głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
llykcincinu powiedz mi dlaczego to tak bardzo boli? moje ręce są na Twym gardle i myślę że Cię nienawidzę ale jeśli umarłabyś teraz wiesz że też chciałbym umrzeć siedziałeś

llykcincinu

llykcincinu.moblo.pl
powiedz mi dlaczego to tak bardzo boli? moje ręce są na Twym gardle i myślę że Cię nienawidzę ale jeśli umarłabyś teraz wiesz że też chciałbym umrzeć
powiedz mi  dlaczego to tak bardzo... teksty

llykcincinu dodano: 23 czerwca 2013

powiedz mi, dlaczego to tak bardzo boli? moje ręce są na Twym gardle i myślę, że Cię nienawidzę, ale jeśli umarłabyś teraz, wiesz, że też chciałbym umrzeć

siedziałeś w barze jak co weekend... teksty

llykcincinu dodano: 21 czerwca 2013

siedziałeś w barze jak co weekend, chlałeś, niedługo chyba tam zamieszkasz na stałe i gdy przez gardło spłynął znowu kieliszek, chciałeś wykręcić jej numer i ją usłyszeć, ona też tak miała pewnie setki razy.

i gdy spotkacie się przypadkiem... teksty

llykcincinu dodano: 21 czerwca 2013

i gdy spotkacie się przypadkiem gdzieś na mieście jest jakoś dziwnie, cholernie śmiesznie.. rzucone cześć ot tak po dłuższej chwili. pustka pomiędzy ludźmi, którzy przecież razem żyli.

już mnie nie jara życie w... teksty

llykcincinu dodano: 20 czerwca 2013

już mnie nie jara życie w samotności, mógłbym tu zaraz zacząć szukać miłości, ale miałem dość ich i chyba skumałem, że to czego szukam już miałem, amen. ;)

podobno miałem żałować  jakoś... teksty

llykcincinu dodano: 20 czerwca 2013

podobno miałem żałować, jakoś nie żałuję wcale

nie trzymałem się z ludźmi... teksty

llykcincinu dodano: 20 czerwca 2013

nie trzymałem się z ludźmi, trzymałem się z dala, nie mówiąc się nie kłóćmy, lecz wypierdalaj, nara, bo w tym cały ambaras, żeby dwoje chciało na raz, a tylko jedno się stara

widzę nas w małym kościółku... teksty

llykcincinu dodano: 20 czerwca 2013

widzę nas w małym kościółku przed ołtarzem, nakładam Ci obrączkę na Twój delikatny palec, nasi dumni rodzice i wzruszone babcie, wyznajemy sobie miłość wobec Boga na zawsze

musisz uwierzyć.. wszystko co było... teksty

llykcincinu dodano: 20 czerwca 2013

musisz uwierzyć.. wszystko co było, było dla nas. dla mnie byłaś najpiękniejsza z rana zaspana, rozczesana, budziłaś się gorąca przy mnie, pachniałaś jak brzoskwinie, dziś serce inaczej bije.

Można być przy­wiąza­nym do... teksty

llykcincinu dodano: 19 czerwca 2013

Można być przy­wiąza­nym do ja­kiegoś miej­sca… choćby po to, żeby mieć gdzie wra­cać. Jed­nak nie warto przy­wiązy­wać się do ludzi. Oni zaw­sze odejdą.

...potem widziałem jej plecy  jak... teksty

llykcincinu dodano: 18 czerwca 2013

...potem widziałem jej plecy, jak zabiera rzeczy i przestaje wierzyć w nas, dziś patrzę na moje życie i czuję dokładnie to samo co wtedy, brat, niepewność, odkąd pamiętam to z oczu mi spędza sen, wszyscy pierdolą o stabilizacji a ja jestem w szoku bo nie znam jej.

błagam Cię  daj mi żyć  ja chcę... teksty

llykcincinu dodano: 17 czerwca 2013

błagam Cię, daj mi żyć, ja chcę już iść, po co się niszczyć nawzajem, jak mamy męczyć się przez całe życie, to lepiej się chwile pomęczyć rozstaniem, prawda kochanie?

wasz związek jest fajny jak się... teksty

llykcincinu dodano: 17 czerwca 2013

wasz związek jest fajny jak się patrzy, spoko, tylko kto się nie dowie, to każdy w szoku. Ty nie masz pojęcia, gdzie Twój facet dziś tańczy, bałagany, odloty, gang bangi, słit party. rzuć kostką, wybierz sobie coś i przestań mu ufać bo to skurwiel, nie gość i kumam to, że wasi starzy się znają, macie wspólnych znajomych i to nie mało. kilka lat już na karku, miłość na kapslach z tymbarku, ale chyba już czas iść na przód, nie? i to nie młodość i nie kwestia problemów, to nie kwestia wyszaleć, to zestaw genów, więc nie wybaczaj jak coś wyjdzie na jaw, albo całe życie Ci wyssie - zdrada, zamydli Ci oczy, do szmaty wyjdzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV