głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lakeoffire „Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem dziwką albo sprzedawcą losów na loterie to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego d

lakeoffire

lakeoffire.moblo.pl
„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem dziwką albo sprzedawcą losów na loterie to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu ni
„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż... teksty

lakeoffire dodano: 25 luty 2013

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”

 Uważał  że przyjemniej jest... teksty

lakeoffire dodano: 25 luty 2013

"Uważał, że przyjemniej jest milczeć niż gadać, wtedy zwłaszcza, gdy oni oczekują, że powinien przemówić. Tak, on lubi być trochę smutnym, ukrywać swe marzenia i myśli, tak aby uwierzyli że jednak nie mogą stać się mu bliscy. "

„Pomyślę o tym wszystkim jutro  w... teksty

lakeoffire dodano: 25 luty 2013

„Pomyślę o tym wszystkim jutro, w Tarze. Zniosę to wtedy lepiej. Jutro pomyślę, jak go odzyskać. Mimo wszystko, życie się dzisiaj nie kończy.”

Przeszłość żyje tu własnym... teksty

lakeoffire dodano: 25 luty 2013

Przeszłość żyje tu własnym rytmem, całą swą radością i smutkiem, ucztami i bitwami. Te wszystkie lata wywarły piętno na dzisiejszej epoce. A ty poczułaś dziś tchnienie wieków. To czas, kochanie. Wielka tajemnica.

Hold on my heart  just hold on to... teksty

lakeoffire dodano: 7 września 2012

Hold on my heart, just hold on to that feeling. We both know weve been here before, we both know what can happen.

Even when memories fade  feelings... teksty

lakeoffire dodano: 3 września 2012

Even when memories fade, feelings still remain.

Znowu stoję w miejscu. Zatrzymałam... teksty

lakeoffire dodano: 22 sierpnia 2012

Znowu stoję w miejscu. Zatrzymałam się i wariuję. Ciężko o podjęcie jakiejkolwiek decyzji, niewytłumaczalna tęsknota. Kto siedzi w moim serduszku? Tego nie wiem. Chyba znowu zapragnęłam miłości, której tak dawno nie miałam. Może znowu potrzebuję tego wszystkiego i być czyimś wszystkim? Bullshit. Sama nie wiem, czego chcę. Znowu wracam do przeszłości, rozważam jak dzisiaj toczyłoby się moje życie, gdybym dokonała innych wyborów. Ale już, stop, przecież rano trzeba wstać na trening!

Najpierw trzeba uwierzyć w siebie. teksty lakeoffire dodał komentarz: Najpierw trzeba uwierzyć w siebie. do wpisu 1 sierpnia 2012
I love you to the moon and back. Just... teksty

lakeoffire dodano: 14 lipca 2012

I love you to the moon and back. Just look up, we are both under the same starry sky. When people walk away from you, let them go. Your destiny is never tied to someone who leaves you, and it doesn't mean they are bad people. It just means that their part in your story is over.

Musimy nauczyć się żyć chwilą... teksty

lakeoffire dodano: 14 lipca 2012

Musimy nauczyć się żyć chwilą obecną. Jeśli za często myślimy o przeszłości, męczymy siebie samych wyrzutami sumienia i rozżaleniem. Jeśli zbyt wiele oczekujemy od przyszłości, zaczynamy żyć w świecie iluzji. Jedyne, co jest naprawdę warte naszego trudu, to żyć pełnią życia tu i teraz.

Człowiek często spotyka... teksty

lakeoffire dodano: 14 lipca 2012

Człowiek często spotyka przeznaczenie, idąc drogami, którymi przed nim ucieka.

Ja Ciebie kochałam  Ty byłeś we... teksty

lakeoffire dodano: 14 lipca 2012

Ja Ciebie kochałam, Ty byłeś we mnie zakochany. To nie to samo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV