głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochajmniebejbus stałam na jednej z ulic czytając tablicę ogłoszeń. w oczy wbiło mi się zdjęcie jakiejś dziewczyny z wielkim napisem zaginęła . nie znałam Jej mimo to wtajemnicz

kochajmniebejbus

kochajmniebejbus.moblo.pl
stałam na jednej z ulic czytając tablicę ogłoszeń. w oczy wbiło mi się zdjęcie jakiejś dziewczyny z wielkim napisem zaginęła . nie znałam Jej mimo to wtajemniczy
stałam na jednej z ulic czytając... teksty

kochajmniebejbus dodano: 26 stycznia 2012

stałam na jednej z ulic czytając tablicę ogłoszeń. w oczy wbiło mi się zdjęcie jakiejś dziewczyny z wielkim napisem " zaginęła " . nie znałam Jej, mimo to wtajemniczyłam się w Jej dane osobowe. chwilę później ktoś stanął za mną kładąc swoje dłonie na moich biodrach. poczułam Jego lekki zarost na swoim policzku i unoszący się dookoła Nas zapach. ' nie chciałbym żebyś Ty tak zaginęła, bo dłużej już nie dałbym rady ' . zaśmiałam się odwracając się w Jego stronę. ' jakoś teraz potrafiłeś sobie poradzić ' syknęłam spuszczając wzrok w dół. uniósł Mój podbródek ku górze, po czym rzucił krótkie ' ale Kocham Cię, mała ' . anielskim wzrokiem i rozweselonymi ustami zbliżyłam się do Niego przyciągając Go bliżej za skrawek bluzy. ' spierdalaj, ziomuś ' wyszeptałam , czując jakby życie wreszcie otworzyło przede mną nową kartę.

Patrzyłam mu uważnie w jego piwne... teksty

kochajmniebejbus dodano: 25 stycznia 2012

Patrzyłam mu uważnie w jego piwne tęczówki delikatnie rozpinając guziki od jego białej koszuli . pachniała . on pachniał . było w tym zapachu coś czego doświadczyłam , bez wątpienia . i te rysy twarzy .. tak idealne .. tak znajome .. musnęłam delikatnie jego policzek i zeszłam mu z kolan . przepraszam - wyszeptałam . poprawiłam bluzkę i wyszłam . to nie był mężczyzna którego kochałam .

Jestem wielbicielką Jego... teksty

kochajmniebejbus dodano: 25 stycznia 2012

Jestem wielbicielką Jego łobuzerskiego uśmiechu i cudownych oczu.

Przez niego zaczęłam odbierać... teksty

kochajmniebejbus dodano: 25 stycznia 2012

Przez niego zaczęłam odbierać wszystkie telefony, nawet, gdy dzwonił zastrzeżony. otwierałam drzwi bez pytania 'kto tam', abym mogła być zaskoczona, kiedy go zobaczę. Jak tylko usłyszałam dźwięk esemesa biegłam do telefonu choćby się paliło, z nadzieją, że on napisał. Patrzyłam w twarz wszystkim przechodniom i widziałam w nich tylko jego. To była jedna wielka paranoja, bo on zadzwonił w najmniej oczekiwanym momencie ze słowami 'kocham Cię', a ja nie potrafiłam odpowiedzieć 'ja Ciebie też'..

chciałabym  abyś kiedyś  bez... teksty

kochajmniebejbus dodano: 25 stycznia 2012

chciałabym, abyś kiedyś, bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie, nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał, żebyś chociaż raz uświadomił sobie że ja jestem ci potrzebna

Jest osobą  która odpisuje na moje... teksty

kochajmniebejbus dodano: 25 stycznia 2012

Jest osobą, która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. odbiera moje telefony w środku nocy, i najzwyczajniej w świecie, słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkiego. jest gotowa zerwać się z łóżka o szóstej nad ranem, i przybiec do mnie po ulicy skutej lodem, bo potrzebuję wypłakać się komuś w ramię. wie kiedy potrzebuję Jej rady, a kiedy samej obecności i milczenia. jest przy mnie bezustannie od kilku lat. nie odejdzie przy najbliższej okazji, z mocniejszym podmuchem wiatru.

Zaczęłam od fot.. Skasowałam. Nie... teksty

kochajmniebejbus dodano: 25 stycznia 2012

Zaczęłam od fot.. Skasowałam. Nie wytrzymałam długo, przywróciłam je znowu. Później numer telefonu. I tak znałam na pamięć, więc nic to nie dało. Zapisałam Cię inaczej, ale kurcze odczytywałam tak jak przedtem. Przed snem myślałam o innych, ale i tak widziałam Twoje źrenice. Wyprałam ' Twoją ' ulubioną bluzę.. Ale nadal pachniała Tobą. Skasowałam nr gg.. Ale na chwilę, musiałam przecież widzieć Twój opis. Chciałam zapomnieć, ale zapukałeś do drzwi. I znowu ten sam rzeczy stan.

schrupię Twój uśmiech jak tonę... teksty

kochajmniebejbus dodano: 25 stycznia 2012

schrupię Twój uśmiech jak tonę ciasteczek ; *

To niesamowite ile radości... teksty

kochajmniebejbus dodano: 25 stycznia 2012

To niesamowite ile radości człowiekowi może sprawić jeden głupi sms...

Czuła się przy nim tak wyróżniona... teksty

kochajmniebejbus dodano: 25 stycznia 2012

Czuła się przy nim tak wyróżniona i tak jedyna, jak przy nikim innym na świecie. ;****

bo ty jesteś taki łał .    teksty

kochajmniebejbus dodano: 25 stycznia 2012

bo ty jesteś taki łał .; *

To nie jest tak  że jesteś mi... teksty

kochajmniebejbus dodano: 24 stycznia 2012

To nie jest tak, że jesteś mi obojętny. Po prostu nie lubię okazywać uczuć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV