz się pozbyć zdjęć z pokoju , albo z komputera , bądź ze stron internetowych na których zostały zamieszczone czy może najpierw zmienić status na face . Choć wiesz że w tym wypadku najlepiej było by ogarnąć myśli . Ale boisz się właśnie ich . Boisz się że w pewnym momencie pękniesz. Zaczniesz płakać i nie będziesz już mogła przestać . Jeżeli zaś chodzi o zdjęcia , boisz się również tego samego boisz się tego że gdy będziesz je wszystkie zdejmować , wrócą wspomnienia , wrącą chwile które razem stworzyliście. A więc zostaje status na face. Tego boisz się jeszcze bardziej . Zaczną się pytania , posypią się zbędne komentarze . A nie daj boże ktoś kliknie lubię to . Co sprowadzi Cię znowu do łez .Więc co zrobić ? od czego zacząć. ?

Cieszę się że mogę się wam tu... teksty

love0space dodano: 4 luty 2012

Cieszę się że mogę się wam tu wypisać . Znacie moje wszystkie sekrety , to tutaj wylewam moje pragnienia i moje ciężkie myśli . Dziękuję wam , że jesteście, że to wszystko potraficie akceptować , że akceptujecie mnie taką jaką jestem . I Cóż dziękuję za "plusiki" i tak wysokie miejsce w rankingu . :*

Po pewnych słowach przestaje się... teksty

love0space dodano: 3 luty 2012

Po pewnych słowach przestaje się już czekać.

A może by tak pieprzyć... teksty

love0space dodano: 3 luty 2012

A może by tak pieprzyć konsekwencje? Może zaryzykować, stawiając czoła przegranej i po prostu nie myśleć, co będzie dalej. Czy warto? Jak to się skończy? Czy mamy szanse? Tak, macie. Siebie na chwilę lub nigdy. Razem tu i teraz lub nigdy. Po co żyć przeciętnym życiem w związkach zanudzających ten świat, jeśli można dać się ponieść uczuciom bez przyszłości? Tylko głupi wierzą, że jeśli coś nie ma przyszłości, to nie ma w ogóle sensu. Wartością związków nie jest ich trwanie samo w sobie, ale to, czego w nich doświadczamy.

W sercu mieć dobro  a w głowie... teksty

love0space dodano: 3 luty 2012

W sercu mieć dobro, a w głowie trochę dzikiego porno.

Jest tak samo  może tylko trochę... teksty

love0space dodano: 3 luty 2012

Jest tak samo, może tylko trochę smutno i nie mówisz dobranoc, i nie mogę przez to usnąć, i może trochę pusto

Potrzebuję mężczyzny. Faceta z... teksty

love0space dodano: 3 luty 2012

Potrzebuję mężczyzny. Faceta z krwi i kości, a nie jakiegoś chłopaczka, który będzie robić podchody i będzie bał się złapać mnie za rękę. Chcę mężczyzny, który będzie wiedział czego chcę, który pewnie mnie obejmie i pocałuje tak, że zmiękną mi kolana...

Zacznij doceniać szczegóły.... teksty

love0space dodano: 3 luty 2012

Zacznij doceniać szczegóły. poranną kawę, dobrą książkę, zachwycającą piosenkę, wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym kolokwium, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie to jest to warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie.

przychodzi moment  kiedy stajesz... teksty

love0space dodano: 3 luty 2012

przychodzi moment, kiedy stajesz, zaciągasz ręczny w swoim życiu, bierzesz głęboki oddech i uważnie czytasz drogowskazy - kolejne kierunki, znaki, drogi, którymi możesz podążyć. a w głębi coś pęka, bo jedyne, co wydaje się na tą chwilę właściwe to cofnięcie się, ruszenie wstecz - do tych uśmiechów, do każdej z tych rozmów, do obietnic, które nie zostały dopełnione, do słów, do Jego głosu, dotyku, ciepła Jego oddechu. stoisz ze wspomnieniem zapewnień, że zasługujesz na kogoś lepszego, podczas kiedy serce wali jak oszalałe o żebra wygłaszając swoje racje z przypomnieniem, że On był wszystkim.

czym jest miłość ?   według... teksty

love0space dodano: 3 luty 2012

czym jest miłość ? - według matematyki : problemem . - według historii : wojną . - według chemii : reakcją . - według sztuki : sercem . - według mnie : . . tobą .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV