głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
loovee_mee Nie mów nic milcz nie chcę Cie słyszeć nie możesz za to nawet dać mi w policzek nie widzę Cie nie chce Cie widzieć odejdź spal moje zdjęcia jak ja wszystko po

loovee_mee

loovee_mee.moblo.pl
Nie mów nic milcz nie chcę Cie słyszeć nie możesz za to nawet dać mi w policzek nie widzę Cie nie chce Cie widzieć odejdź spal moje zdjęcia jak ja wszystko po
 Nie mów nic milcz  nie chcę Cie... teksty

loovee_mee dodano: 1 lipca 2013

"Nie mów nic milcz, nie chcę Cie słyszeć, nie możesz za to nawet dać mi w policzek, nie widzę Cie nie chce Cie widzieć odejdź, spal moje zdjęcia jak ja wszystko po drodze, wydostał się ogień już nie płonie w sercu gniew we mnie, jest tu dokładnie w tym miejscu przez Ciebie, kurwa tylko i wyłącznie własnie dziś ostatecznie to zakończę, spal moje zdjęcia ja twoje spaliłem dawno wspomnienia to wciąga, jak pierdolone bagno wcale nie byłaś mnie warta uwierz, dziś jak na Ciebie patrze to mam to w dupie, wiesz? są rzeczy ważniejsze niż chwila jeżeli ja nie dorosłem ty się nie urodziłaś słyszysz? nie każ mi żebym krzyknął zaraz jesteś tego pewna? Spierdalaj. "

Wczoraj było  skarbie .. dzisiaj... teksty

loovee_mee dodano: 1 lipca 2013

Wczoraj było "skarbie".. dzisiaj już "suko" :(

 Kiedy przyjdzie mi umrzeć postawie... teksty

loovee_mee dodano: 1 lipca 2013

"Kiedy przyjdzie mi umrzeć postawie na swoim, przytulę Cię tak mocno i powiem co mnie boli. Odejdę powoli, dla Boga oddam się, ostatnie słowa jakie powiem to "Kocham Cię". Wiesz, czasem tak myślę, że zanim umrę strzelę w łeb tej kurwie i wpakuję w trumnę. Spakuję bagaż pierdolonych doświadczeń klęknę oddam hołd po czym na wieki zasnę. Powieki zamknę, tak jak wszystkie etapy, spalę te kartki i pobiegnę do taty. Kiedy już będę tam spłoną te wersy, wiedz, że będę tęsknił i nawiedzał twe sny. Zabiorę do grobu wszystkie wspomnienia, zawyje syrena zapomni o mnie ziemia. Wtedy zrozumiesz chodź może być za późno, co może zrobić człowiek kiedy wokół niego pusto."

 Brak mi słów poza jednym:... teksty

loovee_mee dodano: 1 lipca 2013

"Brak mi słów poza jednym: dlaczego? I brak mi snów, prócz jednego, i dobrze wiesz czego brak mi znów i sam nie wiem czego, brak mi już i czuje niemoc"

 Brak mi skrzydeł  by się wznieść... teksty

loovee_mee dodano: 1 lipca 2013

"Brak mi skrzydeł, by się wznieść ponad asfalt upadły anioł, co zostawił serce w zastaw, obwiązał pętlę na szyi i to namiastka błazna, chciał przez nią skoczyć choć nie była tego warta "

Brak mi wieczorów  w których było... teksty

loovee_mee dodano: 1 lipca 2013

Brak mi wieczorów, w których było Cię pełno :( .

Cierpliwość popłaca... teksty

loovee_mee dodano: 30 czerwca 2013

Cierpliwość popłaca...

 I zaczęło łzawić niebo i... teksty

loovee_mee dodano: 29 czerwca 2013

"I zaczęło łzawić niebo i napawać niepokojem. I oboje już nie mieli wtedy nic do stracenia, Bo stanęła Ziemia i wymieniali spojrzenia"

 Krzywy kręgosłup  bo życie nie... teksty

loovee_mee dodano: 29 czerwca 2013

"Krzywy kręgosłup, bo życie nie jest proste I kopie cię po dupie coraz częściej jeszcze mocniej"

 36 i 6 stopni Celsjusza  70 procent... teksty

loovee_mee dodano: 29 czerwca 2013

"36 i 6 stopni Celsjusza, 70 procent wody i dusza, 5 litrów krwi, jedno serce ją tłoczy i jeden ty by to wszystko zjednoczyć "

 Trudno  nie będą mówić mi  jak... teksty

loovee_mee dodano: 29 czerwca 2013

"Trudno, nie będą mówić mi, jak mam żyć. Jak mam pić - pójdą ze mną, a jak płakać - nikt nie przyjdzie."

 ta sytuacja tak zmuszała ją do... teksty

loovee_mee dodano: 29 czerwca 2013

"ta sytuacja tak zmuszała ją do walki, że nawet gdyby miała popełnić życiowy błąd to wymierzy sprawiedliwość czego nie zrobił sąd"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV