głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lolus12161 Mówił mi wszystko. Wszystko oprócz prawdy. Tak czasami mi tego wszystkiego brakuje. Na przykład w takie dni jak ten dzisiejszy. W takie dni kiedy siedzę bezczyn

lolus12161

lolus12161.moblo.pl
Mówił mi wszystko. Wszystko oprócz prawdy.
Mówił mi wszystko. Wszystko oprócz... teksty

lolus12161 dodano: 21 maja 2013

Mówił mi wszystko. Wszystko oprócz prawdy.

Tak  czasami mi tego wszystkiego... teksty

lolus12161 dodano: 21 maja 2013

Tak, czasami mi tego wszystkiego brakuje. Na przykład w takie dni jak ten dzisiejszy. W takie dni, kiedy siedzę bezczynnie i nie mam gdzie się podziać, do kogo się odezwać, przytulić, z kim wyjść, czy nawet popatrzeć, uśmiechnąć się... A sama dokładam jeszcze sobie tego wszystkiego wspominając- oglądając stare zdjęcia, słuchając piosenek, które kojarzą mi się z Tobą i czytając wszystko, co z nami związane. Wiesz kiedy naprawdę mnie stracisz? Kiedy wstaniesz rano i będziesz wiedział, że nie możesz zadzwonić, bo nie odbiorę. Spotkasz mnie na ulicy, podejdziesz do mnie i uśmiechniesz się. Po chwili podejdzie do mnie maleńki chłopiec, a ja powiem: synku przywitaj się z Panem. W wózku będzie siedziała moja mała córeczka, o której tak zawsze marzyłam. Będę się uśmiechać, ale moje oczy będą bardzo smutne. Po czym odwrócę się do męża, który docenił to, co ma i powiem: chodźmy już. Spojrzysz ze zdziwieniem. Bo kobieta wybaczy wszystko, oprócz tego, że się jej nie kocha.

gdyby był Ciebie wart  nie... teksty

lolus12161 dodano: 21 maja 2013

gdyby był Ciebie wart, nie pozwoliłby, żebyś przez niego płakała.

Nie ważne  że ze sobą nie... teksty

lolus12161 dodano: 21 maja 2013

Nie ważne, że ze sobą nie rozmawiamy, twoje istnienie wystarczająco mnie wkurwia

Szkoda że tyle miesięcy potrafimy... teksty

lolus12161 dodano: 21 maja 2013

Szkoda że tyle miesięcy potrafimy niszczyć w tydzień.

lepiej byłoby   gdyby matka mnie... teksty

lolus12161 dodano: 20 maja 2013

lepiej byłoby , gdyby matka mnie usunęła będąc w ciąży . zobacz , jakby było pięknie . Ty byś nigdy mnie nie poznał , nie cierpiałabym z milości, rodzice mieliby święty spokój , mama nie płakałaby po cichu , bo znów ją zawiodłam , najbliżsi przyjaciele nie musieliby znosić moich wiecznych wahań nastrojów , sąsiedzi nie narzekaliby , że znów włączyłam muzykę za głośno .. nawet pies cieszyłby się z tego , że w końcu nikt na niego nie podnosi głosu . ale niestety , mama tego nie zrobiła , więc muszę radzić sobie sama . nie mam na tyle cholernej odwagi , żeby połknąć garść tabletek , popić alkoholem i spaść w wieczną otchłań . starczy mi tylko niebezpieczne wychylanie się przed pasami w czasie czerwonego światła , mając nadzieję , że w końcu mnie coś pierdolnie na amen .

Oficjalnie stwierdzam iż jeszcze mi... teksty

lolus12161 dodano: 20 maja 2013

Oficjalnie stwierdzam iż jeszcze mi tak nie zależało , jak teraz. Nigdy , rozumiesz ? NIGDY

Czasami chłopak potrzebuję przerwy... teksty

lolus12161 dodano: 20 maja 2013

Czasami chłopak potrzebuję przerwy by zacząć tęsknić i pokazać , że jednak kocha.

I nagle nie wiadomo skąd w moim... teksty

lolus12161 dodano: 20 maja 2013

I nagle nie wiadomo skąd w moim życiu pojawił się ten , ktoś do kogo chce mówić te najważniejsze słowa , z kim chce być najbliżej jak się tylko da , dla kogo mogę zostawić wszystko co miałam , żebyś tylko był.

'Wszystko jest okej'  kłamstwo... teksty

lolus12161 dodano: 20 maja 2013

'Wszystko jest okej'- kłamstwo które używam codziennie.

Jestem inna   bo nie marzę o... teksty

lolus12161 dodano: 20 maja 2013

Jestem inna , bo nie marzę o romantycznych spacerach przy świetle księżyca , czy oglądaniu wspólnie wschodów słońca. Pragnę tylko wspólnych zakupów w sklepie , esemesów na dobranoc , zwyczajnej, treściwej rozmowy , czy przelotnych pocałunków w czoło na pożegnanie . Nie koniecznie muszą być długie i namiętne . Bo mi wystarczą małe gesty , by poczuć miłość. Bo czasami krótkie tęsknię , oznacza więcej niż tysiąc innych słów .

a najgorsze jest uczucie  gdy mówię... teksty

lolus12161 dodano: 19 maja 2013

a najgorsze jest uczucie, gdy mówię kumpeli, że mam już w niego wy**bane. a ona tylko kiwa głową i mówi : i tak widac, że nadal go kochasz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV