głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Cholernie boję się tego że jakaś inna zobaczy w Nim to co ja a On zobaczy w niej to czego nie widzi we mnie. Gdybym mogła Ci czegoś życzyć życzyłabym żebyś prze

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Cholernie boję się tego że jakaś inna zobaczy w Nim to co ja a On zobaczy w niej to czego nie widzi we mnie.
Cholernie boję się tego  że jakaś... teksty

kochaaamm dodano: 30 grudnia 2014

Cholernie boję się tego, że jakaś inna zobaczy w Nim to co ja, a On zobaczy w niej to, czego nie widzi we mnie.

Gdybym mogła Ci czegoś życzyć... teksty

kochaaamm dodano: 30 grudnia 2014

Gdybym mogła Ci czegoś życzyć, życzyłabym żebyś przejrzał w końcu na oczy.

Jutro wam wszystkim odpiszę... teksty

kochaaamm dodano: 30 grudnia 2014

Jutro wam wszystkim odpiszę, oddzwonię, załatwię co trzeba. Ale dziś... dziś pozwólcie mi nie istnieć.

Nieświadome kuszenie  jest... teksty

kochaaamm dodano: 30 grudnia 2014

Nieświadome kuszenie, jest najbardziej kuszące.

Chłopaku  możesz mieć stado... teksty

kochaaamm dodano: 30 grudnia 2014

Chłopaku, możesz mieć stado łatwych albo jedną skomplikowaną. Wybieraj.

Spójrz mi w oczy i powiedz  że nie... teksty

kochaaamm dodano: 30 grudnia 2014

Spójrz mi w oczy i powiedz, że nie kochasz. Że wszystko już minęło. Że nie wspominasz i nigdy nie zatęskniłeś. Że wyrzuciłeś mnie z serca na zawsze. Że pogodziłeś się z utratą tego piękna. Przyjdź i powiedz, że nie żałujesz. Że było minęło, a życie toczy się dalej. Przyjdź, bo jeśli tak jest naprawdę, to nigdy nie byłeś wart tej miłości.

Cieszę się z każdej chwili  bo nie... teksty

kochaaamm dodano: 30 grudnia 2014

Cieszę się z każdej chwili, bo nie wiem co mnie czeka. Może będzie nam lepiej, nie wiemy, czas ucieka.

Jeszcze jakiś czas temu nie miałam... teksty

kochaaamm dodano: 30 grudnia 2014

Jeszcze jakiś czas temu nie miałam czasu usiąść i na spokojnie pomyśleć o problemach. Nie było chwili, bym miała możliwość pobycia z samą sobą. Często wychodziłam z domu, rozmawiałam przez telefon, zapraszałam znajomych do siebie lub odwrotnie. A teraz, zadręczam się wszystkim częściej. Nie dlatego, że znalazłam na to czas. Po prostu odeszli ludzie, którzy mieli być na zawsze. Zostawili mnie Ci, którzy śmiali się nazwać przyjaciółmi.

Nigdy nie byłam w stanie wyobrazić... teksty

kochaaamm dodano: 30 grudnia 2014

Nigdy nie byłam w stanie wyobrazić sobie jak wielkim uczuciem jest miłość. Nie wiedziałam na czym ona dokładnie polega. Nie potrafiłam dostrzec uroku jej piękna. Czymś dziwnym wydawało mi się bycie z kimś i składanie obietnic, że to na zawsze. Nie rozumiałam słów 'kocham', bo nigdy tego nie robiłam. Czułam się obca w tym całym świecie miłości. Gubiłam się, patrząc na zakochanych w sobie ludzi. Próbowałam stworzyć sobie w głowie obraz szczęśliwych, przepełnionych uczuciem dusz. Aż w pewnej chwili nadszedł czas, że już nie musiałam niczego sobie wyobrażać. Miłość przyszła sama, niespodziewanie i z zaskoczenia. Była piękna i delikatna, jednym słowem niepowtarzalna.

Kiedy mieliśmy 5 lat pytali nas kim... teksty

kochaaamm dodano: 30 grudnia 2014

Kiedy mieliśmy 5 lat pytali nas kim chcielibyśmy byś kiedy dorośniemy. Odpowiadaliśmy: astronautą, prezydentem albo w moim przypadku – księżniczką. Kiedy mieliśmy 10 spytali ponownie. Odpowiedzieliśmy: kowbojem, gwiazdą rocka albo w moim przypadku – złotą medalistką. Ale teraz kiedy dorośliśmy oczekują poważnej odpowiedzi. Odpowiedzmy: kto do diabła wie? To nie jest czas na podejmowanie trudnych i szybkich decyzji, to czas by popełniać błędy. Wsiąść do złego pociągu i utknąć gdzieś. Zakochać się, wielokrotnie. Studiować filozofię, bo nie ma sposobu by zrobić na tym karierę. Zmieniać zdanie i zmieniać znowu, ponieważ nic nie jest stałe. I wtedy, gdy zapytają nas znowu, nie będziemy musieli zgadywać – będziemy wiedzieli.

Nigdy Cię nie zapomnę. Nie chcę o... teksty

kochaaamm dodano: 30 grudnia 2014

Nigdy Cię nie zapomnę. Nie chcę o Tobie zapomnieć. Jesteś mój i będę kochała Cię na zawsze. Będę Cię kochała aż do śmierci, a nawet po.

Nigdy nie zrozumiem  jak można... teksty

kochaaamm dodano: 30 grudnia 2014

Nigdy nie zrozumiem, jak można darzyć kogoś tak wielką miłością. Deklarować, że to wszystko będzie trwało wiecznie. Obiecywać, że zawsze będzie się obok. Dawać słowo, że nigdy nie zasmakuje się innych ust. Obdarowywać swoją miłość bezgranicznie i bezpodstawnie. Mówić o przyszłości i pieczętować piękne wspomnienia. Spełniać marzenia, a co lepsze, być głównym z nich. Nie wiem, jak można rozpalić serce, a później na kiwnięcie ręką poprosić, aby uczucie zgasło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV