głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm . czasami masz ochotę skoczyć pod pociąg .. i tylko marzysz o tym żeby jebnęło cię tak aby już nic po tobie nie zostało. Pozwalam Ci na Twoje fochy ukrywam zło

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
. czasami masz ochotę skoczyć pod pociąg .. i tylko marzysz o tym żeby jebnęło cię tak aby już nic po tobie nie zostało.
 . czasami masz ochotę skoczyć pod... teksty

kochaaamm dodano: 24 sierpnia 2011

`-. czasami masz ochotę skoczyć pod pociąg .. i tylko marzysz o tym , żeby jebnęło cię tak, aby już nic po tobie nie zostało.

Pozwalam Ci na Twoje fochy ukrywam... teksty

kochaaamm dodano: 18 sierpnia 2011

Pozwalam Ci na Twoje fochy, ukrywam złość gdy nie całujesz mnie na dzień dobry, oddycham głęboko, gdy nie chcesz wziąć mnie za rękę, próbuję zrozumieć Twoje zachowanie kiedy masz gorszy dzień. Bez Twojego cholernego dotyku, uczucia, że jesteś blisko mnie,milczenia Twojego głosu, który sprawia, że w mojej głowie wszystko się kręci, brak Twojego wzroku, który działa na mnie relaksująco i mam cholernie wszystkiego dość.BO JA CHCĘ całować Cię namiętnie,BO JA CHCĘ poczuć smak Twoich ust, BO JA CHCĘ czuć dreszcz, który przechodzi mnie po całym ciele na widok Twojego wzroku. BO JA CHCĘ, chcę tego cholernie. Więc powiedz mi kurwa, czy to wystarczający powód do tego, abyś nie pozwolił poczuć mi na skórze Twojego odrzucenia, no kurwa powiedz.

  Wybacz mi. Proszę wybacz mi to... teksty

kochaaamm dodano: 18 sierpnia 2011

` Wybacz mi. Proszę wybacz mi to, że każdego wieczoru tuląc do siebie swojego pluszowego misia przed snem wyobrażam sobie, że to Ty.Wybacz mi to, że każdego wieczoru przed zaśnięciem w słuchawkach mojego telefonu leci piosenka związana z Tobą. Proszę, wybacz mi za to, że wciąż myślę o Tobie, traktuję Cię jak cholerny nałóg, który tak trudno rzucić, że mijając ludzi na ulicy oglądam się za nimi z głupią nadzieją, że gdzieś wśród nich jesteś tam Ty.Proszę wybacz mi, że tak trudno mi to wszystko rzucić w kąt , zostawić w chuj, zapomnieć o tym co Nas łączyło, odkochać się i tak po prostu zacząć się z Tobą przyjaźnić..

 I może kiedyś ty zatęsknisz za... teksty

kochaaamm dodano: 18 sierpnia 2011

` I może kiedyś ty zatęsknisz za mną tak jak ja za Tobą .. < 3

 Dziwnie się czuję w otoczeniu... teksty

kochaaamm dodano: 18 sierpnia 2011

` Dziwnie się czuję w otoczeniu które nie ma swojej osobowości, orginalności. jednym słowem wtapia się w tłum. Być może ludzie nienawidzą mnie za to, że mam własne zdanie na każdy temat, że jestem szczera, czasem aż do bólu. Przykro mi, że tym mogę URAZIĆ czyjąś dumę. Ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, bo bycie egoistą i materialistą nie pomoże w zdobyciu prawdziwych przyjaciół.

 Z poziomu 'przyjaciele' spadliście... teksty

kochaaamm dodano: 18 sierpnia 2011

` Z poziomu 'przyjaciele' spadliście na poziom pt. 'fałszywe szmaty i chuje

To nie prawda że doceniamy coś... teksty

kochaaamm dodano: 18 sierpnia 2011

To nie prawda, że doceniamy coś dopiero, kiedy to stracimy. Ona dobrze wiedziała, że on jest bezcenny. Każdego dnia dziękowała Bogu za to, że nadal jest obok niej. Dlatego tym bardziej nie mogła darować sobie, że pozwoliła mu odejść.

 ' bo widzisz jeśli naprawdę... teksty

kochaaamm dodano: 18 sierpnia 2011

` ' bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. rozumiesz mnie ? NIGDY. choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. bezwarunkowo. o niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. i nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo tą osobą jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. a gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. tak, to właśnie jest miłość ♥ '

'  prawda czy wyzwanie ?  wyzwanie.... teksty

kochaaamm dodano: 18 sierpnia 2011

' - prawda czy wyzwanie ? - wyzwanie. - powiedz, że mnie kochasz. - przecież wybrałem wyzwanie, a nie prawdę ! '

 ' bo mama nie nauczyła że... teksty

kochaaamm dodano: 18 sierpnia 2011

` ' bo mama nie nauczyła, że wspomnienia bolą, faceci ranią, a przyjaciółki są fałszywe. dlatego cierpię. '

 To Prawo Mogą Sobie Wsadzić... teksty

kochaaamm dodano: 18 sierpnia 2011

` To Prawo Mogą Sobie Wsadzić , Strawić I Przeanalizować . Mogą Się Walić, Żalić I Wysterylizować . My Chcemy Sadzić , Palić I Zalegalizować .

 już nie sprzątam u siebie w... teksty

kochaaamm dodano: 18 sierpnia 2011

` już nie sprzątam u siebie w pokoju , bo po co . i tak nie wpadniesz niespodziewanie , nie rozwalisz się na moim łóżku i nie zażądasz wielkiego buziaka . rano nie pociągam rzęs tuszem , bo przecież i tak wiem , że nie spotkam cię przypadkiem na jednej z ulic . zapominam o telefonie , bo przecież już nie napiszesz . zatykam uszy i nie chcę nic słyszeć bo i tak wiem , że już nigdy nie podejdziesz i nie szepniesz : - moja .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV