głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
looveyouu Weź nie pierdol bo znasz mnie tylko z zewnątrz. wydawałoby się że będę cierpieć że będę płakać lamętować tęsknić. jednak nie. okazałam się silna. okazałam się s

looveyouu

looveyouu.moblo.pl
Weź nie pierdol bo znasz mnie tylko z zewnątrz.
Weź nie pierdol   bo znasz mnie... teksty

looveyouu dodano: 23 kwietnia 2013

Weź nie pierdol , bo znasz mnie tylko z zewnątrz.

wydawałoby się  że będę... teksty

looveyouu dodano: 23 kwietnia 2013

wydawałoby się, że będę cierpieć, że będę płakać, lamętować, tęsknić. jednak nie. okazałam się silna. okazałam się suką bez uczuć i w tym wypadku to dla mnie błogosławiństwo. nie chce, żebyś wrócił, nie chce twojego dotyku, twoich przeprosin, twojego widoku, żadnego twojego słowa nie chce. chce żebyś smażył się w piekle, za wszystko co mi zrobiłeś, za wszystko co wydawało się wspaniałe a okazało podłym kłamstwem i tylko przygodą, iluzją. chce żebyś smażył się w piekle, za to jakim jesteś skurwysynem i jak dobrze idzie ci udawanie.

Kilometry nie są dobrą wymówką do... teksty

looveyouu dodano: 22 kwietnia 2013

Kilometry nie są dobrą wymówką do zakończenia znajomości. Bo gdy zależy Ci na kimś, starasz się, niezależnie od tego co was dzieli. Najważniejsze jest to, co was łączy...

Wiesz co ja czułam  jak napisałeś... teksty

looveyouu dodano: 22 kwietnia 2013

Wiesz co ja czułam, jak napisałeś mi '' To koniec '' - czułam, ból, cierpienie, rozpacz, myślałam , że tylko zły sen, ale na następny dzień , wyglądałam jak potwór , oczy podkrążone, od płaczu , twarz czerwona , nie wiedziałam co się ze mną dzieje , miałam dosyć, tego wszystkiego

Wiesz  jak się poczułam  kiedy... teksty

looveyouu dodano: 22 kwietnia 2013

Wiesz, jak się poczułam, kiedy powiedziałeś, że mnie nie kochasz? Jak nikt, nic. Jak bezużyteczna rzecz. Jak zabawka, którą ktoś wyrzucił na śmietnik, bo ją zużył. Jakbym straciła wszystko. Jakbyś mnie zniszczył słowami, chociaż nigdy nie chciałam dopuścić, by jedna osoba doprowadziła mnie to takiego stanu. Ah nie, zapomniałam, że ty nie potrafisz sobie tego wyobrazić ani zrozumieć, bo jesteś skurwielem bez uczuć.

znów rodzi się we mnie ta cholerna... teksty

looveyouu dodano: 21 kwietnia 2013

znów rodzi się we mnie ta cholerna potrzeba bycia z kimś , bo samemu nie daje się rady...

Mówisz   że kochasz deszcz  ale... teksty

looveyouu dodano: 21 kwietnia 2013

Mówisz, że kochasz deszcz, ale chowasz się pod parasolem gdy pada. Mówisz, że kochasz słońce, ale szukasz cienia by skryć się w nim gdy świeci. Mówisz, że kochasz wiatr, ale zamykasz okno gdy wieje. Dlatego się boje, gdy mówisz, że mnie kochasz.

Bycie singlem teoretycznie jest... teksty

looveyouu dodano: 21 kwietnia 2013

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze, ale z czasem zaczyna ci brakować bliskości, czułości, miłych rozmów, spacerów i przede wszystkim tej świadomości, że jesteś dla kogoś ważną osobą.

i wiesz jakie to jest kurwa trudne... teksty

looveyouu dodano: 21 kwietnia 2013

i wiesz jakie to jest kurwa trudne , zasypiać z myślą że jutro znowu się obudzisz ze słowami co ja do chuja robię na tym świecie.

a wiesz co boli najbardziej ? Nic... teksty

looveyouu dodano: 21 kwietnia 2013

a wiesz co boli najbardziej ? Nic, wlasnie nic. ta jebana pustka, którą wypełnić może tylko Twoja miłość która nigdy nie istniała.

Bo istnieje taki rodzaj smutku... teksty

looveyouu dodano: 21 kwietnia 2013

Bo istnieje taki rodzaj smutku którego nie można wyrazić łzami, jest on w sercu, nawet gdy na twarzy maluje się uśmiech.

Jest dobrze  ale jednak coś boli.... teksty

looveyouu dodano: 21 kwietnia 2013

Jest dobrze, ale jednak coś boli. Coś rozpierdala od wewnątrz, może to udawanie, że jest w porządku? Może ten nie szczery uśmiech? Może ta miłość? Sama nie wiem. Potykam się wciąż o przeszłość, nie mogę zacząć wszystkiego od początku. Zmieniam się, nie wiem czy na lepsze..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV