głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lolus12161 wiedziałaś jaką mam sytuację w domu jak to wszystko u mnie przebiega ciągle ból krzyk i płacz . Płacz mojej matki . która cierpi jej dziecko znowu ma podbite ok

lolus12161

lolus12161.moblo.pl
wiedziałaś jaką mam sytuację w domu jak to wszystko u mnie przebiega ciągle ból krzyk i płacz . Płacz mojej matki . która cierpi jej dziecko znowu ma podbite
wiedziałaś jaką mam sytuację w... teksty

lolus12161 dodano: 22 lipca 2013

wiedziałaś jaką mam sytuację w domu , jak to wszystko u mnie przebiega , ciągle ból , krzyk i płacz . Płacz mojej matki . która cierpi , jej dziecko znowu ma podbite oko , odmrożone stopy z powodu uciekania w zimę , w tym mrozie i sniegu po kolana , przed pijanym ojcem , któremu znów coś odjebało . ktoremu znow coś nie pasowało. cdn . / lolus12161

Co z tego  że w towarzystwie się... teksty

lolus12161 dodano: 13 lipca 2013

Co z tego, że w towarzystwie się śmieję, skoro w samotności płaczę. Co z tego, że wśród znajomych jestem zadowolona, skoro wracam do domu i nie potrafię się cieszyć. Co z tego, że mówię, że nic mi nie jest, skoro naprawdę moja dusza cierpi. Może i jestem choć trochę szczęśliwa, wiecznie chodzę uśmiechnięta, rozdaję każdemu nieco dobrego humoru, ale to nie zmieni tego, że czasem jeszcze płaczę do poduszki, jestem zagubiona chłodnego, samotnego wieczoru odczuwając ból i tęsknotę. Bo na zewnątrz mogę wydawać się szczęśliwą osobą, ale nikt nie wie, co naprawdę ukrywa się w środku.

Nie wiem co myślisz i czego znów... teksty

lolus12161 dodano: 11 lipca 2013

Nie wiem co myślisz i czego znów pragniesz, wiem tylko jedno: nie chcę Cię znać

Dla faceta chcę być jak dobry... teksty

lolus12161 dodano: 11 lipca 2013

Dla faceta chcę być jak dobry kumpel. Chcę siedzieć z nim wieczorami przed telewizorem i pijąc piwo oglądać mecz. Chcę z nim grać w fifę i te wszystkie gry na x-boxie. Chcę z nim przeklinać, palić papierosy i robić najbardziej głupie rzeczy na świecie. Chcę się z nim wyzywać i kłócić, a po chwili godzić bez słowa i nie pamiętać o tym. Chcę nawet tego, żeby nieustannie się ze mnie śmiał i żebym mogła mu tak samo cisnąć. Chcę człowieka, z którym będę mogła wszystko. Nie chcę się na niego obrażać, stroić bezpodstawnych fochów. Nie potrzebuję romantycznych kolacji przy świecach. Wolę pójść z nim na mecz albo na piwo. A romantyczne wieczory mogę spędzać z nim siedząc kilka godzin na masce samochodu, wpatrując się w gwiazdy i popijając wino z butelki.

Nie wiedziała jak to wytłumaczyć.... teksty

lolus12161 dodano: 11 lipca 2013

Nie wiedziała jak to wytłumaczyć. Podczas dnia, w świetle słonecznym tryskała energią, zarażała śmiechem. To ona pocieszała innych, mówiła że będzie dobrze. A gdy tylko słońce chowało się za horyzont, chęć do życia gasła. Radość wypalała się. Mina stopniowo smutniała. I nie tylko mina, bowiem cała jej dusza płakała, coś żałośnie w niej krzyczało.

złapała pistolet  wycelowała i... teksty

lolus12161 dodano: 11 lipca 2013

złapała pistolet, wycelowała i strzeliła. nie zawahała się.! o nie, tyle krzywdy jej wyrządził w życiu. zastrzeliła go, i upuszczając pistolet odeszła nie odwracając się. usiadła na łóżku, przytuliła misia od niego, i rozpłakała się. myślała że jeżeli go zabije to wszystko minie. zostało. nic nie można było z tym zrobić. rano weszła do domu policja, wpadli do jej pokoju, dziewczyna leżała zakrwawiona na łóżku nadal tuląc do siebie misia.

dom był pusty  usiadła na łóżku... teksty

lolus12161 dodano: 11 lipca 2013

dom był pusty, usiadła na łóżku, zgarnęła pamiętnik, i pisała, pisała jak jej źle ze go nie ma, jak bardzo brakuje jej jego uśmiechu. nagle usłyszała krótkie kroki, z przedpokoju do kuchni, jak najszybciej, złapała za palkę bejsbolową brata. szła powoli przed siebie, już chciała uderzyć kiedy z jej kuchni wychylił się On, trzymał w ręku szklankę coli i dwie kanapki w kształcie serca z nutellą. "Jezu, ja tylko chciałem przeprosić".

wciąż będziesz wspominać . Jego... teksty

lolus12161 dodano: 2 lipca 2013

wciąż będziesz wspominać . Jego jak i cały ten związek.

Przyjaciele mogą sobie pomagać.... teksty

lolus12161 dodano: 2 lipca 2013

Przyjaciele mogą sobie pomagać. Prawdziwy przyjaciel jednak to ktoś przy kim możesz być całkowicie wolnym, być sobą i czuć. Albo, nie czuć nic. Akceptuje wszystko cokolwiek odczuwasz w danej chwili. Na tym właśnie polega prawdziwa miłość pozwolić komuś być tym kim naprawdę jest. ! kochana jeszcze 8 dni ♥ ty wiesz . ; *

Przyjdź  możemy się poniszczyć... teksty

lolus12161 dodano: 30 czerwca 2013

Przyjdź, możemy się poniszczyć, napić, zapalić, porozmawiać o bólu, przyjdź, tak dawno nie miałam przyjaciela.

Nie wiem co mam Ci powiedzieć   po... teksty

lolus12161 dodano: 30 czerwca 2013

Nie wiem co mam Ci powiedzieć, po prostu tęsknie

Pierwsze odwzajemnione uśmiechy... teksty

lolus12161 dodano: 30 czerwca 2013

Pierwsze odwzajemnione uśmiechy, nieśmiałe esemes'y, potajemne spotkania, pierwsze drgnięcie serca ku sobie. Wracając do tamtych chwil, mimowolnie na mojej twarzy rodzi sie uśmiech.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV