głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi mogliby mnie przynajmniej ostrzegać kiedy chcą odejść a nie odwracają się w najmniej spodziewanym momencie.. i jestem tego świadoma że dokładnie teraz biegnę po

koffi

koffi.moblo.pl
mogliby mnie przynajmniej ostrzegać kiedy chcą odejść a nie odwracają się w najmniej spodziewanym momencie..
mogliby mnie przynajmniej ostrzegać... teksty

koffi dodano: 25 marca 2014

mogliby mnie przynajmniej ostrzegać, kiedy chcą odejść, a nie odwracają się w najmniej spodziewanym momencie..

i jestem tego świadoma  że... teksty

koffi dodano: 24 marca 2014

i jestem tego świadoma, że dokładnie teraz biegnę po swoje marzenia, dosłownie po trupach do celu, dosłownie tracąc przy tym wszystkich moich bliskich, ale czego się nie robi dla osiągnięcia kulminacyjnego momentu swojego życia?

ciągle tylko pachnę fajkami i... teksty

koffi dodano: 24 marca 2014

ciągle tylko pachnę fajkami i męskimi perfumami, ciągle inne silne ramiona odprowadzają mnie wstawioną pod dom, ciągle tylko wchodze i wychodzę z barów, ciagle tylko odpalam szluga i widzę ile z dymem zycia mi ucieka

wierzę głęboko  że gdzieś po... teksty

koffi dodano: 24 marca 2014

wierzę głęboko, że gdzieś po drugiej stronie świata, czeka na mnie mój mężczyzna i jest dokładnie taki o jakim marzę.

który to juz weekend z rzędu kiedy... teksty

koffi dodano: 24 marca 2014

który to juz weekend z rzędu kiedy pije i nie umiem przestać? ile to już hajsu wydałam na fajki? ile już straciłam a w dalszym ciągu nic nie zyskuje?

nie wiem juz czy ranienie... teksty

koffi dodano: 24 marca 2014

nie wiem juz czy ranienie, krzywdzenie, zostawianie i pomijanie bliskich mi ludzi stało się moim hobby czy przyzwyczajeniem

o widzisz  zimna suka się we mnie... teksty

koffi dodano: 24 marca 2014

o widzisz, zimna suka się we mnie uwolniła

nie byłoby ran na moim ciele  nie... teksty

koffi dodano: 24 marca 2014

nie byłoby ran na moim ciele, nie było by głupich wymówek, nie było by papierosów, alkoholu, ciągłego wychodzenia wieczorem, nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie mojego egoistyczne, przerośnięte i unoszące się dumą 'JA'.

a Ty dalej myślisz tylko o sobie  o... teksty

koffi dodano: 24 marca 2014

a Ty dalej myślisz tylko o sobie, o swoim sercu, o swojej sytuacji, dalej uważasz, że jak będziesz mieć wyjebane to tak będzie najlepiej? Otóż nie, otwórz oczy bo masz na nich klapki, oprócz swojego czubka nosa nie widzisz nic, wiesz? Patrz ile ludzi zraniłaś, ile osób straciłaś, patrz, bo oprócz opinii innych ludzi nic Cię nie interesuje, kiedyś byłaś inna i wcześniej być może mi zależało, teraz-nie bardzo.

umieram tak kurwa mniej wiecej od 3... teksty

koffi dodano: 16 listopada 2013

umieram tak kurwa mniej wiecej od 3 miesiecy powolutku ucieka ze mnie życie dowidzeniahej

To miało być takie proste  miałeś... teksty

koffi dodano: 11 listopada 2013

To miało być takie proste, miałeś przybyć, odwrócić mój świat do góry nogami i zostać. To wszystko. Tak powinno być. Miałam budzić się każdego dnia patrząc na Twoją cudowną twarz, miałam pamiętać jak smakują Twoje usta, miałam nie zapominać. A teraz, nie potrafię powiedzieć jaką masz skórę w dotyku, nie pamiętam jak to jest trzymać Twoją rękę, nie pamiętam wielu ważnych chwil. Tyle lat całowałam Cię na "dzień dobry" i do widzenia" i wcale tego nie zauważałam, weszło mi to w krew.

Zastanawiam się czy złamane serce... teksty

koffi dodano: 2 listopada 2013

Zastanawiam się czy złamane serce można ot tak poskładać, wlewając w nie uczucia innej osoby. Czy serce może przyjąć powtórnie ciepło jak klej? A może takie serce trzeba zaszyć z dodatkiem czyichś słów, przeszyć ciasno gestami z łatką spojrzeń. A co jeśli ta druga po pierwszej osobie okaże podobny kujący ból w klatce piersiowej? Wypruję sobie serce na nowo? I tak raz za razem. Z serca zostaną już tylko strzępy. Wiórki i wyblakły od wewnętrznych łez barwnik.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV