głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi źle się z tym czuję nie już nie mogę się uśmiechać cierpi świat chmury płaczą z oczu płyną łzy do ust alkohol rzucę to i nałogi ale teraz idę zapalić. do widzen

koffi

koffi.moblo.pl
źle się z tym czuję nie już nie mogę się uśmiechać cierpi świat chmury płaczą z oczu płyną łzy do ust alkohol rzucę to i nałogi ale teraz idę zapalić. do widzenia.
źle się z tym czuję  nie już nie... teksty

koffi dodano: 20 stycznia 2012

źle się z tym czuję, nie już nie mogę się uśmiechać, cierpi świat, chmury płaczą z oczu płyną łzy do ust alkohol rzucę to i nałogi, ale teraz idę zapalić. do widzenia.

któregoś dnia to wszystko... teksty

koffi dodano: 20 stycznia 2012

któregoś dnia to wszystko przeminie. tak po prostu zapomnisz o wszystkich przykrościach, które cię spotkały, o złamanym sercu, o wszystkim co się stało, śnieg znowu obsypie wszystkie pagórki cichego miasta i odetchniesz z nie spotkaną dotychczas ulgą w płucach.

pomiędzy palcami wyślizgnęły nam... teksty

koffi dodano: 20 stycznia 2012

pomiędzy palcami wyślizgnęły nam się czasy, kiedy obietnica była coś jeszcze warta.

psychodeliczne tango z cieniem  na... teksty

koffi dodano: 18 stycznia 2012

psychodeliczne tango z cieniem, na skraju myśli z porzuceniem. dbałość o szczegóły, wgląd aparycji na marazm duszy. mozolne oddychanie, niemalże ze strachu... szeptanie słów niezrozumiałych, na przełomie czasu. tysiące myśli, sprzecznych ze sobą... sygnały dymne, we mgle tłumu, wciąż powtarzające się schematy bólu.

Romantyzm skończył się wieki temu... teksty

koffi dodano: 17 stycznia 2012

Romantyzm skończył się wieki temu, ale zostawił coś po sobie, coś czego nie powinien zostawiać.. Zostawił nam tą pieprzoną romantyczną miłość, którą opisywał Goethe, Słowacki i inni.

Nudzi mnie to codzienne umieranie... teksty

koffi dodano: 17 stycznia 2012

Nudzi mnie to codzienne umieranie powodowane brakiem Ciebie.

Kakao  łzy  krew  krew  ''Wciąż... teksty

koffi dodano: 17 stycznia 2012

Kakao, łzy, krew, krew, ''Wciąż ją kocham'', łzyyyy.

. Nie mam czystego sumienia. Nie mam... teksty

koffi dodano: 14 stycznia 2012

. Nie mam czystego sumienia. Nie mam dobrego serca. Nie mam spokojnej duszy. Jestem ofiarą.. zwykłą ofiarą losu. Jedyne co moje to świadomość, że żyję. Ale jeśli wybrałam życie, wybrałam również śmierć..

Nie mam snów  brak mi marzeń.... teksty

koffi dodano: 14 stycznia 2012

Nie mam snów, brak mi marzeń. Zabrano mi wszystko. Chociaż nie.. Mam przecież miłość. Kocha matka, kocha ojciec, kocha ona i on. Ale czy to to? To jest właśnie miłość? Nie.. to już chyba przyzwyczajenie. Więc jednak zabrano mi wszystko. Nie szukam winnych, tak robią tchórze. Zniosę wiele, wstanę i pójdę dalej z uśmiechem na ustach. Przez całe życie przekraczam granicę. Każdy krok do przodu oznacza dwa do tyłu. Idę dalej, choć nadal przegrywam.

Nie chciałam ślubu po roku  nie... teksty

koffi dodano: 14 stycznia 2012

Nie chciałam ślubu po roku, nie planowałam trójki dzieci i domu z ogródkiem. Nie chciałam obiadków z rodzicami, ani wspólnego konta w banku. Chciałam tylko być szczęśliwa będąc obok Ciebie, paląc papierosy śmiać się wniebogłosy. Leżeć obok i być pewną Nas, by móc tulić się do Ciebie. Chciałam kochać bezboleśnie, bez bolesnych skutków rozstań, powrotów i znów rozstań, na zawsze, by wtedy marzyć tylko o tym, by wróciły chwile, gdy najpiękniejszą częścią dnia była ta część spędzana u twojego boku...

Mówią na mnie 'czarna'  choć moje... teksty

koffi dodano: 11 stycznia 2012

Mówią na mnie 'czarna', choć moje włosy są ciemnobrązowe, mówią na mnie 'zimna' choć czuję więcej niż oni, mówią, że jestem zamknięta w sobie choć można wczytać się we mnie jak w książkę, mówią, że się nie przywiązuje, a nie mają pojęcia jak bardzo cierpię gdy kolejni ludzie odchodzą, mówią, że jestem piękna, nie mając pojęcia, że to kwestia pewności siebie, gadają, że za dużo piję, nawet nie wyobrażając sobie jak cierpię, mówią, że mnie znają, chuja o mnie wiedząc. / niecałkiemludzka ♥

Nie wstydzę się swoich słabości... teksty

koffi dodano: 10 stycznia 2012

Nie wstydzę się swoich słabości, nie wstydzę się tego, że nie potrafię kochać. Wstydzę się tego, że lubię cierpieć. Wstydzę się, że traktuję to jako drogę do wolności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV