głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ksiezniczka_majaca_swoj_swiat wszystko sprowadza się do osoby z którą można wspólnie dzielić się radością i szczęściem jakim obdarza nas los. osoby ktora raz po raz podnosi nas gdy upadamy t

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat.moblo.pl
wszystko sprowadza się do osoby z którą można wspólnie dzielić się radością i szczęściem jakim obdarza nas los. osoby ktora raz po raz podnosi nas gdy upadamy trzyma mo
wszystko sprowadza się do osoby z... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 22 lipca 2017

wszystko sprowadza się do osoby z którą można wspólnie dzielić się radością i szczęściem jakim obdarza nas los. osoby, ktora raz po raz podnosi nas gdy upadamy, trzyma mocno za rękę, gdy się czegoś boimy i przytula, nieustannie przytula, bo przecież ta prosta czynność zmienia pochmurne dni.

i próbuje pochłonąć jak... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 16 marca 2017

i próbuje pochłonąć jak najwięcej chwil, które sprawiają, że jestem z Tobą szczęśliwa. próbuje pochłonąć jak najwięcej Twojego dotyku. próbuje wyobrazić sobie nasze pożegnanie, próbuje wyobrazić sobie trzy miesiące bez Ciebie. nie potrafie.

jeśli kochanie kogoś to akceptacja... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 2 marca 2017

jeśli kochanie kogoś to akceptacja wszystkich jego wad, to tak, akceptuje je. jeśli kocha się mimo wszystko, to tak kocham Go pomimo wszystkich łez, które wylałam.

nie mówimy sobie tego  ale oboje... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 25 luty 2017

nie mówimy sobie tego, ale oboje wiemy i oboje się boimy, że ten wyjazd zniszczy wszystko. zniszczy nas.

dla takich chwil warto poświęcić... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 6 luty 2017

dla takich chwil warto poświęcić świat

i o to w tym chodzi. żeby żyć.... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

i o to w tym chodzi. żeby żyć. żeby cieszyć się każdą chwilą. każdym uśmiechem. każdym najmniejszym drobiazgiem, który nas uszczęśliwia. żeby tańczyć w deszczu i pić tanie wino. żeby się bawić. żeby nie żałować.

    teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

-,-

nigdy nie miałam łatwego... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

nigdy nie miałam łatwego charakteru. zawsze wybuchowa i ciężka to ogarnięcia. zawsze będę się wściekać i trzaskać wszystkim co wpadnie mi w ręce. zawsze będę miała sentyment do cienkich papierosów i grubych imprez. ale pamiętaj nigdy nie będę trzepotać rzęskami i kręcić dupą po to żeby znaleźć miłość swojego życia. poprzeczkę stawiam znacznie wyżej niż na linii biustu.

nienawidzę zimy. ten chłód i to... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

nienawidzę zimy. ten chłód i to przygnębienie jest męczące.

utworzyłaś mur między wami  bo tak... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

utworzyłaś mur między wami, bo tak było prościej. bo nie chciałaś już pokazywać jak bardzo Ci zależy. bałaś się odrzucenia i obojętności z Jego strony. nawet nie wiesz kiedy przestałaś czekać na wiadomość od Niego czy jakiś czuły gest lub choćby jedno słowo. zaszyłaś się na wszystko.

chce otworzyć wino i rozlać je do... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 24 listopada 2016

chce otworzyć wino i rozlać je do dwóch kieliszków. i znów sprzeczać się o to czy po równo jest rozlane.

za każdy dzień. za każdą chwile.... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 24 listopada 2016

za każdy dzień. za każdą chwile. za bycie ze mną. za oczy, z których nauczyłam się odczytywać radość i złość. za uśmiech, którym potrafił rozgonić wszystkie złe myśli. za każdy dotyk, bo nikt wcześniej mnie tak nie dotykał. za dłonie, które idealnie pasowały do moich. za te niespodziewany całusy w nocy, kiedy potrafiłam uśmiechnąć się nawet przez sen czując jego usta. za to, że starał się być romantyczny, bo wiedział, że to uwielbiam. za to, że nauczył mnie inaczej patrzeć na świat. za to, że mogłam być przy Nim sobą. za troskę i opiekę, którą mi zapewniał, gdy tego potrzebowałam. za jego zazdrość, bo wtedy czułam jak bardzo mnie kocha. za zwykłe wieczory spędzane w łóżku. za przytulanie, które było lekarstwem na wszystko. za kłótnie i za godzenie się. za wszystko. kocham.

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV