głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi Kilka minut po 2 w nocy. Ona siedząc w swoich ulubionych bokserkach i zielonej koszulce kończyła czwartą fajkę i zaczynała piątą. ''To śmieszne'' pomyślała gdy

koffi

koffi.moblo.pl
Kilka minut po 2 w nocy. Ona siedząc w swoich ulubionych bokserkach i zielonej koszulce kończyła czwartą fajkę i zaczynała piątą. ''To śmieszne'' pomyślała gdy Liroy
Kilka minut po 2 w nocy. Ona siedząc... teksty

koffi dodano: 17 lipca 2011

Kilka minut po 2 w nocy. Ona siedząc w swoich ulubionych bokserkach i zielonej koszulce kończyła czwartą fajkę i zaczynała piątą. ''To śmieszne'', pomyślała, gdy Liroy w jej słuchawkach zaczął 'płonąć' w ytowrze ''Czy ty czujesz to'' - zachichotała w duchu na myśl o tym co dziś, a właściwie wczoraj wydarzyło się. O tym jak on powiedział, że jej nie kocha, że tęskni za byłą. Zaczęła śmiać w głos, bo przecież nie powiedział za KTÓRĄ byłą tęskni, ale pewnie za rudą. Taaaaaaaaaak są siebie warci. Dziwka pijąca ciągle na ławkach i dupek, a także męska dziwka w jednym. Liroy zamilkł. Ona chcąc nie chcąc wzięła pustą butelkę Danielsa i swoją zapalniczkę - wyszła z altanki przed domem, wyszła także z jego życia. Jednak to nie bolało ją tak bardzo. Wiedziała teraz kim on był naprawdę. I kim ona stała się przez niego.

wciągam koks  staczam się jak Kate... teksty

koffi dodano: 17 lipca 2011

wciągam koks, staczam się jak Kate Moss, ejj nie przeszkadza mi to.

Mam okropną chęć podejść do... teksty

koffi dodano: 16 lipca 2011

Mam okropną chęć podejść do Ciebie i wyznać co czuję. Powiedzieć "Cześć , zajmujesz moje myśli nie nie wiem co robić.Dawno nikt nie narobił w moim życiu takiego bałaganu jak ty. ". Po prostu uśmiechnąć się i przyciągnąć do siebie a za nim bym cię pocałowała wczułabym się w twój oddech, który oplatał by moją szyję. Chciałabym powiedzieć że jakbyś był mój nie przestawałabym Cię całować i dumą chodziłabym z Tobą za rękę patrząc jak inne rozbierają Cię wzrokiem. Ale jak na razie ja sama będę rozbierać Cię tylko i wyłącznie wzrokiem. / nofound moje kochanie, talent mrrrrr ♥♥

czasem lubię pofilozofować nad... teksty

koffi dodano: 16 lipca 2011

czasem lubię pofilozofować nad rzeczami niewartymi uwagi, drobnymi sprawami, bo gdy na przykład mleko się rozleje czy je to boli, czy czuje się rozerwane na małe atomy, drobne cząsteczki? czy szklanka za nim tęskni, czy gdy upada sama próbuje się podnieść? a może czeka na pomocną dłoń?

dzięki za możliwość wyboru... teksty

koffi dodano: 16 lipca 2011

dzięki za możliwość wyboru między Tobą a Tobą, wybacz, że wybiorę Ciebie.

kocham Cię   nie wiem już kiedy Ci... teksty

koffi dodano: 16 lipca 2011

kocham Cię - nie wiem już kiedy Ci to mówiłam, nie pamiętam czy kiedykolwiek mogłam władać w Twoim kierunku owymi słowami.

  ile idziesz do domu?    hm. dwie... teksty

koffi dodano: 15 lipca 2011

- ile idziesz do domu? - hm. dwie piosenki i trzy myśli o nim .

bełkotał coś na zasadzie  że... teksty

koffi dodano: 15 lipca 2011

bełkotał coś na zasadzie, że cały świat upadł do jej stóp, że gdyby chciała mógłby. Osunął się z jej barków, chwyciła go w pół nie chcąc jego zderzenia z betonem. Uśmiechnął się zadowolony, zaśmiał... poczuła zapach tequili i whisky. Pocałuj mnie - szepnął zachrypnięty od zimnych trunków, w powietrzu unosił się zapach jego wody kolońskiej. Dobranoc - powiedziała tracąc szansę na ostatni pocałunek.

klęknąłby przed nią tylko gdyby... teksty

koffi dodano: 14 lipca 2011

klęknąłby przed nią tylko gdyby musiał zawiązać buta, w żadnych innych okolicznościach więcej.

zapłaczesz kiedyś pijanymi łzami. teksty

koffi dodano: 14 lipca 2011

zapłaczesz kiedyś pijanymi łzami.

przyprze do ściany w mocnym uścisku... teksty

koffi dodano: 14 lipca 2011

przyprze do ściany w mocnym uścisku, krępując swymi dłońmi Twoje drobne dłonie zacznie zwycięsko całować, schodząc miękkimi ustami na szyję - każda z nas tego czasem potrzebuje.

Marzyła o tym  żeby pofrunąć... teksty

koffi dodano: 13 lipca 2011

Marzyła o tym, żeby pofrunąć, żeby uciec jak najdalej stąd. Miała już dosyć problemów i tego przereklamowanego świata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV