głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lexi89 Jako dziecko uwielbiałam bajki. Czytane na dobranoc gwarantowały spokojny sen. Tam zawsze wszystko kończyło się dobrze. Była prawdziwa przyjaźń taka do końca..

lexi89

lexi89.moblo.pl
Jako dziecko uwielbiałam bajki. Czytane na dobranoc gwarantowały spokojny sen. Tam zawsze wszystko kończyło się dobrze. Była prawdziwa przyjaźń taka do końca.. I miłość
Jako dziecko uwielbiałam bajki.... teksty

lexi89 dodano: 7 sierpnia 2012

Jako dziecko uwielbiałam bajki. Czytane na dobranoc gwarantowały spokojny sen. Tam zawsze wszystko kończyło się dobrze. Była prawdziwa przyjaźń, taka do końca.. I miłość.. Opisywana jako uczucie bezgranicznego szczęścia, uczucie na które czeka każdy, uczucie, które wypatrujesz już z daleka.. Dlaczego nikt mi nie powiedział, że miłość boli, że niszczy człowieka, że jest powodem łez.. Czemu nikt nie wytłumaczył, że przyjaciele też ranią, że nie zawsze są kiedy potrzebujemy, że odchodzą.. Dlaczego nikt nie przygotował mnie do bólu i rozczarowań jakie niesie dorosłość?

Czułeś kiedyś jak Twoje serce... teksty

lexi89 dodano: 7 sierpnia 2012

Czułeś kiedyś jak Twoje serce rozpada się na milion części? Czy w Twoim życiu były momenty kiedy wszystkim co chciałeś była śmierć? Czy wiesz jak to jest gdy wraz z odejściem drugiej osoby umiera część Ciebie? Czy przekonałeś się już jak bardzo boli życie?

I w pewnym momencie nawet niebo... teksty

lexi89 dodano: 6 sierpnia 2012

I w pewnym momencie nawet niebo płakało razem ze mną..

Jedno cięcie i zapominam choć na... teksty

lexi89 dodano: 31 lipca 2012

Jedno cięcie i zapominam choć na chwilę o Tobie. Drugie i zaczynam czuć ból ciała nie duszy. Trzecie i pozostałość mojej siły powoli odpływa.. Kilka kropel krwi ukazujących mój upadek. Kilka kropel krwi w hołdzie dla utraconej miłości…

I sto razy bardziej wole ból po... teksty

lexi89 dodano: 31 lipca 2012

I sto razy bardziej wole ból po kilku cięciach niż ból gdy po raz kolejny ktoś mnie zawodzi…

Rozmowa ze mną Ci szkodzi? haha teksty lexi89 dodał komentarz: Rozmowa ze mną Ci szkodzi? haha do wpisu 30 lipca 2012
Gdybyś tyle razy co ja dostał po... teksty

lexi89 dodano: 29 lipca 2012

Gdybyś tyle razy co ja dostał po dupie za wrażliwość i dobre serce. Gdyby tyle razy ktoś zranił Ciebie tak jak mnie.. Gdyby kolejna osoba w Twoim życiu, którą pokochałeś zdeptała Twoje uczucia.. Uwierz, że wtedy byś zrozumiał dlaczego wolę samotność..

Zaufałam po raz kolejny i po raz... teksty

lexi89 dodano: 29 lipca 2012

Zaufałam po raz kolejny i po raz kolejny zawiodłam się na człowieku. Znów upadłam, znów nie wierzę w ludzi.. Nadal mi powiesz, że warto kogoś mieć?

Wiesz jak to jest gdy kolejna osoba... teksty

lexi89 dodano: 29 lipca 2012

Wiesz jak to jest gdy kolejna osoba zawodzi? Gdy już nie masz komu zaufać. Nie masz osoby, której możesz się zwierzyć. Czuję pustkę. Pustkę, która ogarnia mnie całą.. Od czubka głowy aż po palce od stóp..

Chciałabym po prostu odejść..... teksty

lexi89 dodano: 29 lipca 2012

Chciałabym po prostu odejść.. Zniknąć. Umrzeć.. Nie czuć więcej tego bólu. Nie rozczarować się kolejny raz. Nie zawieść się. Nie upaść..

Wracam.. teksty

lexi89 dodano: 29 lipca 2012

Wracam..

Gdzie są tamte dni  kiedy... teksty

lexi89 dodano: 26 lipca 2012

Gdzie są tamte dni, kiedy mierzyliśmy mniej Jak forteca był nasz dom, gdy się bawiliśmy w niej Wojna dalej toczy się, lecz to już chyba nie zabawa Pędzący pociąg - nie usłyszy mego stop Mała dziewczynka pełna gigantycznych trosk/ S.Grzeszczak

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV