głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Życzę Ci żebyś znalazła prawdziwe szczęście. Życzę Ci żebyś nigdy nie musiała przepraszać za swoją radość. Życzę Ci żebyś doceniała każdą najmniejszą rzecz. Wi

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Życzę Ci żebyś znalazła prawdziwe szczęście. Życzę Ci żebyś nigdy nie musiała przepraszać za swoją radość. Życzę Ci żebyś doceniała każdą najmniejszą rzecz. Wia
 Życzę Ci  żebyś znalazła... teksty

liveisbrutal dodano: 24 lipca 2014

"Życzę Ci, żebyś znalazła prawdziwe szczęście. Życzę Ci, żebyś nigdy nie musiała przepraszać za swoją radość. Życzę Ci, żebyś doceniała każdą najmniejszą rzecz. Wiatr na twarzy i słońce w styczniu, kiedy jest zbyt zimno, by uwierzyć, że jeszcze kiedyś będzie ciepło. Życzę Ci, żebyś zawsze była tym, kim chcesz być. Żebyś zawsze słuchała własnego głosu, który jest wart tysiąc razy więcej niż wszystkie inne, bo jest Twój.

Życzę Ci  żebyś zdołała... teksty

liveisbrutal dodano: 24 lipca 2014

Życzę Ci, żebyś zdołała dogonić swoje sny. Złap je siatką na motyle, jeśli latają zbyt wysoko i nie możesz ich dotknąć, ale nigdy nie przestawaj o nie walczyć, nie trać chęci, żeby je zrealizować. Życzę Ci, żebyś któregoś dnia, a raczej nocy, naprawdę zdołała policzyć wszystkie gwiazdy. Życzę Ci dnia bez końca. I wiecznej nocy, jeśli będziesz miała ochotę się nią cieszyć. Życzę Ci, żebyś nigdy nie traciła nadziei, bo ona naprawdę zawsze umiera ostatnia. Życzę Ci, żebyś nigdy nie widziała, jak umiera nadzieja.

Życzę Ci  żebyś to zrozumiała... teksty

liveisbrutal dodano: 24 lipca 2014

Życzę Ci, żebyś to zrozumiała dla siebie, nie dla innych. Życzę Ci płaczu. Nad rzeczami brzydkimi, i tymi pięknymi. Życzę Ci, żebyś zawsze się uśmiechała. I mam nadzieję, że któregoś dnia będę mógł być przy Tobie i patrzeć, jak się śmiejesz".

Związek z nim nie tylko nauczył... teksty

liveisbrutal dodano: 10 lipca 2014

Związek z nim nie tylko nauczył mnie, że płacz po nocach w poduszkę nic nie daje. Dotarło do mnie, że lepiej się nie przyzwyczajać, nie przywiązywać, nie zapamiętywać. Najlepiej jest mieć na wszystko wyjebane, tak bardzo jak tylko jest to możliwe.

nie będziesz sama przeżywała naszego wieczoru  przyjedź do mnie ! :  teksty liveisbrutal dodał komentarz: nie będziesz sama przeżywała naszego wieczoru, przyjedź do mnie ! :* do wpisu 7 lipca 2014
Odszedł. Nie muszę nawet patrzeć... teksty

liveisbrutal dodano: 6 lipca 2014

Odszedł. Nie muszę nawet patrzeć, czuję to. Serce mi się zaciska w twardą kulę, kiedy jakaś ogromna część mojej istoty - dusza ? - skręca się i umiera. Zostaje zimna i pusta. Oczywiście już mnie nie kocha. Obejmuje ramionami kolana i przyciskam je mocno do klatki piersiowej, żeby się nie rozpaść. Jeszcze nigdy przedtem nie czułam takiego bólu - bólu związanego z tym, że miałam wszystko, a potem to wszystko utraciłam.

 Mam nadzieję  że uczynisz z siebie... teksty

liveisbrutal dodano: 18 czerwca 2014

"Mam nadzieję, że uczynisz z siebie coś najlepszego. Mam nadzieję, że zobaczysz rzeczy, które cię zaskoczą. Mam nadzieję, że poczujesz coś, czego nigdy nie poczułaś. Mam nadzieję, że spotkasz ludzi, którzy mają odmienne zdanie. Mam nadzieję, że będziesz dumna ze swojego życia. A jeśli nie będziesz dumna, to mam nadzieję, że będziesz miała siłę, by zacząć od nowa."

 Trzeba być niezależnym. Wszystko... teksty

liveisbrutal dodano: 4 czerwca 2014

"Trzeba być niezależnym. Wszystko zaczyna się od takich właśnie uzależnień. Najpierw się ich nie zauważa, a potem człowiek nagle spostrzega, że jest w sieci przyzwyczajenia. Przyzwyczajenia, które ma wiele nazw. Jedna z nich to miłość.

 Często oglądam się za siebie.... teksty

liveisbrutal dodano: 3 czerwca 2014

"Często oglądam się za siebie. Kiedy tylko się obejrzę, zimno idzie po skórze. Wiele głupstw zrobiłem, wiele mogłem zrobić. (...) A co najdziwniejsze, nawet gdybym mógł jeszcze raz to wszystko przeżyć, wybrałbym tę samą drogę. Z tymi samymi idiotyzmami, pomyłkami i ogólną przegraną. Ktoś musi stracić, żeby inny wygrał. Ktoś musi się wygłupić, żeby inny uchował honor. Ktoś musi być śmieszny, żeby inny stał się czcigodny."

Wiem  że... wiem  że... nie... teksty

liveisbrutal dodano: 28 maja 2014

Wiem, że... wiem, że... nie powtórzę tego więcej To samo miejsce i ten sam czas. Ale to mam wszystko przed oczami i uśmiecham się, gdy to widzę

Nie rozmawiamy i umieram z... teksty

liveisbrutal dodano: 28 kwietnia 2014

Nie rozmawiamy i umieram z ciekawości, czy to wykańcza cię tak, jak wykańcza mnie ?

 Nie wiń za nic nikogo w swoim... teksty

liveisbrutal dodano: 24 kwietnia 2014

"Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu, dobrzy ludzie dają szczęście, źli - doświadczenia, najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje, a najlepsi piękne wspomnienia."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV