głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space I lubię wracać do tamtych stron kiedy zaczynałam tu pisać. Mam świadomość że mimo wszystko jestem rozdarta ze względu siebie samej .W środku mnie została jeszcz

love0space

love0space.moblo.pl
I lubię wracać do tamtych stron kiedy zaczynałam tu pisać.
I lubię wracać do tamtych stron... teksty

love0space dodano: 15 marca 2012

I lubię wracać do tamtych stron , kiedy zaczynałam tu pisać.

Mam świadomość że mimo wszystko... teksty

love0space dodano: 15 marca 2012

Mam świadomość,że mimo wszystko jestem rozdarta, ze względu siebie samej .W środku mnie została jeszcze tamta dziewczyna .Ostatnimi czasy czuję jakby mną zawładnęła.Wiem,że to nie możliwe bo przecież tu jestem nadal ja,czuję to .Po prostu niektóre moje działania przypominają mi chwile sprzed kilku lat. Muszę przejąć całkowitą kontrolę nad swym umysłem ,bo gubię jego trzeźwość .Miałam swoją hierarchię wartości , którą tamta ja zburzyła w przeciągu tygodnia. A czemu to się dzieję ? Bo wrócił ON. Pojawił się znikąd , zupełnie tak samo jak kiedyś.To przez niego byłam taka jaka była. Gdy zniknął tak nagle jak się pojawił , musiałam zrobić hard reset własnej osoby. I nauczyć się żyć od nowa. Funkcjonować i poznawać siebie na nowo . I tak też się stało . Ale teraz gdy znowu się pojawił , wraz z nim wróciła tamta dziewczyna. To tak jakby i ona wtedy odeszła z nim a teraz ... teraz wrócili oboje.

I czasami wolę się odciąć  . Nie... teksty

love0space dodano: 15 marca 2012

I czasami wolę się odciąć . Nie włączać facebooka , gg , skypa , ani jakiejkolwiek strony internetowej z której mogłabym się dowiedzieć o tym co kto robił ile wypił na imprezie , jaki to miał odlot po jaraniu , czy o tym kto z kim się przespał albo "przelizał " nie męczy mnie to czy aby przypadkiem pod zdjęciem jakiejś dziewczyny on nie wysłał tego cholernego dwukropka z gwiazdką . . Moblo nie jest stroną internetową . Nie dla mnie . Jest moim osobistym pamiętnikiem . Jest moim powiernikiem . Wyłączając wszystkie światła w pokoju prócz mych światełek choinkowych , które świecą wokół łóżka , robię sobie herbatę , biorę laptopa owijam się kołdrą i po prostu zaczynam pisać. Wtedy czuję się wolna. Moja dusza jest spokojna . I mogłabym tak w nieskończoność .W chwili gdy piszę czuję błogość , czuję wolność mojego umysłu , posługuję się głosem serca .

Czasem myślę czas dorosnąć albo... teksty

love0space dodano: 15 marca 2012

Czasem myślę czas dorosnąć albo czas się cofnąć w ciemność

Bez snów wiem że noc może być... teksty

love0space dodano: 15 marca 2012

Bez snów wiem że noc może być spokojna

A jeśli jestem złem powiedz  chcesz... teksty

love0space dodano: 15 marca 2012

A jeśli jestem złem powiedz, chcesz mnie znać jeszcze?

My stoimy bezradni jakby obok jakby... teksty

love0space dodano: 15 marca 2012

My stoimy bezradni jakby obok jakby razem bez zbędnych słów znamy prawdę.

Kłócimy się   wkurwiamy... teksty

love0space dodano: 14 marca 2012

Kłócimy się , wkurwiamy , denerwujemy , ranimy , niszczymy , doprowadzamy do agonii , godzimy , przytulamy , całujemy , kochamy , walczymy , wygrywamy , przegrywamy , znów ranimy i znów niszczymy , doprowadzamy się do szału , trwamy , wierzymy , wspieramy , trzymamy , sprawiamy sobie ból , besztamy , wchodzimy na psychiki , boimy się , krzyczymy , płaczemy , śmiejemy , staramy się , tracimy , upadamy , wstajemy - ale jesteśmy razem , mimo wszystko .

Szlak trafił świat w którym żyje... teksty

love0space dodano: 14 marca 2012

Szlak trafił świat w którym żyje, rano otwieram oczy bo do życia mam sentyment

Czasami najtrudniej pogodzić się z... teksty

love0space dodano: 14 marca 2012

Czasami najtrudniej pogodzić się z prawdą, że to, co nam się przytrafiło - zwłaszcza gdy przytrafiło się nieszczęście - nie jest niczym nadzwyczajnym. Zdarzyło się niezliczonej ilości ludzi przed nami, zdarza się jednocześnie z tym, co sami przeżywamy. Że każdy dramat ma swoje fazy, rozgrywa się etapami, które bez względu na okoliczności zawsze układają się podobnie. My jesteśmy podobni. Bo wszyscy jesteśmy ludźmi..

Obojętne jak się starasz dobro nie... teksty

love0space dodano: 14 marca 2012

Obojętne jak się starasz dobro nie wraca Bo wcale nie jest powiedziane, że dostaniesz coś od świata

Tak wielu chce palić ogień  ale... teksty

love0space dodano: 14 marca 2012

Tak wielu chce palić ogień, ale ledwo łapią tlen.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV