głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm nic nie jest tak jak dawniej uśmiech stracił swoją wartość oczy straciły swój blask wszystko znikło. a co nowego? tylko łzy. Nienawidzę Cię za wszystko. Za to

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
nic nie jest tak jak dawniej uśmiech stracił swoją wartość oczy straciły swój blask wszystko znikło. a co nowego? tylko łzy.
 nic nie jest tak jak dawniej... teksty

kochaaamm dodano: 18 sierpnia 2011

` nic nie jest tak jak dawniej, uśmiech stracił swoją wartość, oczy straciły swój blask, wszystko znikło. a co nowego? tylko łzy.

 Nienawidzę Cię za wszystko. Za to... teksty

kochaaamm dodano: 16 sierpnia 2011

` Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy, a przede wszystkim za to, że mimo tego jak doskonale Cię znam wciąż Cię Kocham czując się z tym żałośnie.

 Ubierzesz się ładnie  nazwie... teksty

kochaaamm dodano: 16 sierpnia 2011

` Ubierzesz się ładnie - nazwie Cię cnotką... Ubierzesz się seksownie - nazwie Cię dziwką... Zadzwonisz do niego - uzna, że się narzucasz... On do Ciebie zadzwoni - uzna, że powinnaś być zaszczycona... Nie kochasz go - będzie robił wszystko, by Cię zdobyć... Kochasz go - zostawi Cię... Kłócisz się z nim - mówi, że robisz problemy... Siedzisz cicho - mówi, że nie masz własnego zdania... Nie oddasz mu się - uzna, że go nie kochasz... Zrobisz to - uzna, że jesteś łatwa... Powiesz mu o swoich problemach - pomyśli, że jesteś słaba... Nie powiesz mu - pomyśli, że mu nie ufasz... Będziesz mu robić wymówki - powie, że nie jesteś jego matką... On będzie Ci robił wymówki - powie, że dba o Ciebie... Nie dotrzymasz danej obietnicy - straci do Ciebie zaufanie... On złamie dane słowo - to na pewno przez Ciebie... Zdradzisz go - powie, że to koniec... On Ciebie zdradzi - powie, że każdy zasługuje na drugą szansę... Wiec O co ci chodzi ; o !

  Kiedy dobre wychowanie może... teksty

kochaaamm dodano: 12 sierpnia 2011

` - Kiedy dobre wychowanie może przydać się najbardziej? - Psyda sie kiedy się idzie z dziewczyną na landkę ale nie wolno jej bić. - A co można robić? - Tylko jej na doblo lobić -Np co? - Pocałowywać, puscać oko, jak sobie zycy tego. I tseba płacić za jej desel. - A dlaczego? - Bo np jest piękna i tseba jej tloskę się podlizać. - A za obiad nie to już nie? - To zalezy ile wsuwa. - A jak dużo? - to duzo tseba zapłacić ☺

 I czy tego chcesz czy nie jesteśmy... teksty

kochaaamm dodano: 12 sierpnia 2011

` I czy tego chcesz czy nie jesteśmy tacy sami ziomek, nasze serca pompują krew a łzy są słone, wiem, że czasem sama tonę w morzu złych myśli i jedyne co z tego mam to psychiczne blizny.

 nawet jak przegrasz mów dalej ze... teksty

kochaaamm dodano: 12 sierpnia 2011

` nawet jak przegrasz, mów dalej ze dasz radę .. ; )

 A wiesz co najbardziej boli? kiedy... teksty

kochaaamm dodano: 12 sierpnia 2011

` A wiesz co najbardziej boli? kiedy w chuja tną osoby, które są tak jak rodzina dla Ciebie, którym ufasz . bezgranicznie i których kochasz. Z którymi spędzasz lata i jesteś im wierna, którym jesteś gotowa oddać wszystko, a w zamian otrzymujesz kłamstwo. I nic nie możesz z tym zrobić ..

Wiesz jest ktoś kto o Tobie myśli... teksty

kochaaamm dodano: 12 sierpnia 2011

Wiesz jest ktoś kto o Tobie myśli codziennie. Jakieś 52149 razy na sekundę. Ktoś kto wstając rano przypomina sobie najlepsze chwile spędzone z Tobą w szkole. Ktoś kto idzie do szkoły z nadzieja, że dziś będzie jeszcze lepiej. Ktoś kto rozgląda się czy przypadkiem los nie chciał żeby ta osoba Cię spotkała.Tu i teraz. Jest ktoś kto rozgląda sie na przerwach za Tobą , i na lekcjach modli sie żebyś usiadł jak najbliżej niej. Ktoś kto wchodząc na GG pierwsze patrzy czy jesteś dostępny. Ktoś kto sprawdza 1000 razy dziennie telefon, czy czasem nie napisałeś. Jest ktoś kto słucha na okrągło Twojej ulubionej piosenki.Ktoś kto ogląda Twoje zdjęcia na nk/faceboooku 1000000 razy . Bo jeden raz to za mało. Jest ktoś kto idąc spać myśli czy może być lepiej , niż jest. Bo jest tak zajebiście szczęśliwy!

 nie znoszę momentu kiedy ode mnie... teksty

kochaaamm dodano: 12 sierpnia 2011

` nie znoszę momentu kiedy ode mnie wychodzisz zaraz po tym jak wieszam Ci się na szyi nie mogąc pożegnać się z Twoim oddechem na mojej twarzy. jak mantrę powtarzałam, żebyś został chociaż doskonale wiem, że to znikome bo i tak musisz iść. zostaję sama. siadam na łóżku na którym jeszcze chwilę wcześniej wyznawałeś mi dozgonną miłość. nienawidzę tej pustki, irracjonalnej tęsknoty za Tobą chociaż jeszcze nie zdążyłeś wyjść z mojej klatki. zostaję sam na sam z Twoim zapachem na mojej pościeli, na mojej skórze. skrupulatnie wąchając poduszkę odliczam sekundy do naszego kolejnego spotkania.

 Dziś ktos zapytał mnie Czego... teksty

kochaaamm dodano: 12 sierpnia 2011

` Dziś ktos zapytał mnie "Czego żałuje ?" : A więc napewno żałuję tych melanży po których miałam ostrą siarę , kilku uniesień , masy niepotrzebnych kłótni paru związków i częstych wizyt na komisariacie . "Co bym zmieniła ?" : Na pewno charakter , zaoszczędziłabym też kilkaset łez matce i mogłabym wymieniać kolejne linijki ale nie warto . Bo tracąc to wszystko straciłabym siebie a każda z tych sytuacji nauczyła mnie wiele, nawet za wielee .. ale tak nauczyłam sie żyć.

 wychodzimy na dwór. wyzywamy się.... teksty

kochaaamm dodano: 12 sierpnia 2011

` wychodzimy na dwór. wyzywamy się. bijemy na środku ulicy. buszujemy po sklepach. śmiejemy na cały głos. przytulamy. spacerujemy. krzyczymy. klniemy. śpiewamy. obgadujemy. zachowujemy się jak dzieci. nie myślimy.wyśmiewamy się z ludzi.jesteśmy wredne. udajemy pojebane. cieszymy się.jesteśmy jak siostry. trzymamy się razem. Przyjaźń na całe życie.

  . czasami masz ochotę skoczyć... teksty

kochaaamm dodano: 12 sierpnia 2011

` `-. czasami masz ochotę skoczyć pod pociąg .. i tylko marzysz o tym , żeby jebnęło cię tak, aby już nic po tobie nie zostało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV