głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi szczery uśmiech kobiety jest wtedy gdy śmieje się cała twarz łącznie z łukami brwiowymi i oczyma. usta są najbardziej mylną częścią twarzy. dla kobiety poranek

koffi

koffi.moblo.pl
szczery uśmiech kobiety jest wtedy gdy śmieje się cała twarz łącznie z łukami brwiowymi i oczyma. usta są najbardziej mylną częścią twarzy.
szczery uśmiech kobiety jest wtedy... teksty

koffi dodano: 3 marca 2012

szczery uśmiech kobiety jest wtedy gdy śmieje się cała twarz łącznie z łukami brwiowymi i oczyma. usta są najbardziej mylną częścią twarzy.

dla kobiety poranek z papierosem i... teksty

koffi dodano: 3 marca 2012

dla kobiety poranek z papierosem i kawą to jak romantyczna kolacja na plaży wieczorem, to jak medycyna naturalna, niekonwencjonalna.

afiszowanie się z miłością jest... teksty

koffi dodano: 1 marca 2012

afiszowanie się z miłością jest dla mnie jak trąbienie o pomidorówce na obiad niby nikogo nie rusza, ale wystarczy powiedzieć to w nieodpowiednim miejscu i kogoś zaczyna bolec, ze on od dwóch lat leci na sucharach i maśle.

Życie nie boli  życie jest piękne.... teksty

koffi dodano: 27 luty 2012

Życie nie boli, życie jest piękne. Piękna jest niewiadoma jutra i świadomość tego co było wczoraj. Piękne jest to, że nie muszę tęsknić za tym co tkwi we mnie. Nie muszę czuć lęku. Cierpienie to wspaniały kompan podróży! Lekkie przeciwności czasem kopią mnie w dupę. Ale wiecie co? Kopnięty człowiek nie zawyje z bólu tak, jak wyje jego serce! Nie napiszę abyście nie płakali. Nie wszystkie łzy są złe.. bo przecież każda z nich uczy nas prawdy.

Żaden dzień się nie powtórzy  a... teksty

koffi dodano: 27 luty 2012

Żaden dzień się nie powtórzy, a żadna chwila, która przeminęła już nie wróci. Wszystko odchodzi w niepamięć. Ludzie, miejsca, uczucia.. znika nawet ten cholerny smak szczęścia przeplatany z goryczą. Trudno w to uwierzyć ale będę za tym tęsknić. Będę tęsknić za bólem, który z każdym dniem pozwalał mi się wyzwolić od pożądań jutra. Będę tęsknić za miłością, która każdego dnia wbijała mi drzazgi w moje kruche serce. Będę tęsknić za marzeniami, które swoją prymitywną niedoskonałością odcinały mnie od rzeczywistości.

jedno słowo gdy zastanawiam się nad... teksty

koffi dodano: 27 luty 2012

jedno słowo gdy zastanawiam się nad swoim życiem jakie mi przychodzi to : spać. wolę wszystko przespać. problem, nerwy, porażkę, miłość, klęskę...

  spadła i się potłukła.    co?... teksty

koffi dodano: 27 luty 2012

- spadła i się potłukła. - co? - moja chęć do życia

rozlała mi się herbata na... teksty

koffi dodano: 26 luty 2012

rozlała mi się herbata na oziębłej nodze, boli mnie skóra, a serce dostaje przedwczesnych skurczy szału, bije jak opętane, w moich myślach tysiące przekleństw, a to tylko herbata... zastanówmy się co dzieje się w naszych głowach gdy pojawia się cierpienie ...

nikt nie lubi kawy parzącej w język... teksty

koffi dodano: 23 luty 2012

nikt nie lubi kawy parzącej w język, a stale próbujemy spijać chamstwo z mężczyzn choć parzy serce.

kocham cie   w XXI w. brzmi jak siema... teksty

koffi dodano: 23 luty 2012

kocham cie - w XXI w. brzmi jak siema, sory, narka czy bekanie w towarzystwie. nikogo nie wzrusza, nie dziwi, nie zniesmacza.

  nie palę bo muszę  nie palę z... teksty

koffi dodano: 18 luty 2012

- nie palę bo muszę, nie palę z wyboru, palę bo daje mi to chwilę szczęścia, brzmi to płytko, ale nie rezygnuje się ze szczęścia choćby płytkim było.

gubi się mój język między twoimi... teksty

koffi dodano: 18 luty 2012

gubi się mój język między twoimi kąśnięciami, szaleje moja krew w żyłach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV