głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lolus12161 czy zapomniałam? nie nie zapomniałam. bo jak można zapomnieć o osobie która dała Ci tak wiele do zapamiętania. która dała Ci wiele radości ale też smutku. która

lolus12161

lolus12161.moblo.pl
czy zapomniałam? nie nie zapomniałam. bo jak można zapomnieć o osobie która dała Ci tak wiele do zapamiętania. która dała Ci wiele radości ale też smutku. która nauc
czy zapomniałam? nie  nie... teksty

lolus12161 dodano: 26 listopada 2011

czy zapomniałam? nie, nie zapomniałam. bo jak można zapomnieć o osobie, która dała Ci tak wiele do zapamiętania. która dała Ci wiele radości, ale też smutku. która nauczyła Cię być szczęśliwym, ale też smutnym. która zapewniła Ci bezpieczeństwo, która była zawsze. dzisiaj już tej osoby nie ma, jest tylko szlug i zimna wóda.

przychodzi taki moment w życiu... teksty

lolus12161 dodano: 22 listopada 2011

przychodzi taki moment w życiu każdego z nas, kiedy to opuszcza nas dziecięca naiwnośc, kiedy zaczynamy rozgraniczac, grupowac ludzi, dostrzegamy ich wady, dzielimy na złych, dobrych, tych którym warto zaufac i tych, którym ufamy ze świadomością, że kiedyś zawiodą. przychodzi taki moment, gdy zupełnie znika ciekawośc tego co znajduję się pod etykietką od Kubusia, gdy lody zaczynają smakowac zupełnie inaczej, a deszcz oznacza nużące siedzenie w domu zamiast skakania w kaloszach przez wielkie, osiedlowe kałuże. przychodzi taki moment kiedy do zaśnięcia niezbędny przestaje byc pluszowy miś, a gwarantem jest sms od Niego o treści 'dobranoc' , gdy zamiast Smerfów bardziej kręci nas kolejny odcinek ulubionego serialu, a standardowe dwa warkocze porzucamy dla burzy gęstych loków. doroślejemy, zmieniamy się.

za każdym razem   kiedy witając... teksty

lolus12161 dodano: 22 listopada 2011

za każdym razem , kiedy witając się z Twoimi kumplami , któryś powiedział , że zajebiście wyglądam Ty bardziej ściskałeś moją rękę , albo całkowicie obejmowałeś ramionami tak , że nie mogłam prawie oddychać . miażdżyłeś go wzrokiem pt. " stul mordę , ona jest moja . " choć dobrze wiedziałeś , że to dla Ciebie się stroję . chociaż twierdziłeś , że to słabe całować się przy ludziach , zwłaszcza znajomych , kiedy po kilku kieliszkach wspólnie wypitych mrowiały mi usta chętne do połączenia ich z Twoimi , zachłannie podgryzałeś moją dolną wargę nie zważając na gwizdy innych . na co sobotnich imprezach , kiedy podchodził do mnie jakiś chłopak prosząc o wspólny taniec , żegnałeś kolesia słowami : - może najpierw ze mną zatańczysz ? . i porywałeś mnie na środek parkietu nie wypuszczając ze stalowych objęć . wiesz .. ja lubię być tylko Twoja .

pozbycie się go z serca ? to tak... teksty

lolus12161 dodano: 17 listopada 2011

pozbycie się go z serca ? to tak jakbyś namalowała mi markerem na ścianie serce i kazała zmazać gumką.

ułamek sekundy. usta przy ustach.... teksty

lolus12161 dodano: 17 listopada 2011

ułamek sekundy. usta przy ustach. moja dłoń penetrująca Twój brzuch, delikatnie muskająca zarysy mięśni. Twoja ręka błądząca po moim biodrze. skupienie się jedynie na własnych, nerwowych oddechach. oddanie się chwili, pragnąc żeby trwała wiecznie. nagłe odsunięcie się od siebie i pytanie błądzące po głowie; 'co my robimy?'. nabranie oddechu i ponowne zderzenie ustami. przecież przesiąknięcie do cna pożądaniem bez obaw o nadchodzącym uczuciu, które później przerodzi się jedynie w cierpienie, jest czymś niemal idealnym. to jak opychanie się słodyczami bez konsekwencji. smaczna konsumpcja, bez obaw o szerokich biodrach.

..Kiedy się urodziłam diabeł... teksty

lolus12161 dodano: 17 listopada 2011

..Kiedy się urodziłam diabeł powiedział : O kurwa konkurencja. ;D

widziałam zazdrość w Jego oczach... teksty

lolus12161 dodano: 17 listopada 2011

widziałam zazdrość w Jego oczach , gdy siedziałam na ławce z kumplem rozmawiając ' o życiu ' . było już cholernie ciemno i głośno. zabawa zaczęła się rozkręcać, a ludzi coraz więcej przybywać. poczułam wibrację w kieszeni, odczytałam smsa . nadawca : On . treść : jeśli nie chcesz żeby ten gościu dostał to lepiej z Nim gdzieś idź, tak żebym was nie widział . uśmiechnęłam się do ekranu , po czym zapytałam kumpla : - uczciłeś dzień przytulania ? - nie . - no to na co czekasz ? / lolus12161

tym razem to On bił się w myślach... teksty

lolus12161 dodano: 17 listopada 2011

tym razem to On bił się w myślach pytaniem - 'dlaczego Ona nie jest już moja?!'.

  Ej księżniczko !    yyy chyba... teksty

lolus12161 dodano: 17 listopada 2011

- Ej księżniczko ! - yyy chyba mnie z kimś pomyliłeś . - Niee . Dla mnie jesteś niewinna jak Śnieżka , pracowita jak Kopciuszek , słodka jak Śpiąca Królewna , romantyczna jak Roszpunka , delikatna jak `księżniczka na ziarnku grochu`... - ee . zbyt wiele bajek Ci mama w dzieciństwie czytała ?

  Po co pijesz? będziesz miała... teksty

lolus12161 dodano: 17 listopada 2011

- Po co pijesz? będziesz miała kaca. - Po co żyjesz? przecież umrzesz. :))**

i mogła leżeć na zimnej... teksty

lolus12161 dodano: 17 listopada 2011

i mogła leżeć na zimnej, marmurowej ziemi, cała potargana, umorusana w tuszu do rzęs. zaziębnięta, w sukience, która swoim wyglądem wcale jej nie przypominała. przechodni patrząc z góry, nie zwracali na nią uwagi. przecież w dłoni trzymała woreczek z białym proszkiem, co równoznaczne było z jej furiactwem, roztargnieniem i głupotą. nie zasługująca na krztę współczucia, przeniosła się na inny marmur. równie zimny. perfekcyjnie odsuwając znicze, ułożyła się płycie, układając głowę tuż przed nagrobkiem. wiedziała, że tylko na jego pomoc może liczyć. tylko on jest w stanie, dać jej ciepło, którego nie zaznała nigdy więcej, zaraz po tym, jak wyrwano go z jej objęć, zakopując 5 metrów pod ziemią.

przytulił ją do siebie... teksty

lolus12161 dodano: 12 listopada 2011

przytulił ją do siebie , usłyszała "kocham Cię" . łzy zaczęły napływać jej do oczu, nie mogła się powstrzymać. "ej , Skarbie , co jest ? " "wczoraj nie pozwoliłeś mi płakać ze szczęścia, nic nie było mowy o dniu dzisiejszym..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV