głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lolus12161 Skąd wiem że jest właściwy? Bo gdybym rozpadła się na milion kawałeczków On jedyny byłby na tyle cierpliwy by mnie pozbierać i skleić w całość. Doprowadzić do i

lolus12161

lolus12161.moblo.pl
Skąd wiem że jest właściwy? Bo gdybym rozpadła się na milion kawałeczków On jedyny byłby na tyle cierpliwy by mnie pozbierać i skleić w całość. Doprowadzić do idealnego
Skąd wiem  że jest właściwy? Bo... teksty

lolus12161 dodano: 13 marca 2012

Skąd wiem, że jest właściwy? Bo gdybym rozpadła się na milion kawałeczków On jedyny byłby na tyle cierpliwy, by mnie pozbierać i skleić w całość. Doprowadzić do idealnego, lepszego niż pierwotny,stanu

Co robimy najczęściej? Kłócimy... teksty

lolus12161 dodano: 13 marca 2012

Co robimy najczęściej? Kłócimy się, czekamy na siebie i walczymy z uporem osła. A wiesz co jest najpiękniejsze? Potrafimy sobie wszystko wybaczyć, nie zapominając, że jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Pilnujemy tylko, by to nie zatruło naszej miłości, reszta jest nieważna.

Były czasy  że królewicz stawał... teksty

lolus12161 dodano: 13 marca 2012

Były czasy, że królewicz stawał pod wieżą swej wybranki i by jej udowodnić, że ją na prawdę kocha śpiewał miłosną balladę. Dziś już prawdziwych królewiczów nie ma, a wartościowe księżniczki latają za zwykłymi frajerami.

  chciałabym mieć w pokoju taką... teksty

lolus12161 dodano: 13 marca 2012

` chciałabym mieć w pokoju taką lampkę, która paliłaby się tylko wtedy jak o mnie pomyślisz . pewnie nie paliłaby sie prawie wcale, ale chciałabym ją mieć .

Późnym wieczorem zeszłam do sklepu... teksty

lolus12161 dodano: 13 marca 2012

Późnym wieczorem zeszłam do sklepu . dochodząc słyszałam głośne rozmowy . bałam się wychodzić wieczorami . pierwsza myśl jaka mi przemknęła to : - menele stojący pod sklepem . jak zwykle się doczepią . - wyszłam zza rogu i patrzyłam z niedowierzaniem . siedział na schodach z browcem między nogami . momentalnie zrobiło mi się gorąco , chociaż na dworze było kilka stopni na minusie . modliłam się , żeby żaden z jego kumpli nie odezwał się ani słowem . na marne . - o , księżniczka idzie . - wzięłam głęboki oddech naciskając klamkę od drzwi sklepu . w pośpiechu kupiłam to co potrzebowałam i z drżącymi nogami wyszłam . już nie siedział , tylko stał patrząc na mnie i opierając się o poręcz . - nawet na zwykłe ' siema ' jej nie stać . zajebiście kurwa . - kopnął puszkę z piwem a mnie serce o mały włos nie wyskoczyło z klatki piersiowej . dzisiaj boję się przejść obok ciebie na ulicy . i kto by pomyślał , że kiedyś twoje ramiona wydawały mi się najbezpieczniejszym miejscem na ziemi .

Piękny? Nie wiem. Ma około 1.70... teksty

lolus12161 dodano: 12 marca 2012

Piękny? Nie wiem. Ma około 1.70 wzrostu, proste, bląd włosy mniej więcej takie jak ty i brązowe oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia... Lubię tę aurę szczerości i radości która go otacza. Lubię jego twarz, z dnia na dzień coraz bardziej radosne oczy. Jest dziwnie piękny, niczym noc bez gwiazd. Po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na przedmiot, nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość, jej niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowała, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała. Trwaj (chwilo), jesteś tak piękna!

mogę zrezygnować z prawie... teksty

lolus12161 dodano: 12 marca 2012

mogę zrezygnować z prawie wszystkiego. ale są dwie rzeczy bez których nie dałabym rady. TY i RAP.

Lubię go  lubię bardziej niż... teksty

lolus12161 dodano: 12 marca 2012

Lubię go, lubię bardziej niż powinnam, bardziej niż mi wolno.

Boże  jeśli przeznaczenie istnieje... teksty

lolus12161 dodano: 12 marca 2012

Boże, jeśli przeznaczenie istnieje, spraw żeby On był mi przeznaczony..

nastolatki . najbardziej cwana grupa... teksty

lolus12161 dodano: 12 marca 2012

nastolatki . najbardziej cwana grupa społeczna .chcą mieć prawa dorosłych i obowiązki dzieci.

Gdy mówię 'kocham'  ludzie... teksty

lolus12161 dodano: 12 marca 2012

Gdy mówię 'kocham', ludzie odchodzą, więc czy wrócą, gdy powiem 'nienawidzę'?

Na dyskotece zgasło światło. W... teksty

lolus12161 dodano: 12 marca 2012

Na dyskotece zgasło światło. W ciszy słychać tylko rozmowę dwóch osób: -Świetnie tańczysz. -Ty też. -Świetnie całujesz. -Ty też. -Mam na imię Darek. -O Boże, ja też!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV