głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lexi89 Nienawidzę Twojego krzyku wyzwisk i powolnego niszczenia mnie. Przestań bo jeśli znów upadnę nie będę miała siły się podnieść.. żyłam każdego dnia nadzieją. bud

lexi89

lexi89.moblo.pl
Nienawidzę Twojego krzyku wyzwisk i powolnego niszczenia mnie. Przestań bo jeśli znów upadnę nie będę miała siły się podnieść..
Nienawidzę Twojego krzyku  wyzwisk i... teksty

lexi89 dodano: 18 stycznia 2012

Nienawidzę Twojego krzyku, wyzwisk i powolnego niszczenia mnie. Przestań, bo jeśli znów upadnę nie będę miała siły się podnieść..

żyłam każdego dnia nadzieją.... teksty

lexi89 dodano: 9 stycznia 2012

żyłam każdego dnia nadzieją. budziłam się i łapiąc wzrokiem pierwszy promień słońca wdychałam tą pieprzoną toksyczność, którą mnie karmił. każdy dzień wyglądał tak samo - byle nie myśleć, byle nie czuć, byle nie pokazać, że upadam. wieczorem wpatrywałam się w gwiazdy mówiąc im 'dobranoc' - wiedziałam, że też spogląda w niebo. po zamknięciu powiek malowałam sobie obraz nowego, lepszego życia - pomagał mi funkcjonować. żyłam wyobraźnią. starałam się układać sobie życie gdzie indziej, w innym świecie. moje wnętrze umierało powoli. aż do pewnego momentu - jeden, zwykły gest a ja umarłam. zabił mnie. pozbawił wszystkiego, bo ostatecznie pozbawił siebie. świat stał się czarny, nie czułam nic. bałam się jakiegokolwie ruchu - nie miałam w sobie ani jednej emocji. zabił mnie z największą swoją siłą - a miał jej na prawdę dużo. nosiła nazwę 'miłość'. / veriolla

pogwałcone myśli  zmięte serce... teksty

lexi89 dodano: 20 grudnia 2011

pogwałcone myśli, zmięte serce, uczucia zmiecione pod dywan. przeszkadzałam? mogłeś dać mi odejść, zamiast podcinania skrzydeł i wciskania w zakurzony kąt pokoju.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Mówię Ci  chcę stąd wyjść... teksty

lexi89 dodano: 10 grudnia 2011

Mówię Ci, chcę stąd wyjść zamknąć drzwi by uciec, spakować walizkę, wyłączyć komputer nim ruszę, przekręcić klucze, wiedząc że już nigdy nie wrócę...

wybiegł za mną zostawiając... teksty

lexi89 dodano: 4 listopada 2011

wybiegł za mną zostawiając głośną muzykę, panienki do zaliczenia, alkohol, znajomych. wyciągnął mi z ust papierosa, którego w pośpiechu odpaliłam. - po pierwsze, kurwa, jeszcze jedna fajka, to się zajebię ze świadomością, że jest moją winą. - chwycił mój nadgarstek patrząc z żalem, przełknął ślinę. - po drugie, do chuja, co to za taktyka? szukamy idealnego sposobu jak spierdolić wszystko, jak postąpić, żeby za kilka lat najmocniej żałować? niefajne, bosko nieciekawe. - wzięłam głęboki oddech, próbując się oddalić. - pogadamy na trzeźwo. - wydobyłam w końcu z siebie, na co pokręcił głową. - może pierdolę od rzeczy, zapewne nic mi się nie składa, no bywa. znasz mnie, żaden romantyk. kocham Cię. po jednym piwie, trzech, dziesięciu. na trzeźwo.
Autor cytatu: definicjamiloscii

dopiero po czasie dowiadujemy się... teksty

lexi89 dodano: 23 października 2011

dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy, kim zawsze byliśmy w oczach ludzi, których ceniliśmy ponad własne życie. ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy, jaką wartość miały te wszystkie słowa, czym była każda obietnica. dopiero po czasie okazuje się, że wszystko co było tak cholernie ważne i cudowne, było niczym, nie liczyło się, że wszystko było ściemą, każdy uśmiech i każda łza dla Nich, była czymś nieważnym. | endoftime.
Autor cytatu: endoftime

Są duże i małe wojny. Te duże... teksty

lexi89 dodano: 14 października 2011

Są duże i małe wojny. Te duże zmieniają świat, te małe człowieka...

Prawdziwą władzę ma ten  którego... teksty

lexi89 dodano: 14 października 2011

Prawdziwą władzę ma ten, którego stać na wybaczanie

Ciebie nie ma  jest alkohol  są... teksty

lexi89 dodano: 14 października 2011

Ciebie nie ma, jest alkohol, są marzenia bez znaczeń...

Kiedyś zapewne zmądrzeje ale... teksty

lexi89 dodano: 14 października 2011

Kiedyś zapewne zmądrzeje ale jeszcze nie pora na takie wybryki :)

Hamowałam łzy  krwawiło tylko... teksty

lexi89 dodano: 14 października 2011

Hamowałam łzy, krwawiło tylko serce...

Forever.... Remember? teksty

lexi89 dodano: 14 października 2011

Forever.... Remember?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV