głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Kiedyś się obudzę i znikną problemy wiem to ciągłe wkurwianie stanie się legendą żyje nadzieją że da się świat uleczyć czyli syf i ubóstwo witaj w 20'11'. Serce

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Kiedyś się obudzę i znikną problemy wiem to ciągłe wkurwianie stanie się legendą żyje nadzieją że da się świat uleczyć czyli syf i ubóstwo witaj w 20'11'.
Kiedyś się obudzę i znikną... teksty

liveisbrutal dodano: 16 maja 2011

Kiedyś się obudzę i znikną problemy wiem to, ciągłe wkurwianie stanie się legendą, żyje nadzieją, że da się świat uleczyć, czyli syf i ubóstwo witaj w 20'11'.

Serce wali jak dzwon  pompuje krew... teksty

liveisbrutal dodano: 15 maja 2011

Serce wali jak dzwon, pompuje krew, tempo rozsadza ci skroń prześladuje pech, czujesz nadchodzący zgon, sam byś już najchętniej zdechł, ten kawałek to pomocna dłoń DO GÓRY ŁEB

czemu to jest kurwa takie   że nie... teksty

liveisbrutal dodano: 15 maja 2011

czemu to jest kurwa takie , że nie można powiedzieć sobie ' mam wyjebane ' i po prostu , naprawdę mieć wyjebane ? czemu jest coś takiego jak serce i czemu to serce wciąż , nieustannie bije się z rozumem ? czemu jest tak , że mówię sobie , że zrobię tak , a robię inaczej ? czemu nigdy mi nie wychodzi ? co ja robię nie tak ? czemu mówię sobie , że muszę robić to i to , być silna , a w efekcie i tak będę siedzieć i zastanawiać się czy nie napisać , chociaż wiem , że nie powinnam tego robić. czemu nie potrafię po prostu o czymś nie myśleć , albo przestać wszystko interpretować po swojemu ? czemu ja się w ogóle nad tym zastanawiam ?

Jestem ciekawa czy ktoś jeszcze... teksty

liveisbrutal dodano: 15 maja 2011

Jestem ciekawa czy ktoś jeszcze dostał tak mocno od życia po dupie jak ja....

Nie jestem pesymistka  jestem... teksty

liveisbrutal dodano: 15 maja 2011

Nie jestem pesymistka, jestem realistka, bo tego nauczylo mnie zycie. Rzadko ladowalam w zyciu na poduszki, zawsze na gola ziemie i tluklam sie bolesnie. Niektore rany bola do dzis, choc wcale o nich nie mysle...

A pod napisem 'Usmiechnij się'... teksty

liveisbrutal dodano: 15 maja 2011

A pod napisem 'Usmiechnij się' wyryte 'Jebać to'...

Ona potrafiła rozwiązać każdy... teksty

liveisbrutal dodano: 15 maja 2011

Ona potrafiła rozwiązać każdy kłopot sowich przyjaciół, znajdowała wyjście z każdej sytuacji, jak nikt osuszała łzy. Szkoda tylko, że swoich problemów nie umiała rozwiązać..

złe zdanie mam o ludziach  fatalne o... teksty

liveisbrutal dodano: 14 maja 2011

złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie.

jeśli kogoś kochasz  to walczysz o... teksty

liveisbrutal dodano: 14 maja 2011

jeśli kogoś kochasz, to walczysz o tego kogoś do końca. Nie poddajesz się, nie mówisz "nie mam szans". Nie boisz się, że ktoś Cię wyśmieje. Jeśli tak nie jest, to może po prostu nie wiesz, co to znaczy kochać?/eeiiuzalezniasz

Pieprz ich. Kompletnie. Nie... teksty

liveisbrutal dodano: 14 maja 2011

Pieprz ich. Kompletnie. Nie potrzebujesz ich. Jesteś najfajniejszą laską na tej półkuli. Pieprz ich. Pieprz ich. Pieprz ich. Poważnie. Nie możesz pozwolić żeby takie dupki rządziły twoim życiem.

 Kochając jednocześnie dwie osoby... teksty

liveisbrutal dodano: 14 maja 2011

"Kochając jednocześnie dwie osoby wybierz tę drugą, bo jeżeli naprawdę kochałbyś tą pierwszą, nie zakochałbyś się w drugiej."

Co ja takiego w sobie mam że każdy... teksty

liveisbrutal dodano: 12 maja 2011

Co ja takiego w sobie mam że każdy facet traktuję mnie jak zabawkę? pobawi się mną, narobi nadziei a potem rzuca w kąt i zapomina.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV