głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
loks Nadal Cię kocham i potrzebuje ale wiem że teraz nie jesteś mnie już wart. Dlatego siedze cicho a Ciebie staram sobie zastąpić czym mogę. Byłeś tak bezczelny mów

loks

loks.moblo.pl
Nadal Cię kocham i potrzebuje ale wiem że teraz nie jesteś mnie już wart. Dlatego siedze cicho a Ciebie staram sobie zastąpić czym mogę. Byłeś tak bezczelny mówiąc das
Nadal Cię kocham i potrzebuje ale... teksty

loks dodano: 6 grudnia 2012

Nadal Cię kocham i potrzebuje ale wiem, że teraz nie jesteś mnie już wart. Dlatego siedze cicho, a Ciebie staram sobie zastąpić czym mogę. Byłeś tak bezczelny mówiąc "dasz rade sama, już nie boje się o ciebie".

Skrywane emocje najbardziej... teksty

loks dodano: 6 grudnia 2012

Skrywane emocje najbardziej rozrywają nasze wnętrza.

Kochałam Cię cholernie mocno.... teksty

loks dodano: 6 grudnia 2012

Kochałam Cię cholernie mocno. Oddałabym życie za Ciebie.

Wręcz wylewają się ze mnie... teksty

loks dodano: 4 grudnia 2012

Wręcz wylewają się ze mnie pokłady skrywanej energii ale wiem, że to przejściowe. Zaraz znów coś pociągnie mnie na dno, nie wiem czy zdołam się podnieść kolejny raz.

Mam od cholery wad  ale moje zalety... teksty

loks dodano: 4 grudnia 2012

Mam od cholery wad, ale moje zalety zaczynają się ujawniać, gdy Ciebie dziś tu nie ma. Mam strasznie wygórowane wymagania co do siebie, mimo to daje jakoś radę. Zadałeś mi tak wiele bólu, przez to jestem odporna prawie na wszystko.

Podobnie jak Johnny Flynn... teksty

loks dodano: 4 grudnia 2012

Podobnie jak Johnny Flynn powiedział: "Wziąłem jeden oddech, wezmę następny i muszę ruszyć dalej."

Za każdym razem odwracasz wzrok.... teksty

loks dodano: 4 grudnia 2012

Za każdym razem odwracasz wzrok. Myślisz, że to lek na wszystko?

zgadzam sie. Dobre  ale tylko na chwile. teksty loks dodał komentarz: zgadzam sie. Dobre, ale tylko na chwile. do wpisu 3 grudnia 2012
Ide tą samą ulicą o podobnej porze... teksty

loks dodano: 3 grudnia 2012

Ide tą samą ulicą o podobnej porze, pamiętam jak razem było nam tu wspaniale. Aż do złudzenia, tak realistycznie przypominam sobie jak tu stałeś. Może zwariowałam, ale widzę jak przytulamy się w tym miejscu, pamiętam Twój zapach wymieszany z ochładzającym skronie deszczem. Ja nie zapomne.

Odpalam szluga  zaciągam się i... teksty

loks dodano: 3 grudnia 2012

Odpalam szluga, zaciągam się i myśle, że gdybyś mnie teraz zobaczył w tym stanie może jednak zlitował byś się. Dlatego dym wciągam jak najmocniej w płuca, ksztusząc się przy tym. To za nas kochanie.

Czuję się tak  jak wtedy gdy... teksty

loks dodano: 3 grudnia 2012

Czuję się tak, jak wtedy gdy dobiegam do mety. Moje nogi dawno już pracują na pełnych obrotach, mózg nie jest w stanie ich kontrolować, "jestem silna"- mówie sobie, zaraz będzie po wszystkim. Rzeczywiście tak jest. Tylko że teraz zostałam sama. I co chwilę przewracam się na samym starcie.

To ten stan  gdy w środku czujesz... teksty

loks dodano: 1 grudnia 2012

To ten stan, gdy w środku czujesz chłód ale wiesz, że musisz wytrzymać. Znów spoglądasz za siebie i widzisz jak szybko upływa niemiłosierny czas. Widzisz, że tyle czasu nie ma go obok, że być może nigdy go tu nie będzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV