głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi pewnie nie raz na twym policzku zachodziła reakcja między łzą a deszczem. Drogie przyjaciółki ! Nie kopcie mnie w dupę gdy jestem samotna. zabił dobrą wyrozumia

koffi

koffi.moblo.pl
pewnie nie raz na twym policzku zachodziła reakcja między łzą a deszczem.
pewnie nie raz na twym policzku... teksty

koffi dodano: 14 czerwca 2011

pewnie nie raz na twym policzku zachodziła reakcja między łzą, a deszczem.

Drogie  przyjaciółki ! Nie kopcie... teksty

koffi dodano: 14 czerwca 2011

Drogie "przyjaciółki"! Nie kopcie mnie w dupę, gdy jestem samotna.

zabił dobrą  wyrozumiałą mnie. teksty

koffi dodano: 14 czerwca 2011

zabił dobrą, wyrozumiałą mnie.

śmiało mogę powiedzieć  że... teksty

koffi dodano: 14 czerwca 2011

śmiało mogę powiedzieć, że czas bez niego przelewał się jak wódka w żołądku.

nie potrafię ogarnąć ile   litrów... teksty

koffi dodano: 14 czerwca 2011

nie potrafię ogarnąć ile litrów wódki, ile paczek szlugów i ile jointów trafiło do mojego organizmu przez niego.

związuje włosy  na balkonie palę... teksty

koffi dodano: 14 czerwca 2011

związuje włosy, na balkonie palę fajkę, a może dwie. wypijam zimne piwo idę próbować dawać sobie radę, idę krwawić sztucznym uśmiechem.

uwielbiam stawać na palcach by... teksty

koffi dodano: 12 czerwca 2011

uwielbiam stawać na palcach by musnąć cię moimi ustami twoje usta. uwielbiam kiedy bierzesz mnie na kolana i mówisz, że nie lubisz gdy ja fatyguję się dla ciebie.

kocham go w niebieskiej koszulce i... teksty

koffi dodano: 12 czerwca 2011

kocham go w niebieskiej koszulce i zielonej. kocham go w spodniach z reserved i w jego niebieskich najkach. kocham go kiedy jest wesoły. kocham go kiedy jest wkurwiony, bo odwołali trening a on jest już pod boiskiem. kocham jego bezradną minkę, kiedy mówię mu że znów pokłóciłam się mamą i że znów muszę iść spać do przyjaciółki. kocham jego niebieską bluzę, której ani razu nie miałam na sobie, kocham siedzieć w jego pomarańczowej koszulce i pisać te pierdoły.

zazdrościsz mi dziewczynko... teksty

koffi dodano: 12 czerwca 2011

zazdrościsz mi dziewczynko naturalnej opalenizny, jednak mówisz, że byłam w solarium. nie, nie byłam. polceam tydzień w portugalii. zazdrościsz mi ciuchów, choć mówisz, że to same szmaty. nie, ale nie metki są najważniejsze. zazdrościsz mi oryginalnych butów i trampek, jednak mówisz, że to podróbka. zazdrościsz mi włosów, jednak mówisz, że to fraba, uwierz kochanie, że do fryzjera chodzę tylko podciąć grzywkę, lub czasem końcówki. zazdrościsz mi chłopaka, ale ciągle mówisz, że mnie zdradza i olewa. nie kochanie. kocha mnie najbardziej na świecie i nie da nikomu mnie skrzywdzić.

nie jestem normalną nastolatką... teksty

koffi dodano: 12 czerwca 2011

nie jestem normalną nastolatką, napewno. Wolę koturny niż szpilki. Wole męskie koszulki niż niektóre rzeczy z Croppa. Wolę Eminema od Peji i nie lubię nosić rozpuszczonych włosów. Przy chłopakach zachowuję się normalnie, przeklinam do nich i pokazuję kto tu rządzi. Wolę to niż chichotać się i robić słodkie minki. Wolę pojechać do mojego chłopaka do domu niż obściskiwać się w nim na jakmiś przystanku czy w parku. Nie jestem idealna, ale oczekuje tego od moich znajomych. Wolę koszykówkę od siatkówki i piłkę ręczną od nożnej. Nie piję tymbarków, bo w pokoju za łóżkiem zawsze mam danielsa. Uwielbiam o 22:13 jeździć na BMXie po dziurawych drogach w mojej wiosce niż mulić przed kompem. Kinga, jestem. cześć.

gdybym miała odpowiedzieć na... teksty

koffi dodano: 12 czerwca 2011

gdybym miała odpowiedzieć na pytanie: Jaka jestem? Odpowiedziałabym, że jestem wredną suką, która słucha perwersyjnych wersów, która kocha skurwysyna i nie sprząta w swoim pokoju, która zna kamasutrę na pamięć i która ucieka nie raz z domu. Ale boję się reakcji niektórych ludzi, bądź rodziny. Dlatego odpowiadam, krótko.'' Lubię książki i kolekcjonuje kapsle od tymbraka.''

jestem nienormalnie szczęśliwa.... teksty

koffi dodano: 12 czerwca 2011

jestem nienormalnie szczęśliwa. albo to w jego perfumach było za dużo maryśki i się nawąchałam. kocham go.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV