głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ksiezniczka_majaca_swoj_swiat i o to w tym chodzi. żeby żyć. żeby cieszyć się każdą chwilą. każdym uśmiechem. każdym najmniejszym drobiazgiem który nas uszczęśliwia. żeby tańczyć w deszczu i

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat.moblo.pl
i o to w tym chodzi. żeby żyć. żeby cieszyć się każdą chwilą. każdym uśmiechem. każdym najmniejszym drobiazgiem który nas uszczęśliwia. żeby tańczyć w deszczu i pić tan
i o to w tym chodzi. żeby żyć.... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

i o to w tym chodzi. żeby żyć. żeby cieszyć się każdą chwilą. każdym uśmiechem. każdym najmniejszym drobiazgiem, który nas uszczęśliwia. żeby tańczyć w deszczu i pić tanie wino. żeby się bawić. żeby nie żałować.

    teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

-,-

nigdy nie miałam łatwego... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

nigdy nie miałam łatwego charakteru. zawsze wybuchowa i ciężka to ogarnięcia. zawsze będę się wściekać i trzaskać wszystkim co wpadnie mi w ręce. zawsze będę miała sentyment do cienkich papierosów i grubych imprez. ale pamiętaj nigdy nie będę trzepotać rzęskami i kręcić dupą po to żeby znaleźć miłość swojego życia. poprzeczkę stawiam znacznie wyżej niż na linii biustu.

nienawidzę zimy. ten chłód i to... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

nienawidzę zimy. ten chłód i to przygnębienie jest męczące.

utworzyłaś mur między wami  bo tak... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 3 grudnia 2016

utworzyłaś mur między wami, bo tak było prościej. bo nie chciałaś już pokazywać jak bardzo Ci zależy. bałaś się odrzucenia i obojętności z Jego strony. nawet nie wiesz kiedy przestałaś czekać na wiadomość od Niego czy jakiś czuły gest lub choćby jedno słowo. zaszyłaś się na wszystko.

pozwoliłabym Ci wytatuować na moim... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 24 listopada 2016

pozwoliłabym Ci wytatuować na moim ciele 'mine', bo jestem Twoja w każdym calu.

chce otworzyć wino i rozlać je do... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 24 listopada 2016

chce otworzyć wino i rozlać je do dwóch kieliszków. i znów sprzeczać się o to czy po równo jest rozlane.

za każdy dzień. za każdą chwile.... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 24 listopada 2016

za każdy dzień. za każdą chwile. za bycie ze mną. za oczy, z których nauczyłam się odczytywać radość i złość. za uśmiech, którym potrafił rozgonić wszystkie złe myśli. za każdy dotyk, bo nikt wcześniej mnie tak nie dotykał. za dłonie, które idealnie pasowały do moich. za te niespodziewany całusy w nocy, kiedy potrafiłam uśmiechnąć się nawet przez sen czując jego usta. za to, że starał się być romantyczny, bo wiedział, że to uwielbiam. za to, że nauczył mnie inaczej patrzeć na świat. za to, że mogłam być przy Nim sobą. za troskę i opiekę, którą mi zapewniał, gdy tego potrzebowałam. za jego zazdrość, bo wtedy czułam jak bardzo mnie kocha. za zwykłe wieczory spędzane w łóżku. za przytulanie, które było lekarstwem na wszystko. za kłótnie i za godzenie się. za wszystko. kocham.

nagle w moim życiu znalazło się... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 22 listopada 2016

nagle w moim życiu znalazło się tyle osób, którzy są mną zainteresowani. szkoda, że ja nie jestem zainteresowana nimi.

siedzisz i płaczesz  bo kolejny raz... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 20 listopada 2016

siedzisz i płaczesz, bo kolejny raz ktoś zawiódł? bo kochał i nagle przestał? ale pomyśl logicznie, czyja to jest wina? tylko i wyłącznie TWOJA. to Ty pozwoliłaś mu wejść do swojego życia, to Ty dałaś mu klucz do swojego serca, to Ty sama doprowadziłaś się do tego stanu.

i wiesz  że nie możesz nic zrobić.... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 20 listopada 2016

i wiesz, że nie możesz nic zrobić. nie możesz od tego uciec, albo o tym zapomnieć. musisz wstawać każdego ranka z myślą, że kochasz go, ale to już nie ma dla nikogo żadnego znaczenia. musisz zacząć z tym żyć i pocieszać się myślą, że czas jest najlepszym lekarstwem na ten rodzaj bólu.

przyjdź. opowiem Ci jak bardzo Cię... teksty

ksiezniczka_majaca_swoj_swiat dodano: 20 listopada 2016

przyjdź. opowiem Ci jak bardzo Cię kocham. opowiem Ci jak dławię się łzami, które wylewam każdej nocy. jak rano robię makijaż i zakładam maskę, żeby nikt nie zadawał bolesnych i niezręcznych pytań. jak co chwilę spoglądam na telefon z nadzieją, że może w końcu przyjdziesz i przytulisz mnie tak jak kiedyś. opowiem Ci o uczuciu, gdzie chcesz zatrzymać przy sobie ukochaną osobę, ale najzwyczajniej w świecie wiesz, że nie możesz. opowiem Ci o bezsilności i lęku przed kolejnym porankiem.

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV