głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space obiecałam sobie że nie zostanę kolejną kobietą zdesperowaną do czci możliwości z powodu porzucenia przez podgatunek ludzkości zwany mężczyzną. siedząc na moim u

love0space

love0space.moblo.pl
obiecałam sobie że nie zostanę kolejną kobietą zdesperowaną do czci możliwości z powodu porzucenia przez podgatunek ludzkości zwany mężczyzną.
obiecałam sobie  że nie zostanę... teksty

love0space dodano: 31 października 2011

obiecałam sobie, że nie zostanę kolejną kobietą, zdesperowaną do czci możliwości z powodu porzucenia przez podgatunek ludzkości, zwany mężczyzną.

siedząc na moim ulubionym fotelu... teksty

love0space dodano: 31 października 2011

siedząc na moim ulubionym fotelu, macham nogami jak kilkuletnie dziecko i ze słuchawkami w uszach, żuję moją ulubioną gumę balonową. uwielbiam ten stan. stan, kiedy wiem, że mogę sobie pozwolić na obojętność w stosunku do mojego przeznaczenia. stan, kiedy wiem, że nie muszę walczyć z losem, aby wyszarpać mu szczęście.

Czy mam przyjaciół ? Czasem sama... teksty

love0space dodano: 31 października 2011

Czy mam przyjaciół ? Czasem sama się nad tym zastanawiam , bo przyjacielem nie można nazwać osoby , która jest przy Tobie non stop , i z którą świetnie się bawisz . Dla mnie przyjaciel to ten , którego może nie być w Twoim życiu nawet pare miesięcy , a który gdy tylko wróci , spojrzy w Twoje oczy i mimo sztucznego uśmiechu na twarzy - będzie wiedział , że coś jest nie tak

I tym razem  kiedy się z kimś... teksty

love0space dodano: 31 października 2011

I tym razem, kiedy się z kimś zwiąże powiem mu, aby niczego mi nie obiecywał, aby niczego nie zapewniał i nie wróżył nam wspólnego przyszłego życia. Nauczyłam się, że nie warto wierzyć w jakiekolwiek obietnice. Nie należy brać ich do serca, bowiem nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości i zapewnić, że uczucie nie ustanie, nie zmieni się... a niespełnione obietnice od ukochanej osoby, która odeszła bolą najbardziej. Już nie bujam w obłokach. Kieruje się realiami`

byłeś moją osobistą komedią... teksty

love0space dodano: 31 października 2011

byłeś moją osobistą komedią romantyczną. wyjątkową, bo bez happy endu.

Pamiętaj dziewczyno  jak chłopu... teksty

love0space dodano: 31 października 2011

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .

Dom był pusty   ona siedziała w... teksty

love0space dodano: 31 października 2011

Dom był pusty , ona siedziała w swoim pokoju , podgłasniając co chwile muyke, siedziała na łóżku , pijąć kakao w ulubionym kubku z myszką Miki. Bazczynnie patrzyła w sufit , a chwile później wybuchnęła płaczem, od tygodni sie jej zbierało, a teraz kiedy była sama , nareszcie mogła to zrobić. Zaczęła rozmyslać, jakie cudowne chwile razem przeżyli , jak im cudownie było razem. Jak uwielbiała jego usmiech, jego oczy, jak bardzo za nim tęskniła. O 20;20 zadzwonił jej telefon. To był on. W dodatku chciał się z nią spotkać, za 10 min. w ich ulubionej kawiarni. Szybko się ubrała , i 5 min. później była gotowa do wyjścia. Szybkim krokiem ruszyła w kierunku kawiarni. On już tam był, siedział przy stoliku z wielkim misiem. Kiedy szła w jego kierunku , on wstał , podbiegł do niej i lekko podniósł , powiedział : "Bardzo Cie przepraszam , za wszystko , za to , że byłem takim dupkiem , że tak bardzo Cię skrzywdziłem. Przepraszam. Nadal Cie kocham." Ona bez słowa go pocłowała.

Każdy facet pragnie mieć grzeczną... teksty

love0space dodano: 31 października 2011

Każdy facet pragnie mieć grzeczną dziewczynę , która będzie niegrzeczna tylko na Niego . Każda dziewczyna pragnie mieć niegrzecznego faceta , który będzie grzeczny tylko dla Niej .

Bo jak się kogoś kocha to... teksty

love0space dodano: 31 października 2011

Bo jak się kogoś kocha to wierność nie powinna być żadnym wyczynem

Jasne  boisz się  że możesz... teksty

love0space dodano: 31 października 2011

Jasne, boisz się, że możesz skrzywdzisz kobietę, tylko " Pamiętaj o jednym - Jak się naprawdę zakochasz w kobiecie to stanie się ona dla Ciebie najważniejszą istotą na świecie, będziesz chciał ją chronić, opiekować się nią i nigdy jej nie skrzywdzisz, a co najważniejsze nie pozwolisz by ktokolwiek ją skrzywdził. To siła miłości, która potrafi góry przenosić.

dobrze  ze nie wiesz co u mnie  bo... teksty

love0space dodano: 31 października 2011

dobrze, ze nie wiesz co u mnie, bo pękło by ci serce ...

faktycznie jestem słabsza od Ciebie... teksty

love0space dodano: 31 października 2011

faktycznie jestem słabsza od Ciebie, złam mi serce ,kopnij w dupę, powyzywaj od dziwek jakoś trzeba zaimponować kolegom, nie ?!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV