głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny nie zapomnisz go. I nie ważne ile bólu Ci sprawił serce nigdy go nie odda. obiecaj że jak będziesz chciał odejść to odejdziesz .

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny nie zapomnisz go. I nie ważne ile bólu Ci sprawił serce nigdy go nie odda.
Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 14 marca 2012

Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny, nie zapomnisz go. I nie ważne ile bólu Ci sprawił, serce nigdy go nie odda.

obiecaj   że jak będziesz chciał... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 13 marca 2012

obiecaj , że jak będziesz chciał odejść to odejdziesz . tak zwyczajnie , bez zbędnych przedstawień . że pójdziesz w cholerę i już się nigdy nie zobaczymy , że pozwolisz mi zapomnieć i każde z nas ułoży sobie wszystko od nowa . nie wracaj na moment i nie rujnuj mi życia . po prostu idź i wyrwij się z mojego serca . raz na zawsze , bez dodatkowego bólu i łez .
Autor cytatu: grozisz_mi_xd

Nauczyć się musiałam tego  że... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 marca 2012

Nauczyć się musiałam tego, że Upadam, by podnosić się Choć trudno było zrozumiałam też Na wieczność nic nie mogę mieć I chociaż nie wiem, co będzie dalej Nie boję się, dam sobie rade Każdego dnia cały ten świat Gotów jest by mi dać Choć trochę szczęścia Każdego dnia cały ten świat Chce bym ja miała to czego potrzebuję Radość, gdy mogę być Tam, gdzie moje miejsce Na przekór tym, co nie chcą widzieć mnie Co życzą źle, nie zmienię się Właściwie, czemu mam nie wierzyć , że I do mnie los uśmiechnie sięNiczego nie żałuję Za wszystko podziękuję A chwile złe, zapomnę je By cieszyć się tym, co dobre

Nie zakochuj się  lepiej skocz z... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 marca 2012

Nie zakochuj się, lepiej skocz z mostu podobno mniej boli...

Ludzie mówią  że bardzo się... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 marca 2012

Ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam. Prawda jest taka, że dorosłam, przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym. Zaakceptowałam rzeczywistość

Bo ja nie jestem WSZYSTKIE i nie mam... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 marca 2012

Bo ja nie jestem WSZYSTKIE i nie mam na imię KAŻDA

Osoby  które mają znaczenie w... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 marca 2012

Osoby, które mają znaczenie w naszym życiu, to nie Ci najlepsi, najbogatsi, najmądrzejsi, zwycięzcy... To Ci, którzy o nas myślą, chcą naszego dobra, pomagają nam w taki czy inny sposób są obok nas.

On nawet nie wiedział jak bardzo ją... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 marca 2012

On nawet nie wiedział jak bardzo ją to bolało. Jak bardzo ją skrzywdził. Ona jednak mimo wszystko go kochała, nie umiała go znienawidzić

Widzisz Go w środku serca robi się... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 marca 2012

Widzisz Go,w środku serca robi się tak jakos cieplej, masz ochote do niego podejść i go tak mocnoo przytulić, jednak chwile potem przychodzi ta myśl, że on nie jest Twój że on ma Cię w dupie, nie obchodzisz go ani troche, bo tak właściwie to Ty masz problem że w nim się zakochałaś.

Od czasu kiedy pozwolił jej odejść... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 marca 2012

Od czasu kiedy pozwolił jej odejść nie wierzyła już w żadną obietnice, bo przecież przyrzekał na wszystkie świętości, że nigdy nie pozwoli jej go zostawić..

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 10 marca 2012

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość ♥

I tak brną w to razem  ale w... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 10 marca 2012

I tak brną w to razem, ale w przeciwne strony. Ona zagubiona i on zagubiony. Tego samego chcą i tak samo się boją. Wielka miłość traktowana jak znajomość..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV