głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ksiezniczka_majaca_swoj_swiat Każdy oddech boli każda czynność doprowadza ją do łez. Patrzę na nią i strasznie mi jej szkoda. Ten stan w jakim teraz jest widać gołym okiem. Ona już nawet nie

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat.moblo.pl
Każdy oddech boli każda czynność doprowadza ją do łez. Patrzę na nią i strasznie mi jej szkoda. Ten stan w jakim teraz jest widać gołym okiem. Ona już nawet nie ma sił
Każdy oddech boli  każda czynność... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 24 grudnia 2017

Każdy oddech boli, każda czynność doprowadza ją do łez. Patrzę na nią i strasznie mi jej szkoda. Ten stan w jakim teraz jest widać gołym okiem. Ona już nawet nie ma siły udawać, nie ma siły mówić, że jest dobrze, nie ma ochoty zupełnie na nic, bo nawet oddychanie ją boli, nie mówiąc o tym, że mysl, że po nocy znów nastanie dzień doprowadza ją do jeszcze większej depresji. Są święta, patrzę na nią i chciałabym żeby to właśnie dziś odnalazła jakieś ukojenie w tym całym nieszczęściu, żeby to właśnie dziś ktoś podał jej rękę.

dla takich chwil warto poświęcić... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 6 luty 2017

dla takich chwil warto poświęcić świat

i o to w tym chodzi. żeby żyć.... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

i o to w tym chodzi. żeby żyć. żeby cieszyć się każdą chwilą. każdym uśmiechem. każdym najmniejszym drobiazgiem, który nas uszczęśliwia. żeby tańczyć w deszczu i pić tanie wino. żeby się bawić. żeby nie żałować.

    teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

-,-

nigdy nie miałam łatwego... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

nigdy nie miałam łatwego charakteru. zawsze wybuchowa i ciężka to ogarnięcia. zawsze będę się wściekać i trzaskać wszystkim co wpadnie mi w ręce. zawsze będę miała sentyment do cienkich papierosów i grubych imprez. ale pamiętaj nigdy nie będę trzepotać rzęskami i kręcić dupą po to żeby znaleźć miłość swojego życia. poprzeczkę stawiam znacznie wyżej niż na linii biustu.

nienawidzę zimy. ten chłód i to... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

nienawidzę zimy. ten chłód i to przygnębienie jest męczące.

utworzyłaś mur między wami  bo tak... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

utworzyłaś mur między wami, bo tak było prościej. bo nie chciałaś już pokazywać jak bardzo Ci zależy. bałaś się odrzucenia i obojętności z Jego strony. nawet nie wiesz kiedy przestałaś czekać na wiadomość od Niego czy jakiś czuły gest lub choćby jedno słowo. zaszyłaś się na wszystko.

chce otworzyć wino i rozlać je do... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 24 listopada 2016

chce otworzyć wino i rozlać je do dwóch kieliszków. i znów sprzeczać się o to czy po równo jest rozlane.

za każdy dzień. za każdą chwile.... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 24 listopada 2016

za każdy dzień. za każdą chwile. za bycie ze mną. za oczy, z których nauczyłam się odczytywać radość i złość. za uśmiech, którym potrafił rozgonić wszystkie złe myśli. za każdy dotyk, bo nikt wcześniej mnie tak nie dotykał. za dłonie, które idealnie pasowały do moich. za te niespodziewany całusy w nocy, kiedy potrafiłam uśmiechnąć się nawet przez sen czując jego usta. za to, że starał się być romantyczny, bo wiedział, że to uwielbiam. za to, że nauczył mnie inaczej patrzeć na świat. za to, że mogłam być przy Nim sobą. za troskę i opiekę, którą mi zapewniał, gdy tego potrzebowałam. za jego zazdrość, bo wtedy czułam jak bardzo mnie kocha. za zwykłe wieczory spędzane w łóżku. za przytulanie, które było lekarstwem na wszystko. za kłótnie i za godzenie się. za wszystko. kocham.

nagle w moim życiu znalazło się... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 22 listopada 2016

nagle w moim życiu znalazło się tyle osób, którzy są mną zainteresowani. szkoda, że ja nie jestem zainteresowana nimi.

przyjdź. opowiem Ci jak bardzo Cię... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 20 listopada 2016

przyjdź. opowiem Ci jak bardzo Cię kocham. opowiem Ci jak dławię się łzami, które wylewam każdej nocy. jak rano robię makijaż i zakładam maskę, żeby nikt nie zadawał bolesnych i niezręcznych pytań. jak co chwilę spoglądam na telefon z nadzieją, że może w końcu przyjdziesz i przytulisz mnie tak jak kiedyś. opowiem Ci o uczuciu, gdzie chcesz zatrzymać przy sobie ukochaną osobę, ale najzwyczajniej w świecie wiesz, że nie możesz. opowiem Ci o bezsilności i lęku przed kolejnym porankiem.

już dawno nie czułam się tak... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 13 listopada 2016

już dawno nie czułam się tak spokojna. promienie słońca próbowały przemknąć się przez osunięte powieki. szum wody był jak przepiękna melodia dla moich uszu. lekki powiew wiatru muskał delikatnie moje prawie nagie ciało. brałam w dłonie ciepły piasek, który przez palce uciekał tak szybko jak czas. nagle ktoś obok mnie usiadł. mężczyzna, którego nie widziałam tam nigdy wcześniej. i tak to się zaczęło. wziął w dłonie moją dłoń, a piasek przestał się wydostawać. chwila stała się wiecznością. piękną wiecznością.

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV