głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Proszę nie rób mi tego więcej... nie patrz na mnie tym swoim zniewalającym wzrokiem za który mogłabym zabić kiedy jednocześnie mam świadomość tego że nigdy nie

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Proszę nie rób mi tego więcej... nie patrz na mnie tym swoim zniewalającym wzrokiem za który mogłabym zabić kiedy jednocześnie mam świadomość tego że nigdy nie będzies
Proszę nie rób mi tego więcej...... teksty

liveisbrutal dodano: 12 maja 2011

Proszę nie rób mi tego więcej... nie patrz na mnie tym swoim zniewalającym wzrokiem za który mogłabym zabić, kiedy jednocześnie mam świadomość tego że nigdy nie będziesz mój.

chciałabym cię kochać  ale wiem... teksty

liveisbrutal dodano: 12 maja 2011

chciałabym cię kochać, ale wiem, że mi nie można. / koffi

Czasami  kiedy widzę ciebie z nią... teksty

liveisbrutal dodano: 12 maja 2011

Czasami, kiedy widzę ciebie z nią to mam ochotę strzelić sobie w łeb.

Kiedy czułam  że odpuszczam sobie... teksty

liveisbrutal dodano: 10 maja 2011

Kiedy czułam, że odpuszczam sobie nas, Odwróciłeś się i dałeś mi poczuć swój ostatni dotyk który sprawia, że wszystko wydaje się lepsze I nawet wtedy moje oczy miały się lepiej Więc zagubiona chcę cię zapytać czy mnie kochasz Ale nie chcę, żeby postrzegł mnie jako słabą Może byłam kalifornijskim marzeniem.

Just when I felt like giving up on us... teksty

liveisbrutal dodano: 10 maja 2011

Just when I felt like giving up on us You turn around and give me one last touch That made everything feel better And even then my eyes got better So confused wanna ask you if you love me But I don't wanna seem so weak Maybe I've been California dreaming♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Kurwa  życzę Ci  żebyś kiedyś... teksty

liveisbrutal dodano: 8 maja 2011

Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańca? ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć.'..

Przy życiu trzymają mnie tylko... teksty

liveisbrutal dodano: 8 maja 2011

Przy życiu trzymają mnie tylko przyjaciele z którymi widzę się prawie codziennie, najgorzej jest kiedy siedzę sama w domu popadając w coraz to gorszego doła i w nocy kiedy to marze o rzeczach nieosiągalnych dla mnie.

Przepraszam    tych co powinnam ...... teksty

liveisbrutal dodano: 8 maja 2011

Przepraszam - tych co powinnam ... za to, że jestem taka trudna ... za niewypowiedziane myśli ... za zbyt skomplikowane słowa ... że mówię "odejdź" myśląc "zostań" ... Za chwile milczenia i brak znaków życia ... Za to, że zamykam się w sobie gdy tego nie chcę ... Za to, że czasem nie potrafię spojrzeć Ci w oczy ... Za to, że nie chcę nie umiem i nie zamierzam się zmieniać!

do wszystkich   którzy czytają ten... teksty

liveisbrutal dodano: 8 maja 2011

do wszystkich , którzy czytają ten list, nie chcieliśmy takiego zakończenia. chcieliśmy żyć , ten świat nie ma miłości , ten świat umiera , ten świat na nas nie zasłużył , dlatego musimy odejść , nasza historia już została opowiedziana , my odchodzimy ,a wy zostaniecie . zabijacie się powoli sami o tym nie wiedząc , to wy jesteście salą samobójców .

Pierdolę wszystko. Jestem bezczelną... teksty

liveisbrutal dodano: 8 maja 2011

Pierdolę wszystko. Jestem bezczelną, pyskatą, nieogarniętą gówniarą. Dziękuję, miło mi.

Jest Ci źle? nie powiem ''Hej... teksty

liveisbrutal dodano: 8 maja 2011

Jest Ci źle? nie powiem ''Hej, uśmiechnij się, daj spokój, nie płacz''- Płacz ile chcesz. Tylko pomyśl czy warto.

teoretycznie nie chcę związków... teksty

liveisbrutal dodano: 8 maja 2011

teoretycznie nie chcę związków, miłości, zobowiązań, Ciebie, ale kiedy sobie pomyślę jak miło byłoby mi w Twoich ramionach, czy jak cudowne muszą być Twoje pocałunki - kłócę się sama ze sobą. z jednej strony są te ważniejsze priorytety, z drugiej niewyobrażalne pragnienie w stosunku do Twojej osoby.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV