głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Wszystko mi przeszkadza. Cały świat mnie uwiera i gniecie. Szkoła dom i ten wieczny syf ucz się wracaj do domu bądź grzeczną dziewczynką sprzątaj słuchaj milcz.

love0space

love0space.moblo.pl
Wszystko mi przeszkadza. Cały świat mnie uwiera i gniecie. Szkoła dom i ten wieczny syf ucz się wracaj do domu bądź grzeczną dziewczynką sprzątaj słuchaj milcz.
Wszystko mi przeszkadza. Cały świat... teksty

love0space dodano: 5 kwietnia 2012

Wszystko mi przeszkadza. Cały świat mnie uwiera i gniecie. Szkoła, dom i ten wieczny syf - ucz się, wracaj do domu, bądź grzeczną dziewczynką, sprzątaj, słuchaj, milcz.

Musisz wiedzieć  że ja nie jestem... teksty

love0space dodano: 5 kwietnia 2012

Musisz wiedzieć, że ja nie jestem tą, która cierpliwie czeka na Twój telefon. Jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. Tą, która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze. Tą, która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. Tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze. A wszystko to dlatego, że tak cholernie mi na Tobie zależy. I strasznie przeraża mnie myśl, że kiedykolwiek mogłabym Cię stracić.

Jeśli masz w życiu choć jeden... teksty

love0space dodano: 5 kwietnia 2012

Jeśli masz w życiu choć jeden adres pod który zawsze możesz pójść i być pewien, że zostaniesz przyjęty... Jeśli znasz choć jeden numer telefonu pod którym zawsze się ktoś odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko.. To znaczy że jesteś naprawdę szczęśliwym człowiekiem

Każdego ranka  po przebudzeniu... teksty

love0space dodano: 5 kwietnia 2012

Każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokości 86.400 sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień. To, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj. Każdego następnego ranka rozpoczyna się ta sama magia, znowu otrzymujemy taką liczbę sekund życia i wszyscy zaczynamy grać w tę nieodwracalną grę: bank może zamknąć nam konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez żadnego ostrzeżenia w każdej chwili może zatrzymać nasze życie

Nie po to Matka  gdy byłeś mały... teksty

love0space dodano: 5 kwietnia 2012

Nie po to Matka, gdy byłeś mały, uczyła Cię słów "Mama", "Tata" byś powtarzał "Moi starzy"

hm  odkąd tylko każdy człowiek... teksty

love0space dodano: 5 kwietnia 2012

hm, odkąd tylko każdy człowiek jest na ziemi są ludzie którzy prowadzą nas przez życie tak jak tylko potrafią, odgrywają nasz autorytet, są ludzie wierni autorytetom i ludzie prowadzeni ku zgłębieniu innego świata. Jedni dążą za swoim nowo wytworzonym światem jakim są racje zdobyte w najmłodszych latach inni zaś trzymają się jak najmocniej opinii jakie są zdobywane przez innych. Ciężko jest rozróżnić na początku czego chcemy i za czym będziemy dążyć zwłaszcza gdy nasz autorytet w nagłym stopniu zmienia swój świat i zaczyna eksperymentować, co całkowicie gubi nas i doprowadza do stanu zwątpienia, jedyne pytanie jakie w tym momencie powinniśmy sobie zadać to to czy chcemy trwać przy tej osobie jako przy człowieku, czy zaś wolimy żyć w świecie który nam wykreował wcześniej?

Wypijmy dziś  za lepsze jutro   By... teksty

love0space dodano: 5 kwietnia 2012

Wypijmy dziś, za lepsze jutro, By nowy dzień nie skończył się pustką. Wznieśmy kieliszki, wypij za życie. Patrz przed siebie, lepszy cień już idzie.

kiedyś o mnie zapomnisz.tak jak... teksty

love0space dodano: 5 kwietnia 2012

kiedyś o mnie zapomnisz.tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech.zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę.i okaże się, ze scenarzysta,który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery,nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku.Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu.szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. życzę ci tego, wiesz. i będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile.jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno.

Boje się  że przestanie się o mnie... teksty

love0space dodano: 3 kwietnia 2012

Boje się, że przestanie się o mnie starać. Że zrezygnuje, bo tak trudno mnie zrozumieć, bo jestem taka uparta i taka trudna.

Oczywiście. To jest normalne. Nigdy... teksty

love0space dodano: 3 kwietnia 2012

Oczywiście. To jest normalne. Nigdy wszystko nie będzie idealne. Ale miłość jest najwyżej położonym uczuciem w mej hierarchii dlatego dla niej mogę ryzykować. Dziękuję Kochanie za wsparcie. Z Dzisiejszym dniem mogę powiedzieć , że mam wszystko to co potrzebne takiej osobie jak Ja. Mój Ukochany .Nieliczni ale prawdziwi Przyjaciele.Wspaniała rodzina i pasja. Moje hobby . Jestem dumna z tego co osiągnęłam z tego do czego dotarłam . Porażki i obelgi nie przekonają mnie do poddania się , Będą mnie wzmacniać . Każdego dnia jakiś błąd jeśli takowy zaistnieję , będzie mnie uczył . Znam Swoją wartość , i wiem na co mnie stać.Może nie zostało mi wiele czasu na zrealizowanie wszystkich planów. Ale chcę teraz cieszyć się Tym co mam . Pochłaniać to co mnie otacza , napawać się pięknem i szczęściem .

I czasami jest tak   że zamykam... teksty

love0space dodano: 1 kwietnia 2012

I czasami jest tak , że zamykam swój własny świat , włączam piosenkę , tylko raz , i od razu czuje ten strach , widzę te tysiące Twych kłamstw , chamstw których nie szczędziłeś ,dobrze się bawiłeś , tylko się chwaliłeś , z kim jesteś , udawałeś prawdziwe szczęście , by móc zabić we mnie resztę , myślałeś , że zadajesz cierpienie bezbolesne , już nie będę wspominać poprzedni Sylwester , naruszyłeś wtedy moją przestrzeń , łzy zmyłam padającym deszczem ,dreszcze schowane pod poliestrem , przeklinałam świat i mówiłam że już nie będę pisać wierszem , dogoniłeś mnie , krzyczałeś że kochasz , że to najszczersze.- Lubie wracać do mych niektórych starych tekstów.

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

love0space dodano: 31 marca 2012

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV