głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. Nie licz na to że kiedykolwiek powiem Ci 'kocham' z takim samym przekonaniem jak mówiłam to do Niego. Nawet nie marz o tym że s

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. Nie licz na to że kiedykolwiek powiem Ci 'kocham' z takim samym przekonaniem jak mówiłam to do Niego. Nawet nie marz o tym że się zaan
Nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. Nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 września 2012

Nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. Nie licz na to, że kiedykolwiek powiem Ci 'kocham' z takim samym przekonaniem jak mówiłam to do Niego. Nawet nie marz o tym, że się zaangażuję - zrobiłam to tylko raz w życiu, i nie wyszło mi to na dobre. Nie próbuj mnie ograniczać - tylko On miał prawo pytać gdzie jestem, z kim i co robię, a także zabraniać mi czegokolwiek, choć też z umiarem. Nie licz na to, że pójdę z Tobą na romantyczną kolację - nie kręcą mnie takie akcje, i byłabym gotowa poświęcić się tak tylko dla Niego. Nie próbuj mnie zrozumieć - tylko On to potrafił. Z resztą najlepiej nie próbuj niczego, na nic nie licz - tak będzie mi łatwiej.

witaj w świecie   gdzie wyraz ' żal... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 września 2012

witaj w świecie , gdzie wyraz ' żal mi cię ' zamiast współczucia oznacza drwinę , a słowo ' je*any ' to nie obelga , a raczej komplement . witaj w XXI wieku , gdzie miłość wyrażana jest statusem ' jestem w związku ' na facebook ' u .

I nieważne czy ma niebieskie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 września 2012

I nieważne czy ma niebieskie, zielone, czy brązowe oczy . Są Jego, więc są najpiękniejsze .

Jeżeli ktoś mi powie  że wie co... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 września 2012

Jeżeli ktoś mi powie, że wie co czuje, to chyba spadnę z krzesła i zacznę płakać ze śmiechu...

Kiedyś byliśmy mali  bawiliśmy... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 września 2012

Kiedyś byliśmy mali, bawiliśmy się w piaskownicy, budowaliśmy zamki z piasku, chodziliśmy do przedszkola, każe nowo zapoznane dziecko, zostawało twoim najlepszym przyjacielem... ...Teraz w grę wchodzą problemy, uczucia, miłość. Są chwile gdy chcemy zamknąć się w pokoju, położyć na łóżko, i bez powodu rozpłakać się...

Chciałam zapomnieć. Ale trudno... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 września 2012

Chciałam zapomnieć. Ale trudno zapomnieć o kimś, kogo twarz widuje się codziennie w snach.

  padło pytanie ' skąd wy się w... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 września 2012

` padło pytanie ' skąd wy się w ogóle znacie ? ' oboje spojrzeliśmy na siebie i zapadła niezręczna cisza . kolega czekał na odpowiedź, ale jej nie dostał . jakbyśmy oboje bali się odpowiedzieć ' przeszłość, w której byliśmy razem '..

  lubiłam sie do Ciebie przytulać... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 września 2012

` lubiłam sie do Ciebie przytulać, patrzeć w Twoje oczy, trzymać Cie za rękę . lubiłam leżeć koło Ciebie i siedzieć . lubiłam rozmowy z Tobą, wygłupy.. chwile milczenia też były fajne . lubiłam, gdy mnie specjalnie denerwowałeś bo wiedziałeś, że się obraże . a potem słodko mnie przepraszałeś . lubiłam wstać z samego rana wsiąść w busa i spędzić cały dzień z Tobą u Ciebie . lubiłam, gdy sie lekko wkurzałeś jak mówiłam, że ktoś do mnie zagadał w busie, w drodze do Ciebie . lubiłam, gdy wysiadając z busa czekałeś na mnie na przystanku mimo mrozu i od razu mogłam się w Ciebie wtulić . lubiłam Twoją sympatyczną mame i tego kochanego psa . lubiłam każdego sms'a od Ciebie, każdą wiadomość na gadu i rozmowy przez telefon . lubiłam być w Twoim towarzystwie . lubiłam też usypiać na Tobie . lubiłam wszystko co związane z Tobą . w sumie do tej pory lubie.. tylko nie mogę tego doświadczać.. a cholernie bym chciała .

odpryśnięty lakier na paznokciach... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 września 2012

odpryśnięty lakier na paznokciach, ślady zaschniętego tuszu na policzkach, kilka nieodebranych połączeń, podkrążone oczy,rany na wargach, częste przekleństwa wydobywające się z ust, walające się puszki po pokoju, niedopalony papieros, ślady białego proszku na stole , które tworzyły pierwszą literę Twojego imienia - tak , nie radzę sobie .

Nigdy nie zdajesz sobie sprawy jak... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 września 2012

Nigdy nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo kogoś kochasz, dopóki nie zobaczysz go kochającego kogoś innego.

  Chciałabym być odważna  tak jak... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 września 2012

- Chciałabym być odważna, tak jak Ty... - Jesteś odważna, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby.. - Ale Ty się nie boisz niczego! - Dziś się bałem. - Dziś? - Tak, bałem się, że Cię strace.

Po prostu bądź. Tak od zawsze na... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 września 2012

Po prostu bądź. Tak od zawsze na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV