 |
kochanietymoje.moblo.pl
Przyjaciel to ktoś kto pozwala mi być taką jaką jestem i nie myśli że jestem niespełna rozumu. Ktoś kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje że potrzebuję porozmawiać o
|
|
 |
Przyjaciel to ktoś, kto pozwala mi być taką, jaką jestem i nie myśli, że jestem niespełna rozumu. Ktoś kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje, że potrzebuję porozmawiać o tym, co się dziej lub nie w moim życiu. Udziela mi wsparcia bez osądzenia.
|
|
 |
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
|
|
 |
Teraz wydaje Ci się, że runął cały świat, ale za chwilę zrozumiesz, że to były zaledwie delikatne drżenia sejsmiczne...
|
|
 |
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
|
|
 |
Chciałabym móc wylogować się z tego życia i móc zacząć od nowa. Założyć nowe konto. Zmienić się. Edytować. Byłoby bajecznie. Bo nie powtórzyłabym już tych samych błędów..
|
|
 |
Człowiek zbyt późno pojmuje, o co naprawdę warto walczyć.
|
|
 |
Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek czuję bezsens tego wszystkiego...
|
|
 |
W życiu są rzeczy o które warto, a czasami nawet trzeba walczyć. Są jednak i takie, na które warto poczekać.
|
|
 |
Każdy wybór ma swoje konsekwencje, nie wiemy czy wybieramy dobrze dopiero gdy nie spróbujemy...
|
|
 |
Czasem strach nas ogłusza, ból nas zagłusza, a przypadek wiąże nam ręce... Ten horror nazywa się życiem...
|
|
 |
Codziennie wieczorem ten sam problem - co ja jutro ubiorę?!
|
|
 |
I znasz ten stan, kiedy wszystko wokół niesamowicie cię drażni i czujesz, że wszystko jest nie tak jak musi?
|
|
|
|