głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi nadal czekam. może nie na twą wielką miłość na to że będziesz mój. czekam raczej na wyjaśnienie. tak nadal czekam. któryś rok z rzędu. między nami nigdy nie będ

koffi

koffi.moblo.pl
nadal czekam. może nie na twą wielką miłość na to że będziesz mój. czekam raczej na wyjaśnienie. tak nadal czekam. któryś rok z rzędu.
nadal czekam. może nie na twą... teksty

koffi dodano: 5 kwietnia 2013

nadal czekam. może nie na twą wielką miłość, na to, że będziesz mój. czekam raczej na wyjaśnienie. tak, nadal czekam. któryś rok z rzędu.

między nami nigdy nie będzie okej.... teksty

koffi dodano: 5 kwietnia 2013

między nami nigdy nie będzie okej. między nami nigdy nie będzie w porządku, bo między nami nigdy więcej do rozmowy za pewne nie dojdzie.

kochanie nie jest sztuką mówienia... teksty

koffi dodano: 27 marca 2013

kochanie nie jest sztuką mówienia pięknych słów, romantyzmu, szaleństwa, podbojów, prezentów i cukierkowego szczęścia. kochanie to umiejętność powiedzenia, że zabijesz drugą osobę, wykrzyczenia jej wad, uderzenia, doprowadzenia do łez, stoczenia się na samo dno, upicia, zbłądzenie... kochanie to, to wszystko zakończone łzą szczęścia, mimo zła obecnością drugiej osoby w sercu , wybaczenia i zapomnienia.

a gdy tak leżę z głową wbitą w... teksty

koffi dodano: 27 marca 2013

a gdy tak leżę z głową wbitą w poduszkę, a w mej głowie setki myśli, zastanawiam się gdzie jesteś i czy jesteś szczęśliwy...

tu nie ma ckliwych zakończeń... teksty

koffi dodano: 27 marca 2013

tu nie ma ckliwych zakończeń, burzliwych miłości, sprawiedliwości w prawie ani orgazmu podczas seksu. to Polska.

i ile razy jeszcze będę pisać... teksty

koffi dodano: 27 marca 2013

i ile razy jeszcze będę pisać ''cześć, co słychać? trochę tęsknie, ale mam wyjebane, bo przecież Ci nie zależało, daj znać jak żyjesz i czy jest spoko, to pa'' usuwać to,pisać,usuwać i tak w kółko?

brak głupiego cześć  uśmiechu... teksty

koffi dodano: 27 marca 2013

brak głupiego cześć, uśmiechu, skinienia głowy..

nie  nie tęsknie całokształtnie za... teksty

koffi dodano: 19 marca 2013

nie, nie tęsknie całokształtnie za nim, tęsknie za sposobem w jaki się zachowywał, tęsknie za jego sposobem bycia, tęsknie za tym błyskiem w oku i za tym denerwującym strzelaniem palcami, a najbardziej tęsknie za tym kiedy mu pisałam, że jest mi źle i cholernie dobrze by było jak by tu był, on pół godziny później stał przed moim domem z paczką lejsów i czteropakiem lecha,

Złamane serce to najgorsza bzdura... teksty

koffi dodano: 17 marca 2013

Złamane serce to najgorsza bzdura świata. Takiego stanu nie ma. Tęsknota, brak chęci życia i energii, niechęć do słońca, owszem, ale nie złamane serce.

cudownie jest mieć przy sobie... teksty

koffi dodano: 17 marca 2013

cudownie jest mieć przy sobie człowieka, który nie lubi widoku Twoich łez, człowieka który stara się Je otrzeć dłonią, choć o wiele lepiej robi to swoim uśmiechem.

mogę powiedzieć Ci o Nim wszystko... teksty

koffi dodano: 17 marca 2013

mogę powiedzieć Ci o Nim wszystko, to jaką minę robi gdy wyznaję Mu miłość, jak często się uśmiecha i jak wiele razy popełnia błędy, mogłabym też w sekrecie wyjawić Ci jak patrzy na mnie gdy mam na sobie tylko Jego wzrok, mogłabym. Ale to wszystko co nazwałbyś błahostką ja kładę w samym sercu i nazywam to całym światem.

jest TAK SAMO  może tylko trochę... teksty

koffi dodano: 14 luty 2013

jest TAK SAMO, może tylko trochę smutno...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV