głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
konstruktywistycznie Umrę ci kiedyś. Oczy mi zamkniesz. I wte­dy — swoje Smut­ne zdziwione Bardzo ot­worzysz. Julian Tuwim Ja nie mam problemów ja mam sprawy do załatwienia. Martyn

konstruktywistycznie

konstruktywistycznie.moblo.pl
Umrę ci kiedyś. Oczy mi zamkniesz. I wte­dy — swoje Smut­ne zdziwione Bardzo ot­worzysz. Julian Tuwim
 Umrę ci kiedyś.  Oczy mi... teksty

konstruktywistycznie dodano: 10 listopada 2015

"Umrę ci kiedyś. Oczy mi zamkniesz. I wte­dy — swoje Smut­ne, zdziwione, Bardzo ot­worzysz." Julian Tuwim

 Ja nie mam problemów  ja mam sprawy... teksty

konstruktywistycznie dodano: 10 listopada 2015

"Ja nie mam problemów, ja mam sprawy do załatwienia." Martyna Wojciechowska

 Ważne jest  aby stawiać sobie... teksty

konstruktywistycznie dodano: 10 listopada 2015

"Ważne jest, aby stawiać sobie wysoko poprzeczkę w życiu. Zawsze można pójść na łatwiznę i być skurwielem. Być miłym jest znacznie trudniej."

 Ty jesteś taką kobietą z filmów.... teksty

konstruktywistycznie dodano: 10 listopada 2015

"Ty jesteś taką kobietą z filmów. Przeżyłaś wiele, złamano Ci serce i przestałaś wierzyć w miłość. Wiesz jak kończą się takie filmy? Happy endem. Tak, Ty na taki zasługujesz." — Katarzyna Wołyniec

 Jest taka granica nieśmiałości... teksty

konstruktywistycznie dodano: 10 listopada 2015

"Jest taka granica nieśmiałości, wstydu, strachu, za którą zaczyna się siła." — Danuta Stenka

 Jeśli ktoś nie podziela twoich... teksty

konstruktywistycznie dodano: 10 listopada 2015

"Jeśli ktoś nie podziela twoich poglądów, a ty wciąż pozostajesz przy swoim, to znaczy, że rozpoczął się u ciebie jeden z najważniejszych procesów, jakie mogą spotkać człowieka. Samodzielne myślenie." Maciej Frączyk

Są na świecie dobre kobiety. One... teksty

konstruktywistycznie dodano: 10 listopada 2015

Są na świecie dobre kobiety. One istnieją, posłuchajcie mnie. Naprawdę istnieją. Przez całe życie chodzą obok nas, takie dobre, mądre i piękne, a my jak te ciule, nie widzimy ich. Jeden ciul na tysiąc trafia do baru, w którym dobra kobieta, odrywając się od książki, poda mu rękę, a wraz z ręką poda mu siłę, która naprawdę może zmienić świat. (…) Młodość jest jak te butelki, które rozwaliliśmy o ściany. Nie można ich skleić z powrotem, ale jest jeszcze szansa, dla każdego z nas, marnych ciuli, że przyjdzie ktoś, kto ułoży z nich witraże. — Piotr Czerwiński "Pokalanie"

 Musiał minąć rok  żebym znów... teksty

konstruktywistycznie dodano: 10 października 2015

"Musiał minąć rok, żebym znów zaczęła normalnie oddychać. Przez dwanaście miesięcy, codziennie myślałam, że umrę. Wypaliło mnie to, oczyściło. Jestem innym człowiekiem, na pewno nie lepszym.

 Czasem musisz bardzo mocno... teksty

konstruktywistycznie dodano: 7 października 2015

"Czasem musisz bardzo mocno zapakować swój ból i obwiązać go sznurkiem, jak paczkę. Po prostu po to, by móc dalej żyć. A więc zakładam gruby opatrunek na moje cierpienie jak na złamaną rękę.(...) Później, gdy minie trochę czasu, będę może mogła tego dotknąć tak, żeby nie sprawiało bólu." Roma Ligocka "Róża. Obrazy i słowa"

 Życie jest brudnym piekłem i... teksty

konstruktywistycznie dodano: 7 października 2015

"Życie jest brudnym piekłem i ludzie wszystko gnoją. Największe przerażenie ogarnia nas wtedy, kiedy czujesz, że w Twoim życiu zaczyna się coś dobrego. Przymykasz oczy i widzisz jak wszystko idzie w błoto. Jak we wszystko wtrącają się podli i głupi; jak wszystko pomału umiera; jak wszystkiego trzeba będzie potem żałować. Kochasz i widzisz zdradę; czujesz że zaczynasz kochać, i widzisz, jak ten człowiek od ciebie odchodzi. Wtedy dopiero można naprawdę zrozumieć czym jest "strach". Kropka. Koniec zabawy." Marek Hłasko

 Kiedy Kobieta ma wiarę w siebie... teksty

konstruktywistycznie dodano: 7 października 2015

"Kiedy Kobieta ma wiarę w siebie, nie boi się bronić swojej indywidualności. Wygląda jak chce. Ma własny styl. Swoją charyzmę. Swój niepowtarzalny urok. Mężczyzna chce czegoś, czego nie ogląda na co dzień. Nie w sensie ruda kontra blondynka. Chce mieć wyjątkową Kobietę, która myśli sama za siebie."

 Nie obiecuję Ci  że zapomnisz.... teksty

konstruktywistycznie dodano: 7 października 2015

"Nie obiecuję Ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz by pocałować człowieka, który zajmie jego miejsce. Nie obiecuję Ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem... Obiecuję Ci, że nauczysz się żyć bez niego."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV