głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kulkaa I znowu to robię i znowu pierdole jak pojebana i kolejny raz wracam pijana do domu i trzaskam drzwiami i płacze i drę tego ryja i szlak wszystkich trafia i matk

kulkaa

kulkaa.moblo.pl
I znowu to robię i znowu pierdole jak pojebana i kolejny raz wracam pijana do domu i trzaskam drzwiami i płacze i drę tego ryja i szlak wszystkich trafia i matka już nie
I znowu to robię i znowu pierdole... teksty

kulkaa dodano: 20 czerwca 2014

I znowu to robię i znowu pierdole jak pojebana i kolejny raz wracam pijana do domu i trzaskam drzwiami i płacze i drę tego ryja i szlak wszystkich trafia i matka już nie może na mnie patrzeć i ja wciąż nie mogę się ogarnąć i ledwo wytrzymuję sama ze sobą i ohh kurwa przegryzłam wargi do krwi . / kulka.

Serio ludzie muszą ciągle robić... teksty

kulkaa dodano: 20 czerwca 2014

Serio ludzie muszą ciągle robić zamieszanie wokół siebie? Jakby byli kimś lepszym. Każdy uważa się za ekstra wyjątkowego i niepowtarzalnego . Ale czy aby na pewno? Każdy jest inny - popieprzony na swój chory sposób . nienawidzę ludzi. / kulka.

najpiękniejsze oczy  a zadały tyle... teksty

kulkaa dodano: 20 czerwca 2014

najpiękniejsze oczy, a zadały tyle bólu. / kulka.

gubię się. wciąż na nowo gubię... teksty

kulkaa dodano: 20 czerwca 2014

gubię się. wciąż na nowo gubię się. ciągle uciekam i się gubię. nieudolnie próbuję odnaleźć powrotną drogę. i staje się jeszcze gorsza i ciągle przeginam, i wciąż uciekam. od problemów, codzienności i przyjaciół. i nie umiem się pozbierać ani tym bardziej naprawić i czuję się coraz gorzej bo ciągle kogoś ranię i zawodzę. nienawiść do siebie przekładam na niczego winnych przyjaciół, którzy utrzymują mnie w przekonaniu, że jestem popierdolona. w wyniku czego, ląduje na jednej imprezie, następnej i zaczynam żałować, że po dłuższej przerwie w ogóle wyszłam z pokoju. / kulkaa.

cześć! mam wiele myśli i uczuć... teksty

kulkaa dodano: 20 czerwca 2014

cześć! mam wiele myśli i uczuć którymi muszę się podzielić. wyrzucić z siebie. nie mogę zrobić tego przyjaciołom więc uciekam w świat internetu. istnieję już na pingerze, zupie, a teraz postanowiłam dołączyć jeszcze tutaj. zacząć od początku gdzie nikt mnie nie zna i nie wie o istnieniu konta. pozwolę sobie na pamiętnik, o którym nie będzie nikt wiedział, poza wami drodzy nieznajomi moblowicze. całuje / kulka.

Poprzednia 4 5 6 7
8
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV