głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Chcę oglądać z Tobą mecze i pić zimny soczek grać w x boxa w samej bieliźnie i jeść fast foody o 3 nad ranem oglądać z Tobą wszystkie głupkowate komedie by słys

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Chcę oglądać z Tobą mecze i pić zimny soczek grać w x boxa w samej bieliźnie i jeść fast foody o 3 nad ranem oglądać z Tobą wszystkie głupkowate komedie by słyszeć j
Chcę oglądać z Tobą mecze i pić... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 18 maja 2012

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić zimny soczek, grać w x-boxa w samej bieliźnie i jeść fast foody o 3 nad ranem, oglądać z Tobą wszystkie głupkowate komedie, by słyszeć jak słodko się śmiejesz, i straszne horrory bym mogła wtulić się w Twoje ramiona by poczuć się bezpieczniej. Chcę spać w Twojej koszuli i słuchać z Tobą muzyki, pić z Tobą poranną herbatę, zwiedzać z Tobą miejsca, w których jeszcze nie byłam i kąpać nago w jeziorze. Chcę tańczyć z Tobą jak w Dirty Dancing i całować się w deszczu. ♥

Mam w sobie wrażliwość  która... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 18 maja 2012

Mam w sobie wrażliwość, która przeplata się z brakiem uczuć. Mam w sobie współczucie, które jest moją wyspą kompetentności. Jestem wulkanem operatywności, nieustępliwości oraz wielkiej cierpliwości. Jestem mistrzynią w przekraczaniu ludzkich granic przyzwoitości. Kocham ironię i jej konsekwencje..

  Przysięgam  że zawsze będę Cię... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 17 maja 2012

" Przysięgam, że zawsze będę Cię kochać jak tylko potrafię teraz i na zawsze. Przysięgam nigdy nie zapomnieć, że to zobowiązanie na całe życie. I że zawsze nasze dusze nieważne jak wiele przeszkód będą musiały pokonać zawsze znajdą drogę by odnaleźć się nawzajem.. "

Najpierw zaczynasz zauważać jakąś... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 17 maja 2012

Najpierw zaczynasz zauważać jakąś osobę wyraźniej, potem szukasz jej w tłumie, następnie uśmiechasz się na jej widok, potem jarasz się każdym uśmiechem w Twoją stronę, następnie śni Ci się ten ktoś, a potem to już tylko miłość.

Przestraszyłam się  że tak... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 16 maja 2012

Przestraszyłam się, że tak naprawdę nigdy Cię nie było, że po prostu na chwilę zamigotałeś, prysnąłeś tak jak się pojawiłeś.

Wylecz mnie z siebie. Proszę.... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 16 maja 2012

Wylecz mnie z siebie. Proszę....

Po prostu położył sobie dłoń na... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 16 maja 2012

Po prostu położył sobie dłoń na moim sercu i zniknął z mojego życia.

Nie potrzebuje gwiazdki z nieba... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 16 maja 2012

Nie potrzebuje gwiazdki z nieba, wystarczy mi zwykły polny kwiatek zerwany przez Ciebie.

Kobietę stworzono z żebra... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 16 maja 2012

Kobietę stworzono z żebra mężczyzny. Nie ze stopy, by po niej deptano. Nie z głowy, by była mądrzejsza, ale żebra, które jest pod ramieniem mającym je chronić i być blisko serca, by ją kochać.

Obiecaj mi  że pewnego dnia... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 16 maja 2012

Obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku, jeść śniadanie w jednej kuchni, parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy, dawać sobie całusa przed wyjściem, dzwonić do siebie tysiące razy, wtedy gdy jesteśmy osobno a potem znowu wracać do siebie.

Jeśli widzisz swojego ex z nową... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 16 maja 2012

Jeśli widzisz swojego ex z nową dziewczyną, nie bądź zazdrosna. Rodzice zawsze uczyli nas, by oddawać, używane zabawki tym, którym się gorzej powodzi...

Prawdziwi przyjaciele są jak blizny... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 16 maja 2012

Prawdziwi przyjaciele są jak blizny - zostają na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV