głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć ile razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci że mój uśmiech jest tylko prze

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć ile razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci że mój uśmiech jest tylko przeznaczo
Tak wiele rzeczy powinnam Ci... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 czerwca 2012

Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć, ile razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci, że mój uśmiech jest tylko przeznaczony dla Ciebie. Całą sobą żyje dla tych chwil. I powinnam Ci też powiedzieć, jak bardzo tęsknie i nie umiem bez Ciebie żyć.

Podarowałeś mi coś  co nawet... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 czerwca 2012

Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieiu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.

Ten zapach poznam wszędzie. Twój... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 czerwca 2012

Ten zapach poznam wszędzie. Twój zapach. Bo tak pachnie moje szczęście

Patrzył na nią z takim uczuciem... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 czerwca 2012

Patrzył na nią z takim uczuciem, nie potrafił inaczej. Bał się jej powiedzieć, jak strasznie tęsknił za jej głosem, za nią całą. Wiedział, że nie powinien o tym mówić. Jej serce roztrzaskało się na milion kawałeczków, każde z nich rwało w inną stronę. Uczucie, jakim go darzyła, powoli mijało. Ledwo udało jej się po tym pozbierać, a tu znów kłopoty. Nie mogłą tak dłużej stać i wpatrywać się w jego słodki usta. To było silniejsze od niej. Miała ochotę prztytulić się do niego i wybaczyć mu wszystkie błędy.

  Za kogo Ty mnie masz? !    Za... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 czerwca 2012

- Za kogo Ty mnie masz? ! - Za kobiete, z którą chce spędzić życie.

Wiesz  że to wszystko nie ma... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 czerwca 2012

Wiesz, że to wszystko nie ma najmniejszego sensu, a mimo to brniesz w to dalej. Czy tego chcesz? Pewnie nie, ale to jest silniejsze od Ciebie, nieprawdaż? Chcesz się uwolnić od tego uczucia, ale najzwyczajniej w świeci nie potrafisz tego zrobić. Próbujesz o nim zapomnieć? Nie łudź się, nie uda Ci się. Te wszystkie wspomnienia, wspólnie spędzone chwile, każda minuta rozmowy, każdy jego uśmiech kierowany w Twoją stronę - to wszystko będzie powracać. Nie ważne czy Ty tego chcesz czy nie. Taka kolej rzeczy.

  Spadająca gwiazda  szybko pomysl... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 czerwca 2012

- Spadająca gwiazda, szybko pomysl życzenie! - Nie muszę, już jesteś przy mnie.

Czuję jak każda część mojego... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 czerwca 2012

Czuję jak każda część mojego ciała tęskni do Ciebie.

Nie lubię nosić spódniczek czy... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 7 czerwca 2012

Nie lubię nosić spódniczek czy sukienek, ale ubieram je w niedziele i ewentualnie święta, nie lubie nosić szpilek, za to kocham chodzić w adidasach i trampkach, nienawidzę pustych lasek i nie jestem taka. Uwielbiam się przedrzeźniać i wygłupiać z chłopakami, uwielbiam innym wkuwać palce w brzuch, a nienawidzę gdy ktoś mi tak robi. Kocham zapach benzyny, korektora, zmywacza, farby czy lakieru do paznokci. Często przeklinam i pyskuję. Lubie małe dzieci ale tylko do czasu, aż mnie nie wkurzą, nie lubię osób które się wywyższają, a tak naprawdę ich inteligencja jest bardzo mała. No i wsumie nie jestem ładna, ale nie każdy może byc nie wiadomo jak piękny. Lubię siebie za to jaka jestem i wiedz, że się nie zmienię.

Miłości nie da się wymazać trzeba... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 7 czerwca 2012

Miłości nie da się wymazać trzeba się z nią zmierzyć.

Każdy człowiek ma swój mały... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 7 czerwca 2012

Każdy człowiek ma swój mały sekret o którym nikt się nie dowie, swoje małe marzenie którego nie zdradzi, swoją ukochaną i jedyną osobę, którą nigdy nie przestanie kochać.

Czasami ludzie potrzebują drugiej... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 7 czerwca 2012

Czasami ludzie potrzebują drugiej szansy, poniważ nie byli gotowi na pierwszą...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV