głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kulkaa ohh nie zbliżaj się do mnie nie staraj się mnie poznać. wcale nie jestem miła ani sympatyczna. jestem trudna leniwa uparta nienormalna i posiadam wszystkie możl

kulkaa

kulkaa.moblo.pl
ohh nie zbliżaj się do mnie nie staraj się mnie poznać. wcale nie jestem miła ani sympatyczna. jestem trudna leniwa uparta nienormalna i posiadam wszystkie możliwe
ohh nie zbliżaj się do mnie  nie... teksty

kulkaa dodano: 8 września 2014

ohh nie zbliżaj się do mnie, nie staraj się mnie poznać. wcale nie jestem miła, ani sympatyczna. jestem trudna leniwa, uparta, nienormalna i posiadam wszystkie możliwe negatywne cechy. nie zbliżaj się bo nauczyłam się z wyrafinowaniem i uśmiechem na twarzy ranić bliskie mi osoby. odejdź, póki jeszcze możesz. / kulkaa.

tyle czasu minęło  a moje serce... teksty

kulkaa dodano: 8 września 2014

tyle czasu minęło, a moje serce znowu mocniej zabiło na twój widok . to chore . / kulkaa.

wiesz  w dupie to mam . gówno mnie... teksty

kulkaa dodano: 30 sierpnia 2014

wiesz, w dupie to mam . gówno mnie obchodzi co Ci powiedziała, moja mama. to jest moja mama i kurwa nie pozwolę ci żle o niej mówić. dostałaś prawdą w twarz i jesteś za głupia, żeby to przyjąć i tylko nie pierdol, że się o mnie nie troszczy, bo nie masz pojęcia jak jesteś. a ona kurwa nigdy nie zostawia mnie w potrzebie, jestem jej niedoskonałą córką, ale kocha mnie i mimo wszystko chce dla mnie jak najlepiej, jestem przekonana, że chce tylko mojego dobra. więc kurwa nie masz prawa mówić, o niej źle. przyjaciółko. / kulka.

mój chłopak się żeni... teksty

kulkaa dodano: 16 sierpnia 2014

mój chłopak się żeni...

niestworzona do miłości.   kulka. teksty

kulkaa dodano: 13 sierpnia 2014

niestworzona do miłości. / kulka.

 Jeżeli Bóg z nami  któż... teksty

kulkaa dodano: 9 sierpnia 2014

"Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?" Rz 8,31

nienawidzę go za każdy krzyk. za... teksty

kulkaa dodano: 29 lipca 2014

nienawidzę go za każdy krzyk. za podniesiony głos i parszywy ton . za każdą obelgę i podniesioną rękę w stronę matki, mnie czy też sióstr. nienawidzę za bezsenne noce i ranki, kiedy dzień rozpoczynałam od krzyków i rzucania meblami. nienawidzę go za to, że jako ojciec doprowadził do tylu potwornych wspomnień. / kulka.

dlaczego pozwalasz mu się... teksty

kulkaa dodano: 29 lipca 2014

dlaczego pozwalasz mu się krzywdzić? / kulka.

spotkałam Go . poznałam i poczułam... teksty

kulkaa dodano: 27 lipca 2014

spotkałam Go . poznałam i poczułam Jego obecność. wypełnił całą mnie, zapełnił moją wewnętrzną pustkę, wybaczył wszystkie błędy, a nawet zabrał najgorsze grzechy. tym samym dając mi mnóstwo szczęścia, miłości i radości. zrozumiałam, że nikomu tak nie zależy na mnie, na moim życiu jak jemu. w dodatku jest Panem świata! tak, KOCHAM JEZUSA! :D / nawrócona kulka.

to już nie zabawa. przestaliśmy... teksty

kulkaa dodano: 19 lipca 2014

to już nie zabawa. przestaliśmy być dziećmi. możecie błagać o litość, nikt was nie słucha. jesteście sami i krzyczycie w otchłań / chirurdzy .

bo widzisz  ja jestem z tych... teksty

kulkaa dodano: 18 lipca 2014

bo widzisz, ja jestem z tych dziewczyn które radzą sobie ze wszystkim same. i ja nie powiem ci kiedy będzie mi źle. kiedy będę nieszczęśliwa zła czy smutna. nie umiem dzielić się swoimi problemami, bo nauczyłam się, że w tym świecie nie można na na nikim polegać. zawsze kiedy kogoś potrzebowałam zostawałam sama, więc nie wymagaj ode mnie wielkiej otwartości. i zrozum, że już nie raz dostałam po tyłku od życia. / kulka.

nienawidzę ludzi pijanych  kiedy ja... teksty

kulkaa dodano: 13 lipca 2014

nienawidzę ludzi pijanych, kiedy ja jestem trzeźwa. / kulka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV