głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi Przecież sezon na samotność został już otwarty a my jesteśmy zbyt dumni by pokonać te wyżyny i zbyt mali by dotknąć nieba. Bo jeśli spojrzysz kłamstwu prosto w

koffi

koffi.moblo.pl
Przecież sezon na samotność został już otwarty a my jesteśmy zbyt dumni by pokonać te wyżyny i zbyt mali by dotknąć nieba.
Przecież sezon na samotność... teksty

koffi dodano: 13 września 2014

Przecież sezon na samotność został już otwarty, a my jesteśmy zbyt dumni, by pokonać te wyżyny i zbyt mali, by dotknąć nieba.

Bo jeśli spojrzysz kłamstwu prosto... teksty

koffi dodano: 13 września 2014

Bo jeśli spojrzysz kłamstwu prosto w oczy to ono ZAWSZE odwzajemni to spojrzenie. I zawsze będzie to odzwierciedlenie prawdy. Nie chciałam nic więcej, prócz jednej wspólnej chwili, która należałaby tylko do nas

oczywiście  że mogę pić z Tobą... teksty

koffi dodano: 31 sierpnia 2014

oczywiście, że mogę pić z Tobą wódkę, jarać, chodzić na kawę i uprawiać przyjacielski seks, oczywiście, że możemy spędzać razem weekendowe popołudnia i wieczory, nie mam nic przeciwko piciu razem i siedzeniu na ławkach do 5 rano, nie proszę, nie zakochuj się we mnie

a oni? oni wiedzą  że masz... teksty

koffi dodano: 20 lipca 2014

a oni? oni wiedzą, że masz depresje? że gdziekolwiek codziennie płaczesz? gryziesz wargi z bólu i się kaleczysz? czy oni wiedzą?

nie umiem inaczej teksty

koffi dodano: 19 czerwca 2014

nie umiem inaczej

ludzie są ślepi  ludzie są głusi... teksty

koffi dodano: 19 czerwca 2014

ludzie są ślepi, ludzie są głusi - każą Ci nie pić, kiedy życie Cię dusi

lubię czytać stare wpisy... teksty

koffi dodano: 19 czerwca 2014

lubię czytać stare wpisy, wspominać daty, pogrążać się we wspomnieniach i smutnieć z minuty na minutę bo tkwię w bólu i nic a nic się nie zmienia.

miałam z tym kurwa skończyć. ale... teksty

koffi dodano: 19 czerwca 2014

miałam z tym kurwa skończyć. ale teraz sama wiem, to nie takie łatwe. nie da się od tego uciec, przy każdym bodźcu jakiejkolwiek słabości to będzie do mnie wracać, by przypominać mi jakim dużym zerem jestem.

I kupmy w aptece ten antydepresant.... teksty

koffi dodano: 15 czerwca 2014

I kupmy w aptece ten antydepresant. I przedawkujemy go grubo po stokroć. I porobisz nożem mi sznyty na plecach. Bo tym co Ci powiem, Cię zrani w chuj mocno

przyrzekam  jeżeli to co się dzieje... teksty

koffi dodano: 12 maja 2014

przyrzekam, jeżeli to co się dzieje, okaże się prawdą - nigdy się do niego nie odezwę, nigdy tu nie wrócę, nigdy nie poproszę go o żadną pomoc, obiecuje to sobie.

zawsze sama przeżywałam swój... teksty

koffi dodano: 12 maja 2014

zawsze sama przeżywałam swój własny ból

Samotność   dziewięcioliterowy... teksty

koffi dodano: 28 kwietnia 2014

Samotność - dziewięcioliterowy stan, który potrafi doprowadzić człowieka do skrajnego wyczerpania psychicznego, lecz patrząc na nią z tej drugiej strony widzimy stan, który jest niezbędny a momentami również piękny. Życie zawodzi, zawodzą ludzie i ich uczucia, jedyne co pozostaje niezmienne i nienaruszone to nasze przeznaczenie. Ale skoro ono nie potrafi wyjść i spojrzeć mi twarzą w twarz to zrobię to ja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV